TM Riddle
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bełchatów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pep Guardiola jest może mniej doświadczonym trenerem od Jose Mourinho ale myślę że to nie był błąd i jest bardzo dobrze widać to przez ostatnie wyniki :))
0
Jest BAAAAAAAAAAAAARDZOO Dobrze!! Eto'o taki bramko strzelny to ja mowie ze Liga BBVA jest w Barcy rękach i myśle że ligę mistrzów także rozgromią!!!
0
Dobry jest choć że bozia mu wzrostu nie dała xDD Trzymaj tak dalej:))
0
*
Cytat Dodano: 2008-11-04 09:18:45, autor: Ronaldinho_93
Po tym artykule nie mam żadnych wątpliwości że to jest najlepszy serwis o Barcelonie:) Wszystko szybko,przejżyście, viedo świetne .. SERWIS CUDO:)
Całkowicie się zgadzam z Ronaldinho_93 :)) Serwis najlepszy na świecie
0
Właśnie nie Wystarczałaby!
0
moze to i nawet dobrze zo on tam poszedł :PP
0
Bramka niby ładna ale mi sie nie podobała ;pp
0
Donari
Zdjecie jest świetne ale czy to nie wygląda troche głupio ;pp
0
Jeden z najbardziej zasłuzonych graczy Barcy najlepiej żeby niegdzie nie odchodził i został na zawsze :))
0
No i dobrze ze saama ława;pp po co zawodnicy pierwszej jedenastki maja sie stresowac xDD
0
Suuuuper Wyniki i tak trzymać BARCA!! szkoda tylko ze Messi strzelił tylko jedną bo mogł więcej:))
POZDRO : Arceus xDD VeB
0
Przedłużyć przedłuzy kontrakt Eto'o o to sie raczej nie trzeba martwić :)) Według mnie Xavi bedzie grał do końca w FCB :P
0
Serdeczne brawa dla Xaviego i Samuela Eto'o i całej BARCY nietety drugiej połowy nie obejrze :(( trzymam kciuki
VeB!!
0
fajowo by było żeby leciało w Canal + ale przeciez jest jeszcze pewno kuszotv czy cos innego :))
POZDRO
0
eee... Messi zeby nie podawał drużynie>?!< Raczej na odwrot nie wiem kto by poparł że FCB traci na Messim?! Chyba jacysuparci kibice Realu Madryt !! To że Maradona grał kiedys fajowo ale ot nie oznacza że to on bedzie wyznaczał kto ma grac dobrze a kto nie !! A jak Maradona strzelił bramke przechodząc całe boisko?! hę?! ;pp ale on sie napodawał kolegom że ja pierdykam
VeB!!
0
jakby się odbudował było by suuuuper :)) Nie byłem także ucieszkony gdy Deco odszedł :(( ale teraz jest jeszcze Messi i dominujący Daniel Alves :)) Co do Roniego życzę mu wszystkiego dobtrego:))
POZDRO : TM Riddle
0
Złośliwych na tej stronie jest od nie powiem czego xDD
Według mnie powinni sie znaleźć w tej dziesiątce ( to że powtorze np. Inieste to nie znacz że jestem ślepy;pp) a więc :
-Xavi Hernadez
-Anders Iniesta
-Raul Gonzales
-Iker Casillas
-Leo Messi
-David Villa
-Marcos Senna
-Samuel Eto'o
-Robinho
-Henry
0
Ja nie wiem czemu wy tu gadacie o hancu i reszcie jak macie komentować post napisany o Samuelu Eto'o xDD
0
No sorry piękne Dlaczego Barca Przegrała ;(( miało by piękne 3 punkty a jest ich aż zero!!:(( teraz tylko trzeba trzymac kciuki zeby Real przegrał!!