0

Wie ktoś może, czy w Biedrze dostanę panierkę panko?

6

Slavko Vincić jutro:


16

@TheNekro94 Hiszpańska prasa wie wszystko, wcześniej niż sam Flick

0

Ale to będzie chodziło, Flickinieta


2

@tbas Wszystko wcześniej - git
ale bądźmy poważni, finał don diego balboa to jest coś na co czekamy

3

@FCB_dimiC do butelek sikają kierowcy ciężarówek, to nie jest mit, nie opłaca im się robić i tracić pauzy tylko po to, by się wylać

2

@Sulimo a gdzie prysznic?

0

@tristan87 No jestem fanem Robercika, to chyba oczywiste że fan żyje życiem swojego idola nie?

1

@Kubsoleon To tylko jedna ze składowych, Xavi również jest za to odpowiedzialny i jego błędy taktyczne.

1

@kamil_veb Tak, istnieje

5

Robercik odpoczywa, Ania potwierdziła, na Euro będzie moc


0

@Kubsoleon Nie ma to znaczenia, porażka z PSG, porażka z Villareal, z Szachtarem. To jest tragedia. Nie możemy takich meczów przegrywać.

1

@kamilholik Nie wiem, niektórzy kupują Garmina tylko dlatego że to Garmin. Ja Ci polecę smartwache fińskiej firmy Suunto (bo sam mam), np. teraz Suunto 9 peak. Ale obczaj też inne modele.

0

@Kubsoleon Superpuchar Hiszpanii, 1-4 z Realem

0

@D10SLEO Tak? to podaj mi informację, że z Xavim dołączył top trener od przygotowania, może coś ominąłem

2

@Kubsoleon Te 0-4 i 1-4 z Realem też były na styku? xd

2

@Barcasub Nico, z prostej przyczyny - młodszy i obsadzi LN.

1

@Gacek5 Ostrożnie kolego, ostrożnie. Gavi to niech najpierw w ogóle wróci do piłki, a potem będziemy gadać co i jak. Po takiej kontuzji nie każdy wraca, a już na wysoki poziom tym bardziej.

1

@Kubsoleon Pewnie tu, że nieraz w 60 minucie meczu zawodnicy oddychali już rękawami.

0

@FcPortoFan1999 Włodarzem od początku jest Mariusz Grabowski, który organizuje również gale bokserskie.

1

@D10SLEO Ale teraz nie tyle przychodzi Flick, co Julio Tous i to on będzie odpowiadał za mocne przygotowanie zawodników.

1

@tristan87 Widzę, że masz jakiś problem z tym Lewandowskim i jednocześnie kompleks mojej osoby. Mam dwie rady, albo możesz mnie zablokować, albo udać się do specjalisty, z pewnością jakoś Ci pomogą. Wszystko da się wyleczyć.

1

@Bobo25 Promocje gali gromda są faktycznie kontrowersyjne, za to w samym ringu jest tylko sport i szacunek, zawodnicy nie wyzywają się i biją na konferencjach, jak to jest w przypadku gal freak-fight. W porównaniu do ff Gromda to nieszkodliwy i czysto sportowy twór. A coś o tym wiem, bo już dziś gala nr 17, a oglądam każdą od nr 2.

6

No ciekawe jak gwiazdeczki do tego podejdą. Moja teoria jest taka, że będą w pracy, za to mają płacone i albo trenują tak jak trener im każe, albo wypad z klubu.


0

@FcPortoFan1999 Już nie, Borek nie jest twarzą Gromdy, ale kiedyś był
@Bobo25 ja za to jestem szczęśliwym, bo mi mówią, aktualnie dwóch najlepszych zawodników walk na gołe pięści w Europie, a może i dalej
Jak ktoś nie lubi tego typu rozrywki, to nie, ja za to bardzo lubię to oglądać, widowiskowość przebija każde UFC, KSW i inne sporty walki.

4

Dzisiaj GROMDA 17 i długo wyczekiwany rewanż dwóch najlepszych zawodników: Don Diego vs Balboa o pas, a jutro finał LM. To mi się podoba.

2

@Rust_Cohle niech ma takie nogi, dopóki gra dobrze jak np. Busquets, ale problem z tym że gra słabo

0

@BorzyKrzys zaraz się zlecą obrońcy kukiego

4

@tristan87 Aktorka dobra, ale jak widać człowieczek malutki

0

@Kazragore Ogólnie zgadzam się z Tobą. Ale wg mnie to nawet próba nieskompromitowania się, powalczenia z taką Holandią czy Francją, czy nawet strzelenie jakiegoś gola przez Lewgo już jest samo w sobie bardzo dużym wyzwaniem dla Lewego. Za dużo tych turniejów w repce nie było, więc uważam że każdy kolejny, a ten prawdopodobnie ostatni jest sporym wyzwaniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?