TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wie ktoś może, czy w Biedrze dostanę panierkę panko?
6
Slavko Vincić jutro:
16
@TheNekro94 Hiszpańska prasa wie wszystko, wcześniej niż sam Flick
0
Ale to będzie chodziło, Flickinieta
2
@tbas Wszystko wcześniej - git
ale bądźmy poważni, finał don diego balboa to jest coś na co czekamy
3
@FCB_dimiC do butelek sikają kierowcy ciężarówek, to nie jest mit, nie opłaca im się robić i tracić pauzy tylko po to, by się wylać
2
@Sulimo a gdzie prysznic?
0
@tristan87 No jestem fanem Robercika, to chyba oczywiste że fan żyje życiem swojego idola nie?
1
@Kubsoleon To tylko jedna ze składowych, Xavi również jest za to odpowiedzialny i jego błędy taktyczne.
1
@kamil_veb Tak, istnieje
5
Robercik odpoczywa, Ania potwierdziła, na Euro będzie moc
0
@Kubsoleon Nie ma to znaczenia, porażka z PSG, porażka z Villareal, z Szachtarem. To jest tragedia. Nie możemy takich meczów przegrywać.
1
@kamilholik Nie wiem, niektórzy kupują Garmina tylko dlatego że to Garmin. Ja Ci polecę smartwache fińskiej firmy Suunto (bo sam mam), np. teraz Suunto 9 peak. Ale obczaj też inne modele.
0
@Kubsoleon Superpuchar Hiszpanii, 1-4 z Realem
0
@D10SLEO Tak? to podaj mi informację, że z Xavim dołączył top trener od przygotowania, może coś ominąłem
2
@Kubsoleon Te 0-4 i 1-4 z Realem też były na styku? xd
2
@Barcasub Nico, z prostej przyczyny - młodszy i obsadzi LN.
1
@Gacek5 Ostrożnie kolego, ostrożnie. Gavi to niech najpierw w ogóle wróci do piłki, a potem będziemy gadać co i jak. Po takiej kontuzji nie każdy wraca, a już na wysoki poziom tym bardziej.
1
@Kubsoleon Pewnie tu, że nieraz w 60 minucie meczu zawodnicy oddychali już rękawami.
0
@FcPortoFan1999 Włodarzem od początku jest Mariusz Grabowski, który organizuje również gale bokserskie.
1
@D10SLEO Ale teraz nie tyle przychodzi Flick, co Julio Tous i to on będzie odpowiadał za mocne przygotowanie zawodników.
1
@tristan87 Widzę, że masz jakiś problem z tym Lewandowskim i jednocześnie kompleks mojej osoby. Mam dwie rady, albo możesz mnie zablokować, albo udać się do specjalisty, z pewnością jakoś Ci pomogą. Wszystko da się wyleczyć.
1
@Bobo25 Promocje gali gromda są faktycznie kontrowersyjne, za to w samym ringu jest tylko sport i szacunek, zawodnicy nie wyzywają się i biją na konferencjach, jak to jest w przypadku gal freak-fight. W porównaniu do ff Gromda to nieszkodliwy i czysto sportowy twór. A coś o tym wiem, bo już dziś gala nr 17, a oglądam każdą od nr 2.
6
No ciekawe jak gwiazdeczki do tego podejdą. Moja teoria jest taka, że będą w pracy, za to mają płacone i albo trenują tak jak trener im każe, albo wypad z klubu.
0
@FcPortoFan1999 Już nie, Borek nie jest twarzą Gromdy, ale kiedyś był
@Bobo25 ja za to jestem szczęśliwym, bo mi mówią, aktualnie dwóch najlepszych zawodników walk na gołe pięści w Europie, a może i dalej
Jak ktoś nie lubi tego typu rozrywki, to nie, ja za to bardzo lubię to oglądać, widowiskowość przebija każde UFC, KSW i inne sporty walki.
4
Dzisiaj GROMDA 17 i długo wyczekiwany rewanż dwóch najlepszych zawodników: Don Diego vs Balboa o pas, a jutro finał LM. To mi się podoba.
2
@Rust_Cohle niech ma takie nogi, dopóki gra dobrze jak np. Busquets, ale problem z tym że gra słabo
0
@BorzyKrzys zaraz się zlecą obrońcy kukiego
4
@tristan87 Aktorka dobra, ale jak widać człowieczek malutki
0
@Kazragore Ogólnie zgadzam się z Tobą. Ale wg mnie to nawet próba nieskompromitowania się, powalczenia z taką Holandią czy Francją, czy nawet strzelenie jakiegoś gola przez Lewgo już jest samo w sobie bardzo dużym wyzwaniem dla Lewego. Za dużo tych turniejów w repce nie było, więc uważam że każdy kolejny, a ten prawdopodobnie ostatni jest sporym wyzwaniem.