TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@Gall_Anonim kto by się spodziewał, że czarnoskóry francuz będzie krytykował prawicę
41
Niech zostaną przy grze w piłkę, a polityki nie ruszają.
0
Nico z Championship nadchodzi, zapnijcie pasy
5
Czyli chcecie mi powiedzieć, że dziś ostatnie godziny Roberto w Barcelonie? No szkoda
nie no zaje***cie, dziękujemy za wszystko ale to i tak o 5 lat za późno, do zobaczenia za 3 lata jako dyrektor sportowy
1
@DragonxNF patrzac na zawodników troche ta
1
@FCB_dimiC Powolutku. Większość pracowników dobija wieku emerytalnego. Jak kogoś chcesz nauczyć pływać, to najpierw musisz sprawić, by nie bał się wody.
0
@insp1re częściowo tak, może nawet większość już jest znana
1
@FCB_dimiC No jest, właśnie dlatego tam jestem, żeby wznieść tę fabrykę na wyższy poziom wraz z innymi osobami xd no i sam dokument na maszynę się nie zaniesie.
0
@FCB_dimiC Jestem po studiach technicznych. Mam tytuł magistra inżyniera.
Produkujemy komponenty głównie z polipropylenu dla branży budowlanej, np. kolana, mufy, odwodnienia liniowe i wiele innych. Ogarniam dokumentacje, zlecenia, asortyment, plany produkcyjne i wiele innych rzeczy związanych z produkcją i stricte z procesem produkcji.
0
@FCB_dimiC Jestem specjalistą ds. produkcji, wcześniej w poprzedniej pracy pracowałem jako inżynier procesu produkcyjnego. Jestem aktualnie wsparciem dla kierownika produkcji.
0
@FCB_dimiC pracuję w biurze, ale przechadzam się też dużo razy w ciągu dnia przez halę produkcyjną, u nas jest samowolka, każdy się ubiera jak chce xd niektórzy nawet w klapkach łażą xd uroki firmy prywatnej
2
@AlexDark00 inżynierów
2
A wy co faceciki dalej myślicie że tak fajnie jest być kobietom?
1
Potrzebowałem jakichś tanich butów do roboty, co by to nie było szkoda pobrudzić czy styrać. Nawet nie sądziłem, że w dzisiejszych czasach da się kupić buty za 80 zł, a nawet i tańsze były. Kappy na przecenie, wyglądają na wygodne, ciekawe jak będzie w rzeczywistości. Na dzisiaj to grosze
0
Dziś nad wodę i skip Szwajcaria Włochy czy jutro nad wodę i skip Anglia Słowacja
1
Dziś Szwajcaria i Niemcy
7
Hiszpania wjeżdża i rozjeżdża ŁAAAAAAAAAAAAA
0
@July_6_BcN No zostałem jej, ja nie zdradziłem
0
Barcelona mogłaby już zarabiać ze sprzedaży nowych koszulek na transfery to nie, nie udało się w pierwotnym terminie wypuścić nowych trykotów xd
1
Yamine Lamal piłkarz
2
@Arden a nóg i rąk?
1
Od kukuryn teraz też na piśmie trzeba brać zgodę na stosunek?
0
@kanver_ co tam somsiedzie
2
Wystarczy, że Polska dziś przegra do zera i moje rokowania co do wyniku naszej repki w grupie się sprawdzą, czyli zero punktów i dwa gole strzelone. Kolega w pracy mówił, że jak Lewy zagra od początku to nie strzelimy, ja mu wierzę.
10
Do Choroszczy? Do Choroszczy. Na badania? Na stałe.
0
Dziś groźny REKIN zjada podwładnych popusia na śniadanie, zrobi sobie wyżerkę
ŁAAAAAAA
9
@Azi tak robią kluby, które chcą nie wracać na szczyt i zostać europejskim średniakiem. Klub który aspiruje do najwyższych celów swoich najlepszych zawodników zostawia za wszelką cenę.
4
FC Barcelona logic
Pena zostawić
Garcia zostawić
Roberto zostawić
Felix zostawić
Lewandowski zostawić
Gundogan? SPRZEDAĆ!!
Raphinha SPRZEDAĆ !!
31
@tristan87 przecież się pomyliła, każdemu się zdarza
3
@barcelonaLM słyszę to gówno minimum 3 razy dziennie w robocie xd