16

@Gall_Anonim kto by się spodziewał, że czarnoskóry francuz będzie krytykował prawicę

41

Niech zostaną przy grze w piłkę, a polityki nie ruszają.

0

Nico z Championship nadchodzi, zapnijcie pasy

5

Czyli chcecie mi powiedzieć, że dziś ostatnie godziny Roberto w Barcelonie? No szkoda


nie no zaje***cie, dziękujemy za wszystko ale to i tak o 5 lat za późno, do zobaczenia za 3 lata jako dyrektor sportowy

1

@DragonxNF patrzac na zawodników troche ta

1

@FCB_dimiC Powolutku. Większość pracowników dobija wieku emerytalnego. Jak kogoś chcesz nauczyć pływać, to najpierw musisz sprawić, by nie bał się wody.

0

@insp1re częściowo tak, może nawet większość już jest znana

1

@FCB_dimiC No jest, właśnie dlatego tam jestem, żeby wznieść tę fabrykę na wyższy poziom wraz z innymi osobami xd no i sam dokument na maszynę się nie zaniesie.

0

@FCB_dimiC Jestem po studiach technicznych. Mam tytuł magistra inżyniera.

Produkujemy komponenty głównie z polipropylenu dla branży budowlanej, np. kolana, mufy, odwodnienia liniowe i wiele innych. Ogarniam dokumentacje, zlecenia, asortyment, plany produkcyjne i wiele innych rzeczy związanych z produkcją i stricte z procesem produkcji.

0

@FCB_dimiC Jestem specjalistą ds. produkcji, wcześniej w poprzedniej pracy pracowałem jako inżynier procesu produkcyjnego. Jestem aktualnie wsparciem dla kierownika produkcji.

0

@FCB_dimiC pracuję w biurze, ale przechadzam się też dużo razy w ciągu dnia przez halę produkcyjną, u nas jest samowolka, każdy się ubiera jak chce xd niektórzy nawet w klapkach łażą xd uroki firmy prywatnej

2

@AlexDark00 inżynierów

2

A wy co faceciki dalej myślicie że tak fajnie jest być kobietom?


1

Potrzebowałem jakichś tanich butów do roboty, co by to nie było szkoda pobrudzić czy styrać. Nawet nie sądziłem, że w dzisiejszych czasach da się kupić buty za 80 zł, a nawet i tańsze były. Kappy na przecenie, wyglądają na wygodne, ciekawe jak będzie w rzeczywistości. Na dzisiaj to grosze

0

Dziś nad wodę i skip Szwajcaria Włochy czy jutro nad wodę i skip Anglia Słowacja

1

Dziś Szwajcaria i Niemcy

7

Hiszpania wjeżdża i rozjeżdża ŁAAAAAAAAAAAAA

0

@July_6_BcN No zostałem jej, ja nie zdradziłem

0

Barcelona mogłaby już zarabiać ze sprzedaży nowych koszulek na transfery to nie, nie udało się w pierwotnym terminie wypuścić nowych trykotów xd

1

Yamine Lamal piłkarz

2

@Arden a nóg i rąk?

1

Od kukuryn teraz też na piśmie trzeba brać zgodę na stosunek?

0

@kanver_ co tam somsiedzie

2

Wystarczy, że Polska dziś przegra do zera i moje rokowania co do wyniku naszej repki w grupie się sprawdzą, czyli zero punktów i dwa gole strzelone. Kolega w pracy mówił, że jak Lewy zagra od początku to nie strzelimy, ja mu wierzę.

10

Do Choroszczy? Do Choroszczy. Na badania? Na stałe.


0

Dziś groźny REKIN zjada podwładnych popusia na śniadanie, zrobi sobie wyżerkę

ŁAAAAAAA

9

@Azi tak robią kluby, które chcą nie wracać na szczyt i zostać europejskim średniakiem. Klub który aspiruje do najwyższych celów swoich najlepszych zawodników zostawia za wszelką cenę.

4

FC Barcelona logic

Pena zostawić
Garcia zostawić
Roberto zostawić
Felix zostawić
Lewandowski zostawić


Gundogan? SPRZEDAĆ!!
Raphinha SPRZEDAĆ !!

31

@tristan87 przecież się pomyliła, każdemu się zdarza

3

@barcelonaLM słyszę to gówno minimum 3 razy dziennie w robocie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?