7

Hansi Flick jutro na treningu do Roberta Lewandowskiego po 10 minutach biegu:


4

Wróciłem z roweru, niestety nie spotkałem po drodze Nico, więc nie wziąłem go ze sobą do Barcy

0

Uwielbiam czytać artykuły na Onecie xd

4

Wiem, że są tu gorący zwolennicy takich fotek, dlatego podrzucam:


0

Guiu przestał obserwować Barcę na instagramie.


Ale zawistny chłopaczek

15

@michal26 przecież ten skład gwiazdeczek pierwszy lepszy Espanyol robi bez mydła

19

Panie Sampaoli, szanuję i podzielam opinię. Dodam jeszcze tylko, Dembele nie tylko gra jak autysta, on jest autystą.

0

@Arden No toi napisałem to w pierwszym zdaniu, a potem napisałem że fajnie by było gdyby Gundo teraz dostał '10', a za rok-dwa Yamal

0

Czyli Yamalek dyszki nie dostał, w przypadku przyjścia Nico też raczej nikt nie spodziewa się, by dostał ten numer, pewnie otrzyma '17' po Alonso, były ostatnio ploty, że Fati i Roque na wylocie, co potwierdza to że nie można kupić na stronie Barcy koszulki Fatiego z nr '10', więc albo wylot albo zmiana numeru. Teraz pytanie, czy Olmo miałby dostać dychę? Ja bym widział najbardziej Gundogana przez rok-dwa, a potem Yamal, ale chyba na to się nie zanosi. Ciekawe jaki będzie finał. Raczej wiemy, że nie będzie kolejnego sezonu bez tego numeru, bo by trzeba było obciąć kadrę.

83

@MesQueUnClub22 bo Ty wolisz męskie nogi

1

@TheNekro94 on był biskupem na koniec, a nie papieżem xd

1

@FcPortoFan1999 Praktycznie tak.

0

@Sulimo @BARCA1899Messi jak się nie potrafi zarządzać firmą, dogadywać szczegółów umów to tak jest, wiedzą jakie było zainteresowanie kiedyś, wiedzą jakie jest teraz i wszystko powinno być dograne wcześniej, by taka sytuacja nie miała miejsca
jakoś inne kluby które też ubiera Nike nie mają takich problemów

5

@DLFCB zgadzam się, oglądnąłem każdy odcinek, żeby nie skłamać chyba po około 10 razy albo i więcej, mogę oglądać w nieskończoność

4

Koszulki Lamine Yamala schodzą jak szalone, zapotrzebowanie jest tak duże, że w oficjalnym sklepie Barcelony brakło literek "A".


???? Menadżer sklepu:

"Ludzie dosłownie walczą o koszulki Yamala, każdy chce go mieć. Zarówno kolekcjonerzy jak i kibice."

Ten klub pod względem organizacji to jest mem, jak im może ZNOWU braknąć literek, numerów itp? xD

2

@Arden więcej takich akcji niż tych dobrych w ubiegłym sezonie, niestety

0

Nigdy się nie spodziewałem, że pójdę na mecz polskiej drużyny, ale namówili koledzy, to obejrzę to wielkie meczycho Wisły z Rapidem z wysokości trybun xd

0

Mimo, że jeszcze nikt nie przyszedł i nikt nie odszedł, to już mam dość tego okienka. Dawać już La ligę

1

Oj zamknie trochę mord ten kocik, podobnie jak Raphinha


0

Julian Alvarez come to Barca

0

No niestety panowie, ale trzeba wstrzymać operację nico williams bo trzeba poszukać zastępstwa dla Barcy B za Marqueza, wrócimy do tematu w sierpniu.

1

@Kgorecki2500 ale przynajmniej dupe i cycki ma dobre bo pokazywała

3

@Sulimo ja pisałem o tym smaku kilka dni temu, nie ma za co, zimne wchodzi jak złoto :)

4

Granie bez typowej '9' Nico-Olmo-Yamal, Dani na fałszywej '9' czy też '10' a tiktok na ławce? Wchodzę w to panie Flick.

0

@TaleOfUs no stać mnie i kupię, co nie zmienia faktu że nie jest to mały pieniądz za kawałek materiału

0

@Toretto Wiadomo, ja też się skuszę, tylko chyba zaczekam na koniec okienka na wszystkie transfery, odejścia i numery zawodników :D

0

@Rust_Cohle chyba u ciebie

0

@Toretto Nie no wiem, że normalna cena, ale dalej porównując cenę dla Polaka zarabiającego w zł a Niemca w euro to przepaść xd

0

Czyli koszuleczka Stadium z emblematem LM i numerem i nazwiskiem zawodnika 135 euro, prawie 600 zł, tanio nie jest.

0

@matino już jest za 115 euro z emblematem LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?