0

Jak tam te IO w Afryce, ile dziś kradzieży/rabunków?

0

@BoRoWieC Jeśli porównamy Raphę na prawej stronie do Nico na lewej to tak, statystyki jasno to pokazują.

0

Niepopularna opinia:
Nico Williams jest przereklamowany.

Nie twierdzę, że jest słaby, nie nie, jest dobry i jestem jego zwolennikiem, chcę żeby przyszedł. Ale aktualnie jest zbyt duży hype na niego. To nie jest gwarant double-double w każdym sezonie jak np. Raphinha.

1

Vitorek już na wylocie, ale flop

2

@Eto'o9 R10 jakoś info odnośnie znaczka spotify wiedział pierwszy

9

No i to jest wynalazek, ale Julki chyba niechętnie będą kupować, chyba że da się ze 100 odcisków zapisać


0

@tristan87 maczeta będzie w ręce, jak jakiś steward będzie miał problem to go pociacham

0

Wejdę jutro na stadion Wisły z plecakiem, w którym będą m. in. kurtka, klucze (do samochodu, do pracy), i jakieś inne duperele?

0

@Jonyx Ale nowy sztab dopiero zaczął pracę, zaczekaj do wysnuwania takich tez chociaż do nowego roku kalendarzowego

0

@Jonyx nie wina sztabu, że ansu szklanka fati jest szklanką

0

Wracam z roboty, patrzę a tu Ansu Szklanki znowu połamany, no kto by się spodziewał. Naiwniacy, którzy pisali, że trzeba mu dać szansę, że Flick zrobi z niego monstrum itp. znowu w norach się pochowają. Pisałem od razu, trzeba się go pozbyć permanentnie.

1

@maroon No mając tylko jednego chłopa Ukraińca nie jestem Ci w stanie powiedzieć czy faceci są tacy sami jak kobiety, ale nie sądzę żeby to była kwestia płci, a narodowości.

0

@tristan87 chyba, że się nie zgodzi

0

De Jong to taki Jaworek Barcelony. Zaginął i nie wiadomo gdzie jest i co z nim.

2

@Gaz nie pamiętam tak szczerze

7

Od jakiegoś czasu pracuję w firmie, gdzie zatrudnieni są, oprócz Polaków - Ukraińcy i Indonezyjczycy. Indonezyjczycy super goście - uśmiechnięci od ucha do ucha, chce im się robić, rzetelni, coś tam po angielsku pogadają. Wzorowi pracownicy. Za to Ukraińcy, tak jak miałem już z nimi zawodowo styczność wcześniej - buraki, roszczeniowi, wszystko im się należy (no bo przecież wojna u nich nie?), robić im się nie chce, dodatkowy obowiązek? nie ma czasu, ale żeby na telefonie siedzieć przez pół godziny to jest czas. No i jeszcze na plotkowanie i obgadywanie innych też mają dużo czasu. Tyczy się to głównie kobiet, Ukraińca mamy tylko jednego i całkiem spoko gościu w porównaniu do jego rodaczek.

0

Siemano wariaty, szybka piłka: potrzebuję kupić jakiś materac samopompujący, czy coś tego typu, by zabrać pod namiot, co by się wygodniej spało na twardej ziemi. Ważne, żeby nie zajmował za dużo miejsca po złożeniu (musi wejść do bagażu), ktoś coś w tym temacie obeznany?

3

@Messibestplayerintheworld Ja myślę, że to majtki Rakowa Częstochowa

0

@Gaucho wynikła dwójka

14

Inigo, Gundogan - to są ostoje tego zespołu, wzory dla młodych zawodników. Jeden i drugi powinien zostać (nawet jeśli Inigo będzie rezerwowym). Nie można wygrywać LM mając w składzie samych nasto, czy dwudziesto-kilku latków. Nawet Real potrzebował Nachosa, Modricia, czy Carvajala.

11

Dobra mamy swojego Mbapp(ck)e, Europo nadchodzimy


8

@RobiS @FCB_dimiC w końcu Niemiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@kamilop Nie będzie bocznego obrońcy.

16

Niestety Nico nie, Raphinha, Yamal out, tylko biali skrzydłowi


4

@Arden raczej z teściem i po zejściu z teścia

0

Jeśli Gundogan odejdzie tego okienka z Barcy, to można pomarzyć o jakimkolwiek znaczącym trofeum w nadchodzącym sezonie.

7

@Armour prawda jest po środku, zły nie jest + dobry PR i agent

0

Stanowski gadał, że nie zaprosi dzikiego trenera na kanał Zero, bo to nie jest spec od czegokolwiek, w takim razie od czego specem był Jaś Kapela? Męskich siuśków?

9

Ja uważam, że przyszły, albo jeszcze kolejny. Albo jeszcze następny.


1

@KamQiX ja też nie ale był taki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?