TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co ten dziadek strzelil xd
0
Onana ma mózg? xd
0
Silva fraud w karnych, a dalej go wystawiają do strzelania, Pep 0 iq
0
@FCB_dimiC zobacz, że po lewej jest żywopłot, przez który tego dziecka raczej nie widać, popatrzył w lewo - nic nie zobaczył i jazda prosto dalej, nie można go tu obarczyć o cokolwiek
0
@FCB_dimiC myślę, że w tej sytuacji mało który kierowca mógłby zrobić coś więcej, jednak dziecko wjechało, a nie weszło na te pasy, ciężko tu zareagować
0
@Kamiloza91 Flicksbus
0
jak ktoś mi powie, że to wina kierowcy to xd
1
@snupson pytałem o to niżej, prawdopodobnie październik/listopad
0
@FcPortoFan1999 Leopardem.
0
@FcPortoFan1999 Czołgiem jeździ, niemieckim.
1
Ale bym se już tak oglądnął Flickswagena rozjeżdżającego Valencię na Mestalla jak walec. Jeszcze tydzień.
0
@mateusz33 tak coś mi się kojarzyło, nic chyba będę czekał
1
@fcbarcafan19 czekaMY na niego :)
2
@alone49 mają krótsze nogi, ręce a co za tym idzie krótsze brzuśce mięśniowe itp. np. wysoka osoba może genetycznie mieć problem by w jakikolwiek sposób rozbudować łydki, bo jej mięsień jest bardzo wydłużony, przeczytaj sobie różne badania, pooglądaj filmy to się dowiesz co nieco :)
a no i z tym spaślakiem to nie trafiłeś, 182 cm wzrostu, 71 kg wagi :D
0
Ktoś pamięta/wie kiedy mają się pojawić koszulki w sprzedaży z logiem spotify, tym które mają na koszulkach zawodnicy podczas meczu, czyli bez napisu + ten emblemat z okazji 125 lecia klubu?
1
@ShawnC tak sobie wmawiaj
:D
ale no to prawda, że niżsi mają łatwiej jak chodzi o dobrą sylwetkę
4
Ale bycur, kabel na łapie siedzi, łyda też
0
Roque, Lenglet odejdą może Fort na wypożyczenie i uwierzę chyba, że oni potrafią w końcu sprzedawać
1
@TheNekro94 Przeciągnięcie jest wtedy, gdy brakuje siły nośnej, czyli po prostu samolot porusza się ze zbyt małą prędkością, by móc dalej lecieć w powietrzu
3
Masakracja, ale nowy odcinek Katastrof w przestworzach się szykuje
0
Ja jestem pewien, że w piątek 30 sierpnia o 23:00 dalej będzie panował optymizm w Barcelonie co do Nico.
6
Szkoda, że on nie jest
0
Lągle weź ty już odejdź
0
@MichuZ44 hehe, no ja Ci napisałem na jakiej podstawie uważam, że to chłop a Ty mi piszesz "chyba ty"
kończę polemikę bo nie będę pisał z kimś bardzo ułomnym
0
@MichuZ44 spoko, nie muszę szukać, wystarczy że zobaczyłem zdjęcie tego pana po walce na Olimpiadzie, żyj dalej w swojej bańce
0
@MichuZ44 no właśnie, nie jesteś w stanie mi tego udowodnić, a mi siurek między nogami wystający wystarczy, ale możesz oszukiwać się dalej, pozdro
0
@MichuZ44 na fejka tak? to poproszę o dowód, powtarzam dowód, że ten ktoś jest kobietą
0
@MichuZ44 cóż, a ja mam informacje że będzie walczyła przeciwko facetowi, no i co teraz?
0
@MichuZ44 chodziło mi o tego, go będzie walczył w finale z Polką
1
@MichuZ44 a co ma między nogami?