0

co ten dziadek strzelil xd

0

Onana ma mózg? xd

0

Silva fraud w karnych, a dalej go wystawiają do strzelania, Pep 0 iq

0

@FCB_dimiC zobacz, że po lewej jest żywopłot, przez który tego dziecka raczej nie widać, popatrzył w lewo - nic nie zobaczył i jazda prosto dalej, nie można go tu obarczyć o cokolwiek

0

@FCB_dimiC myślę, że w tej sytuacji mało który kierowca mógłby zrobić coś więcej, jednak dziecko wjechało, a nie weszło na te pasy, ciężko tu zareagować

0

@Kamiloza91 Flicksbus

0

jak ktoś mi powie, że to wina kierowcy to xd


1

@snupson pytałem o to niżej, prawdopodobnie październik/listopad

0

@FcPortoFan1999 Leopardem.

0

@FcPortoFan1999 Czołgiem jeździ, niemieckim.

1

Ale bym se już tak oglądnął Flickswagena rozjeżdżającego Valencię na Mestalla jak walec. Jeszcze tydzień.

0

@mateusz33 tak coś mi się kojarzyło, nic chyba będę czekał

1

@fcbarcafan19 czekaMY na niego :)

2

@alone49 mają krótsze nogi, ręce a co za tym idzie krótsze brzuśce mięśniowe itp. np. wysoka osoba może genetycznie mieć problem by w jakikolwiek sposób rozbudować łydki, bo jej mięsień jest bardzo wydłużony, przeczytaj sobie różne badania, pooglądaj filmy to się dowiesz co nieco :)

a no i z tym spaślakiem to nie trafiłeś, 182 cm wzrostu, 71 kg wagi :D

0

Ktoś pamięta/wie kiedy mają się pojawić koszulki w sprzedaży z logiem spotify, tym które mają na koszulkach zawodnicy podczas meczu, czyli bez napisu + ten emblemat z okazji 125 lecia klubu?

1

@ShawnC tak sobie wmawiaj

:D

ale no to prawda, że niżsi mają łatwiej jak chodzi o dobrą sylwetkę

4

Ale bycur, kabel na łapie siedzi, łyda też


0

Roque, Lenglet odejdą może Fort na wypożyczenie i uwierzę chyba, że oni potrafią w końcu sprzedawać

1

@TheNekro94 Przeciągnięcie jest wtedy, gdy brakuje siły nośnej, czyli po prostu samolot porusza się ze zbyt małą prędkością, by móc dalej lecieć w powietrzu

3

Masakracja, ale nowy odcinek Katastrof w przestworzach się szykuje


0

Ja jestem pewien, że w piątek 30 sierpnia o 23:00 dalej będzie panował optymizm w Barcelonie co do Nico.

6

Szkoda, że on nie jest



0

Lągle weź ty już odejdź

0

@MichuZ44 hehe, no ja Ci napisałem na jakiej podstawie uważam, że to chłop a Ty mi piszesz "chyba ty"

kończę polemikę bo nie będę pisał z kimś bardzo ułomnym

0

@MichuZ44 spoko, nie muszę szukać, wystarczy że zobaczyłem zdjęcie tego pana po walce na Olimpiadzie, żyj dalej w swojej bańce

0

@MichuZ44 no właśnie, nie jesteś w stanie mi tego udowodnić, a mi siurek między nogami wystający wystarczy, ale możesz oszukiwać się dalej, pozdro

0

@MichuZ44 na fejka tak? to poproszę o dowód, powtarzam dowód, że ten ktoś jest kobietą

0

@MichuZ44 cóż, a ja mam informacje że będzie walczyła przeciwko facetowi, no i co teraz?

0

@MichuZ44 chodziło mi o tego, go będzie walczył w finale z Polką

1

@MichuZ44 a co ma między nogami?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?