TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@henk89 a nie wiem jeszcze
0
@gumaz po wszystkich
1
Trzeba iść spać bo jutro Babia Góra w wersji zimowej zdobywana
0
@Popitek12 ja no i co
0
Komentarz usunięty
0
Księdzu dziś po kolędzie chodzi. 300 zł starczy do koperty?
2
Może i dziś się napiłem alkoholu, ale jutro wstanę na 8 rano na siłkę. Wierzę.
3
@tomek8756 nie z rzeczownikami piszemy razem
5
Coroczny klasyk
21
Ja tam na dzisiaj żadnego prezentu nie potrzebuję, sam sobie sprawiłem w listopadzie
https://zapodaj.net/plik-vkfnMwJ4Rm
2
@Herato Gracek Szadziński
7
@mmaciass
0
@comtedurgell A możesz, ja pewnie bardziej w 3 dni w tyg będę celował, ale może coś nowego wpadnie
0
@Lanosss byłem w piątek, trochę nadwyrężyłem łapę, ale wracam w drugi dzień świąt albo w piątek
2
Życzę Wam wszystkim wesołych świąt, moje takie z pewnością nie będą. Miały być najlepsze, a będą najgorsze. Dziewczyna ze mną zerwała kilka dni temu. Ciężko się pozbierać, kiedy na koniec uświadomiłeś sobie i z resztą ona sama to potwierdziła, że byłeś w związku kilka miesięcy, kochałeś, szanowałeś, robiłeś dla niej wszystko, by czuła się bezpieczna, a na koniec dowiadujesz się, że nawet cię nie kochała i tak w zasadzie wykorzystała w momencie, w którym poczuła się samotna i potrzebowała bliskości, a gdy ta potrzeba przeminęła - odeszła. Boli bardzo. Pewnie wysmaruję dłuższego posta na ten temat. Pozdro
0
@TheNekro94 Pewnie na Tuska głosował
2
@Eklerek nie i wiadomo o tym
1
@Sulimo zaraz ide lepić
5
@Kozinho. u mnie nie było żadnej firmowej Wigilii xD
6
@Luciano99 nie ma sprawy lucek
7
Trzeba jeszcze starego pijanego z Wigilii firmowej przywieźć, rok temu jak przywoziłem to czekałem 45 min, a oni stali pod restauracją i lali wódę naje**ni, ciekawe jak dziś
7
No i urlop 17 dni czas start
0
@Barceloniarz987 Troefeo del penalty
1
Dobry ręcznik na siłkę, ktoś coś poleci?
1
@Szklaner Rodzice nie przyznają się do winy. Podobno nic innego nie chciała jeść.
xD
2
Gdyby Twoja dziewczyna, z którą jesteś od kilku miesięcy, widywałeś się z nią praktycznie codziennie, nocowałeś u niej regularnie nagle uznała, że wszystko dzieje się za szybko i zaproponowałaby widywanie się tylko przez dwa dni w weekendy to co byś zrobił?
0
Ktoś wątpił w REKINA?
2
@kuz na pewno nie Xavi
0
@Bogan mega rzadko piję i mam słaby łeb, ale no myślę właśnie też o całkowitej abstynencji
0
@4drian0 bez różnicy czy to mocnejsze czy piwo nawet