0

@henk89 a nie wiem jeszcze

0

@gumaz po wszystkich

1

Trzeba iść spać bo jutro Babia Góra w wersji zimowej zdobywana

0

@Popitek12 ja no i co

0

Komentarz usunięty

0

Księdzu dziś po kolędzie chodzi. 300 zł starczy do koperty?

2

Może i dziś się napiłem alkoholu, ale jutro wstanę na 8 rano na siłkę. Wierzę.

3

@tomek8756 nie z rzeczownikami piszemy razem

5

Coroczny klasyk


21

Ja tam na dzisiaj żadnego prezentu nie potrzebuję, sam sobie sprawiłem w listopadzie

https://zapodaj.net/plik-vkfnMwJ4Rm

2

@Herato Gracek Szadziński

7

0

@comtedurgell A możesz, ja pewnie bardziej w 3 dni w tyg będę celował, ale może coś nowego wpadnie

0

@Lanosss byłem w piątek, trochę nadwyrężyłem łapę, ale wracam w drugi dzień świąt albo w piątek

2

Życzę Wam wszystkim wesołych świąt, moje takie z pewnością nie będą. Miały być najlepsze, a będą najgorsze. Dziewczyna ze mną zerwała kilka dni temu. Ciężko się pozbierać, kiedy na koniec uświadomiłeś sobie i z resztą ona sama to potwierdziła, że byłeś w związku kilka miesięcy, kochałeś, szanowałeś, robiłeś dla niej wszystko, by czuła się bezpieczna, a na koniec dowiadujesz się, że nawet cię nie kochała i tak w zasadzie wykorzystała w momencie, w którym poczuła się samotna i potrzebowała bliskości, a gdy ta potrzeba przeminęła - odeszła. Boli bardzo. Pewnie wysmaruję dłuższego posta na ten temat. Pozdro

0

@TheNekro94 Pewnie na Tuska głosował

2

@Eklerek nie i wiadomo o tym

1

@Sulimo zaraz ide lepić

5

@Kozinho. u mnie nie było żadnej firmowej Wigilii xD

6

@Luciano99 nie ma sprawy lucek

7

Trzeba jeszcze starego pijanego z Wigilii firmowej przywieźć, rok temu jak przywoziłem to czekałem 45 min, a oni stali pod restauracją i lali wódę naje**ni, ciekawe jak dziś

7

No i urlop 17 dni czas start

0

@Barceloniarz987 Troefeo del penalty

1

Dobry ręcznik na siłkę, ktoś coś poleci?

1

@Szklaner Rodzice nie przyznają się do winy. Podobno nic innego nie chciała jeść.

xD

2

Gdyby Twoja dziewczyna, z którą jesteś od kilku miesięcy, widywałeś się z nią praktycznie codziennie, nocowałeś u niej regularnie nagle uznała, że wszystko dzieje się za szybko i zaproponowałaby widywanie się tylko przez dwa dni w weekendy to co byś zrobił?

0

Ktoś wątpił w REKINA?

2

@kuz na pewno nie Xavi

0

@Bogan mega rzadko piję i mam słaby łeb, ale no myślę właśnie też o całkowitej abstynencji

0

@4drian0 bez różnicy czy to mocnejsze czy piwo nawet

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?