TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Rządowy Soto Grado na Atletico? Kto by pomyślał
1
Dlaczego raz na tej stronie się pokazują posty z twittera a raz nie?
9
@MesQueUnClub96 nie bo to by był rasizm
15
Ale to jest przygłup
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Popitek12 prawa łapa
0
@PatrykBarca Albo dla dorosłych ludzi, którzy wstają rano do pracy i jednocześnie chcą się wyspać.
0
@priest9999 No i te 30 min już robi różnicę...
0
@July_6_BcN Ja tam wstaję o 6 to 22-23 wolę być już w łóżku, dla mnie 19-20 jest najlepsza
2
Najbliższy mecz z Valencią w czwartek o 21:30, zdecydowanie zbyt późna godzina na mecz w tygodniu...
1
@reloaded klasa, z Penią byśmy przegrali 5-1
1
Brakuje też uderzenia z dystansu, Raphinha na '10' i walić armaty
1
Ferran, Inigo, de Jong, może Torre w drugiej
2
Efektywny czas gry: 15 minut
0
Potrzeba groźnego REKINA za Tiktokowskiego
0
co to za klaun z tą chorągiewką?
3
Gavi do zmiany bo zaraz w 10 bedziemy grać
2
@Mario96w trzeba pytać madryciaków
0
@regatta52 śmieszy jest równoznaczne z gardzeniem czymś? ciekawa teoria
0
@regatta52 nie mam problemu, bardziej mnie to śmieszy
problem bym miał jakbym chciał zaparkować w sobotę wieczorem samochód na parkingu dworca PKP i nie byłoby miejsca
0
@FCB_dimiC a gdzie napisałem, że to coś złego? zapytałem...
0
@regatta52 nigdzie nie napisałem, że to coś złego, po prostu zapytałem...
10
@MesQueUnClub96 żebyś się pytał
1
W waszych miastach też, czy tylko w moim samochodziarze siedzą prawie każdy wieczór na parkingu dworca PKP, stoją przy tych swoich autach, gadają nie wiadomo o czym i palą te swoje gejowe e-szlugi ?
6
@Chaoss ja nie chce
11
Dwóch Polaków w Barcelonie, dwóch Polaków w Interze, a kadra nie może wygrać z Mołdawią.
0
@krycha2201 Jabra elite
7
Farbowany kapitan araujo na ławkę, panie Flicku
55
Mój kapitan.