0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Rządowy Soto Grado na Atletico? Kto by pomyślał

1

Dlaczego raz na tej stronie się pokazują posty z twittera a raz nie?

9

@MesQueUnClub96 nie bo to by był rasizm

15

Ale to jest przygłup



0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Popitek12 prawa łapa

0

@PatrykBarca Albo dla dorosłych ludzi, którzy wstają rano do pracy i jednocześnie chcą się wyspać.

0

@priest9999 No i te 30 min już robi różnicę...

0

@July_6_BcN Ja tam wstaję o 6 to 22-23 wolę być już w łóżku, dla mnie 19-20 jest najlepsza

2

Najbliższy mecz z Valencią w czwartek o 21:30, zdecydowanie zbyt późna godzina na mecz w tygodniu...

1

@reloaded klasa, z Penią byśmy przegrali 5-1

1

Brakuje też uderzenia z dystansu, Raphinha na '10' i walić armaty

1

Ferran, Inigo, de Jong, może Torre w drugiej

2

Efektywny czas gry: 15 minut

0

Potrzeba groźnego REKINA za Tiktokowskiego

0

co to za klaun z tą chorągiewką?

3

Gavi do zmiany bo zaraz w 10 bedziemy grać

2

@Mario96w trzeba pytać madryciaków

0

@regatta52 śmieszy jest równoznaczne z gardzeniem czymś? ciekawa teoria

0

@regatta52 nie mam problemu, bardziej mnie to śmieszy
problem bym miał jakbym chciał zaparkować w sobotę wieczorem samochód na parkingu dworca PKP i nie byłoby miejsca

0

@FCB_dimiC a gdzie napisałem, że to coś złego? zapytałem...

0

@regatta52 nigdzie nie napisałem, że to coś złego, po prostu zapytałem...

10

@MesQueUnClub96 żebyś się pytał

1

W waszych miastach też, czy tylko w moim samochodziarze siedzą prawie każdy wieczór na parkingu dworca PKP, stoją przy tych swoich autach, gadają nie wiadomo o czym i palą te swoje gejowe e-szlugi ?

6

@Chaoss ja nie chce

11

Dwóch Polaków w Barcelonie, dwóch Polaków w Interze, a kadra nie może wygrać z Mołdawią.

0

@krycha2201 Jabra elite

7

Farbowany kapitan araujo na ławkę, panie Flicku


55

Mój kapitan.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?