TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@regatta52 nigdzie nie napisałem, że to coś złego, po prostu zapytałem...
10
@MesQueUnClub96 żebyś się pytał
1
W waszych miastach też, czy tylko w moim samochodziarze siedzą prawie każdy wieczór na parkingu dworca PKP, stoją przy tych swoich autach, gadają nie wiadomo o czym i palą te swoje gejowe e-szlugi ?
6
@Chaoss ja nie chce
11
Dwóch Polaków w Barcelonie, dwóch Polaków w Interze, a kadra nie może wygrać z Mołdawią.
0
@krycha2201 Jabra elite
7
Farbowany kapitan araujo na ławkę, panie Flicku
55
Mój kapitan.
0
A taki dobry biskup był, bierzmowania mi udzielał...
https://www.onet.pl/informacje/onetkrakow/biskup-oskarzony-o-tuszowanie-pedofilii-wiemy-co-go-teraz-czeka/71c23rs,79cfc278
1
@DamianBarcaCule Śmierć w Wenecji
3
@RoberDzik nie, nie, nie
15
Nie wiem czemu, ale jak wczoraj Araujo strzelił gola i zacząć się "cieszyć" waląc się w klatę jak goryl to aż sie uśmiałem, chłopu ewidentnie coś po wypowiedzi Gundo przeskoczyło w głowie i do dziś nie wróciło do ustawień fabrycznych. To podnoszenie rąk przy każdym "spalonym", te wypowiedzi pomeczowe i w wywiadach, nie wiem, ale jakoś straciłem do niego sympatię. To nie jest mój kapitan.
0
Yamal czasami irytuje
0
@kanver_ Flick mówi przepraszam
7
@Kgorecki2500 namówiłeś, w czwartek po treningu wjedzie
5
@Safrani nie, czarno to widzę
0
Masz tych trzech kandydatów na prezydenta do wyboru, kogo wybierasz?
1. Mentzen
2. Braun
3. Stanowski
11
Inaki Pena do Flicka:
4
Nowy rok, nowe możliwości, za tydzień idę na pierwszy w swoim życiu trening brazylijskiego jiu-jitsu, otwarła się sekcja w moim mieście to trzeba spróbować
10
Mokry sen madryciokuf
4
@abram3k nie, dzięki
0
Real wiadomo, ale jest druga taka obrzydliwa i paskudna drużyna jak PSG?
3
@Szklaner A kto wymyślił, by do herbaty dodawać wódeczki?
@Luciano99 ?
2
Składamy się na jedno ?
1
Ten Tah się nie popisał swoją drogą wczoraj.
6
Co ten Raphinha
1
WOJTULA nie przejmuj się jedziemy z nimi
11
Czyli jutro Szczena w pierwszym
9
@Barceloniarz987 to tak jak my z nimi w ostatnich dwóch klasykach
1
Liga już pograne, trzeba się skupić na LM i PK