TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@BulaKG Ja chyba dostałem raz na 7 lat, jeszcze muszę odczekać ze 3 xD
5
@Coutinho007 No tak Vasquez to pretendent do ZP razem z Czułamenim
0
@FCB_dimiC @MesQueUnClub96 gorszy od disneya nie będzie, przynajmniej w pressingu pobiega
0
@MesQueUnClub96 oby jutro ławka i rekin w pierwszym
4
@Marcelinho99 wszystkich
12
Nie wiedziałem, że Zełenski to taki brutal
0
Pepsi czy kolka? U mnie jedno i drugie, w zależności od nastroju
0
Biden się boi, że go Trump wygryzie to się wziął za robotę i Real wygrywa
2
Antoni? jaki antoni
0
Czemu Anczelot to Biden?
1
Nie wiem czy Casado jest dumny, że drewniany Dig Dong de Jong, który nie umie bronić i ma mental nastolatki go posadził na ławkę
12
@Jakchcesz 5. Polędwica
0
Statystyki są bezlitosne
8
Najlepsze mecze w tym sezonie zagraliśmy z Casado w składzie, a sam Hiszpan grał pierwsze skrzypce. Casado.
4
@RosjaninBut wszystkich
13
@esem91 Z regulaminem na tej stronie jest jak ze znajomością przepisów wśród sędziów w Hiszpanii
1
Girono wiem, że jesteś cienka ale taki remis to możesz dziś urwać prześcieradłom
0
Czuję po kościach, że Araujo w lecie zawija kiece i leci
3
No to może chociaż sędzia zachowa posadę i pozostanie niewinny i czysty jak dziewica.
1
Dzisiaj liczy się tylko Manchester City no i oczywiście Wilkowyje City.
0
Gdyby nie VAR, Real miałby 20 punktów więcej niż Barcelona.
0
@VegetaPolska Bo tak Bóg świat swtorzył
3
Na stronie madryciaków na ostatnie 12 artykułów 10 jest o sędziach xd
1
@kulek22 do madryli
0
@Katalończyk 99 Jakie? Z dnia na dzień przestała chcieć się widywać, napisała że ma spore wątpliwości co do nas itp. a po kilku dniach zerwała, co najlepsze - przez Messengera, 24-letnia kobieta.
0
@PatrykBarca Niedługo, ale tak czy tak miałem duże nadzieje.
8
Trzy miesiące temu dałbym sobie rękę uciąć, że walentynki będę spędzał ze swoją ówczesną dziewczyną, a przyszłą żoną. I bym teraz kurła nie miał ręki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Pojechałem dziś po robocie na siłkę, ale prądu nie mają i jako że piętro -1 to ciemno to trzeba było odpuścić. Chciałem dobrze, teraz w nagrodę jadę na kebaba. Duży, wołowinka, mieszany.
15
Penia psa ukradł?