4

@BulaKG Ja chyba dostałem raz na 7 lat, jeszcze muszę odczekać ze 3 xD

5

@Coutinho007 No tak Vasquez to pretendent do ZP razem z Czułamenim

0

@FCB_dimiC @MesQueUnClub96 gorszy od disneya nie będzie, przynajmniej w pressingu pobiega

0

@MesQueUnClub96 oby jutro ławka i rekin w pierwszym

4

@Marcelinho99 wszystkich

12

Nie wiedziałem, że Zełenski to taki brutal


0

Pepsi czy kolka? U mnie jedno i drugie, w zależności od nastroju

0

Biden się boi, że go Trump wygryzie to się wziął za robotę i Real wygrywa

2

Antoni? jaki antoni

0

Czemu Anczelot to Biden?

1

Nie wiem czy Casado jest dumny, że drewniany Dig Dong de Jong, który nie umie bronić i ma mental nastolatki go posadził na ławkę

12

@Jakchcesz 5. Polędwica

0

Statystyki są bezlitosne


8

Najlepsze mecze w tym sezonie zagraliśmy z Casado w składzie, a sam Hiszpan grał pierwsze skrzypce. Casado.

4

@RosjaninBut wszystkich

13

@esem91 Z regulaminem na tej stronie jest jak ze znajomością przepisów wśród sędziów w Hiszpanii

1

Girono wiem, że jesteś cienka ale taki remis to możesz dziś urwać prześcieradłom

0

Czuję po kościach, że Araujo w lecie zawija kiece i leci

3

No to może chociaż sędzia zachowa posadę i pozostanie niewinny i czysty jak dziewica.

1

Dzisiaj liczy się tylko Manchester City no i oczywiście Wilkowyje City.

0

Gdyby nie VAR, Real miałby 20 punktów więcej niż Barcelona.

0

@VegetaPolska Bo tak Bóg świat swtorzył

3

Na stronie madryciaków na ostatnie 12 artykułów 10 jest o sędziach xd

1

@kulek22 do madryli

0

@Katalończyk 99 Jakie? Z dnia na dzień przestała chcieć się widywać, napisała że ma spore wątpliwości co do nas itp. a po kilku dniach zerwała, co najlepsze - przez Messengera, 24-letnia kobieta.

0

@PatrykBarca Niedługo, ale tak czy tak miałem duże nadzieje.

8

Trzy miesiące temu dałbym sobie rękę uciąć, że walentynki będę spędzał ze swoją ówczesną dziewczyną, a przyszłą żoną. I bym teraz kurła nie miał ręki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Pojechałem dziś po robocie na siłkę, ale prądu nie mają i jako że piętro -1 to ciemno to trzeba było odpuścić. Chciałem dobrze, teraz w nagrodę jadę na kebaba. Duży, wołowinka, mieszany.

15

Penia psa ukradł?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?