2

@FCB_dimiC No np. jak ojciec odszedł od matki. Brak męskiego wzorca w wychowaniu.

16

@Hosh Mądry wybór. Kolejny red flag: nie ma penisa.

11

Zbyt spokojnie tu dlatego trzeba coś rozruszać. Największe RED FLAGI u kobiet panowie, wymieniamy, ode mnie:

- tatuaże (tutaj w zależności jak dużo i jakie, ale no też nie każda laska z tatuażem jest głupia, więc taki red flag pół na pół)
- psia mama (traktuje psa na równi z człowiekiem, matka psyna lub psórki)
- zaburzona psychicznie (depresja, na lekach itp.)
- ilość związków większa niż 3-4, również większa ilość partnerów seksualnych)
- nienajlepsze bądź złe relacje z rodziną,
- wychowywanie się całkowicie bez ojca lub częściowy brak ojca czy też brak udziału ojca w wychowaniu,
- otaczająca się kolegami, mająca "przyjaciela",
- pisanie z dużą liczbą osób, duża liczba follow na ig itp.,
- atencjuszka w social mediach (chyba nie trzeba tłumaczyć),
- imprezowiczka, wychodząca na imprezy bez faceta, z "kolegami, czy koleżankami, które są wolne",
- feministka,
- brak pracy, ambicji,

Pewnie nie wszystko, ale tyle na teraz sobie przypomniałem, zapraszam do dyskusji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Eklerek beluso jej trening cardio zrobił po treningu

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rewolucja123 Umtiti, Araujo, Lenglet, Vermaelen, Bartra, Mathieu

12

Jedno zdjęcie, opisu nie trzeba


0

@Cvzx trzech nieudaczników, no dobra dwóch bez ter statmenta

0

@Arden Dokładnie tak

5

Cieszę się, że Araujo odchodzi. Od sytuacji z Gundoganem już wiadomo było, że to mental Ronaldo. Adios

0

Wiertarko-wkrętarka z silnikiem bez czy szczotkowym? Czy bez znaczenia

3

Biedny, może by tak odszedł

1

Brawo DIG DONG xddd

3

INIGO JAKI DZIK WŚLIZG!!

0

@gumaz Nie, witamina D3, kreatyna i Miłorząb dwuklapowy z magnezem

0

Krew z nosa - 5 razy w przeciągu 3 dni, ignorować czy coś gdzieś się umawiać, by to sprawdzili?

0

@Rewolucja123 Gdzie byłem? W związku, z moją byłą.

1

@Rewolucja123 Zagadałeś do tej na siłce?

1

@VamosGirl Chochołowskie polecam

0

Panuje pesymizm koledzy

1

@AlexDark00 Skromna matka polka

0

@leonek160 ale nie pytam ile masz lat konto tylko czy zadanie zrobione?

8

Beluso i Ania znowu nam Roberta zniszczyli, pograne



0

Komentarz usunięty

2

Sorki panowie, włączyłem przy 1-0 dla Valencii jak było 11v11

4

Czyli chyba kotletico mistrza robi w tym sezonie

3

Inaki Pena zostanie ojcem.

Nawet tego nie wyjął.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?