TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FCB_dimiC No np. jak ojciec odszedł od matki. Brak męskiego wzorca w wychowaniu.
16
@Hosh Mądry wybór. Kolejny red flag: nie ma penisa.
11
Zbyt spokojnie tu dlatego trzeba coś rozruszać. Największe RED FLAGI u kobiet panowie, wymieniamy, ode mnie:
- tatuaże (tutaj w zależności jak dużo i jakie, ale no też nie każda laska z tatuażem jest głupia, więc taki red flag pół na pół)
- psia mama (traktuje psa na równi z człowiekiem, matka psyna lub psórki)
- zaburzona psychicznie (depresja, na lekach itp.)
- ilość związków większa niż 3-4, również większa ilość partnerów seksualnych)
- nienajlepsze bądź złe relacje z rodziną,
- wychowywanie się całkowicie bez ojca lub częściowy brak ojca czy też brak udziału ojca w wychowaniu,
- otaczająca się kolegami, mająca "przyjaciela",
- pisanie z dużą liczbą osób, duża liczba follow na ig itp.,
- atencjuszka w social mediach (chyba nie trzeba tłumaczyć),
- imprezowiczka, wychodząca na imprezy bez faceta, z "kolegami, czy koleżankami, które są wolne",
- feministka,
- brak pracy, ambicji,
Pewnie nie wszystko, ale tyle na teraz sobie przypomniałem, zapraszam do dyskusji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Eklerek beluso jej trening cardio zrobił po treningu
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rewolucja123 Umtiti, Araujo, Lenglet, Vermaelen, Bartra, Mathieu
12
Jedno zdjęcie, opisu nie trzeba
0
@Cvzx trzech nieudaczników, no dobra dwóch bez ter statmenta
0
@Arden Dokładnie tak
5
Cieszę się, że Araujo odchodzi. Od sytuacji z Gundoganem już wiadomo było, że to mental Ronaldo. Adios
0
Wiertarko-wkrętarka z silnikiem bez czy szczotkowym? Czy bez znaczenia
3
Biedny, może by tak odszedł
1
Brawo DIG DONG xddd
3
INIGO JAKI DZIK WŚLIZG!!
0
@gumaz Nie, witamina D3, kreatyna i Miłorząb dwuklapowy z magnezem
0
Krew z nosa - 5 razy w przeciągu 3 dni, ignorować czy coś gdzieś się umawiać, by to sprawdzili?
0
@Rewolucja123 Gdzie byłem? W związku, z moją byłą.
1
@Rewolucja123 Zagadałeś do tej na siłce?
1
@VamosGirl Chochołowskie polecam
0
Panuje pesymizm koledzy
1
@AlexDark00 Skromna matka polka
0
@leonek160 ale nie pytam ile masz lat konto tylko czy zadanie zrobione?
8
Beluso i Ania znowu nam Roberta zniszczyli, pograne
0
Komentarz usunięty
2
Sorki panowie, włączyłem przy 1-0 dla Valencii jak było 11v11
4
Czyli chyba kotletico mistrza robi w tym sezonie
3
Inaki Pena zostanie ojcem.
Nawet tego nie wyjął.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika