3

Flick zaskoczy i wystawi Szczęsnego na napadzie obok Lewego, podobno dziś na wrzutki gramy i nam się przyda wzrost.

4

@Szklaner Kościoły są pożyteczne dla prawdziwych Katolików.

0

@NeroTFP1 obawiam się, że to nie wystarczy

2

@Stinger_ Jeden z najlepszych zawodników Polski, dużo celnych podań do naszych

2

@kuz robił z naszej obrony marmelade

7

@NeroTFP1 On ma prawo do swojego zdania, Ty masz prawo do swojego. Jak z dupą, każdy ma swoją.

0

@Kgorecki2500 potężny rekin ma mental Ronaldo

7

@Czajka90 znowu strzela

9

Tak zwany język faktów, czyż nie?


3

@Culers a matka zawołała wstawaj zesrałeś się

2

@ali3gator wyciąga i odpala szluga?

0

@FcPortoFan1999 Zacząłem pod koniec studiów, które już skończyłem. Jakieś 1,5 roku będzie.

0

Jestem pierwszy raz w życiu na L4. Dwa dni. Czuję się dziwnie, nie tyle chorobą co tym, że nie byłem dziś w pracy i jutro też nie idę.

0

@Mattems kup słuchawki, nie ma za co

3

@Pnog37 Nawet Guardiola jest

0

Naprawdę tak Flick mu powiedział?!


5

@Herato I tak Raphinha jest lepszy, plus ma mózg.

3

@tbas to był prank dałeś się nabrać

6

No wykonawca się nie popisał, oczywiście wykonawca asfaltu


3

Z Peniasem rywalizacji nie przegra.

7

No coż, zdarza się


0

Obrzydliwe, ohydne, kupno tegorocznej koszulki to mus. Czekam ciągle na logo, to z którym grają plus logo 125-lecia i zamawiam Raphinhę.


2

@messi33 wszystkie

47

Kwota ta wynosi 50 euro, ale Barcy nie stać więc Szczęsny musi z własnej kieszeni pokryć

1

@peetwithbarca No spoko też go kocham, ale po sezonie będziemy oceniać

1

@KrychaFCB Albo po.

3

Szczęsny nie będzie robił problemów pod kątem finansowym i zgodzi się na roczny kontrakt, ale stawia jeden warunek: nie chce występować w roli zmiennika. Pierwsza odpowiedź Polaka jest pozytywna, ale musi jeszcze to przemyśleć.


haha nie no gdzie Szczęsny zmiennikiem Penii xd szanujmy się

4

@clyde Małopolska, wschodnia część. Nie pada, świeci słoneczko.

24

Muszę się zwierzyć. Od jakiegoś (niedługiego) czasu jestem w związku. Moja dziewczyna jest wspaniała, piękna, pracowita, kocha zwierzęta jak i dzieci (pracuje z nimi). Jest jednak problem, a w zasadzie to ona sama jest problemem dla siebie: od 6 lat choruje i leczy się na depresję, do tego dochodzi kiepska przeszłość (toksyczne związki, faceci, imprezy), słabe relacje z rodziną, w dodatku problemy zdrowotne (tarczyca, również jakieś kobiece sprawy). Zakochałem się na zabój. Mimo, że są takie dni że nie chce jej się żyć, że ciągle ma o coś pretensje, że czepia się każdego zdania. Huśtawka nastrojów, od euforii do depresji. Raz szczęście, motyle, luz blues, a raz nie chce mi się żyć, nie ma sensu byś ze mną był bo i tak ze mną nie wytrzymasz, bo ja sama nie ogarniam życia sama ze sobą, to Ty tym bardziej nie będziesz w stanie ze mną przeżyć na dłuższą metę. Pewnie teraz większość z was powie, by odpuścić, bo to nie ma prawa się udać. Ale ja nie potrafię tego odpuścić, będę próbował do końca ją z tego wyciągnąć, choćbym sam miał na koniec paść na ryj i go sobie rozwalić. Poświęciłem się na całego. Wierzę, że to może być ta jedyna.

Tak o potrzebowałem to z siebie wydusić.

1

Ja się śmiałem jak widziałem go z piłką przy nodze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?