TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Flick zaskoczy i wystawi Szczęsnego na napadzie obok Lewego, podobno dziś na wrzutki gramy i nam się przyda wzrost.
4
@Szklaner Kościoły są pożyteczne dla prawdziwych Katolików.
0
@NeroTFP1 obawiam się, że to nie wystarczy
2
@Stinger_ Jeden z najlepszych zawodników Polski, dużo celnych podań do naszych
2
@kuz robił z naszej obrony marmelade
7
@NeroTFP1 On ma prawo do swojego zdania, Ty masz prawo do swojego. Jak z dupą, każdy ma swoją.
0
@Kgorecki2500 potężny rekin ma mental Ronaldo
7
@Czajka90 znowu strzela
9
Tak zwany język faktów, czyż nie?
3
@Culers a matka zawołała wstawaj zesrałeś się
2
@ali3gator wyciąga i odpala szluga?
0
@FcPortoFan1999 Zacząłem pod koniec studiów, które już skończyłem. Jakieś 1,5 roku będzie.
0
Jestem pierwszy raz w życiu na L4. Dwa dni. Czuję się dziwnie, nie tyle chorobą co tym, że nie byłem dziś w pracy i jutro też nie idę.
0
@Mattems kup słuchawki, nie ma za co
3
@Pnog37 Nawet Guardiola jest
0
Naprawdę tak Flick mu powiedział?!
5
@Herato I tak Raphinha jest lepszy, plus ma mózg.
3
@tbas to był prank dałeś się nabrać
6
No wykonawca się nie popisał, oczywiście wykonawca asfaltu
3
Z Peniasem rywalizacji nie przegra.
7
No coż, zdarza się
0
Obrzydliwe, ohydne, kupno tegorocznej koszulki to mus. Czekam ciągle na logo, to z którym grają plus logo 125-lecia i zamawiam Raphinhę.
2
@messi33 wszystkie
47
Kwota ta wynosi 50 euro, ale Barcy nie stać więc Szczęsny musi z własnej kieszeni pokryć
1
@peetwithbarca No spoko też go kocham, ale po sezonie będziemy oceniać
1
@KrychaFCB Albo po.
3
Szczęsny nie będzie robił problemów pod kątem finansowym i zgodzi się na roczny kontrakt, ale stawia jeden warunek: nie chce występować w roli zmiennika. Pierwsza odpowiedź Polaka jest pozytywna, ale musi jeszcze to przemyśleć.
haha nie no gdzie Szczęsny zmiennikiem Penii xd szanujmy się
4
@clyde Małopolska, wschodnia część. Nie pada, świeci słoneczko.
24
Muszę się zwierzyć. Od jakiegoś (niedługiego) czasu jestem w związku. Moja dziewczyna jest wspaniała, piękna, pracowita, kocha zwierzęta jak i dzieci (pracuje z nimi). Jest jednak problem, a w zasadzie to ona sama jest problemem dla siebie: od 6 lat choruje i leczy się na depresję, do tego dochodzi kiepska przeszłość (toksyczne związki, faceci, imprezy), słabe relacje z rodziną, w dodatku problemy zdrowotne (tarczyca, również jakieś kobiece sprawy). Zakochałem się na zabój. Mimo, że są takie dni że nie chce jej się żyć, że ciągle ma o coś pretensje, że czepia się każdego zdania. Huśtawka nastrojów, od euforii do depresji. Raz szczęście, motyle, luz blues, a raz nie chce mi się żyć, nie ma sensu byś ze mną był bo i tak ze mną nie wytrzymasz, bo ja sama nie ogarniam życia sama ze sobą, to Ty tym bardziej nie będziesz w stanie ze mną przeżyć na dłuższą metę. Pewnie teraz większość z was powie, by odpuścić, bo to nie ma prawa się udać. Ale ja nie potrafię tego odpuścić, będę próbował do końca ją z tego wyciągnąć, choćbym sam miał na koniec paść na ryj i go sobie rozwalić. Poświęciłem się na całego. Wierzę, że to może być ta jedyna.
Tak o potrzebowałem to z siebie wydusić.
1
Ja się śmiałem jak widziałem go z piłką przy nodze