3

@barcowy1899 przecież on by w Arsenalu nie wstał z ławki xd

23

@MrKozamm jesteś właśnie sponsorem swojej dziewczyny i jej teściów, sam sobie odpowiedz

1

@cules100pro jakiego szacunku, do kogo? czym on sobie zasłużył na szacunek, to jest raz, a dwa klubu nie stać by '10' nie miała własciciela kolejne lata, najbardziej medialny numer, powinien mieć właściciela

0

@cules100pro ciekawe, myślałem, że '17', chyba jednak wierzą w Nico ciągle, ciekawe co z dychą, nie wierzę w fatiego

0

@Barcasub pewnie coś stracimy

1

Flop z Brazylii wygina, lux


0

Nico nie przyjdzie, Olmo weźmie '17'.

1

Coś cisza o Felixie i Cancelo, ale to chyba dobrze, bo lepiej żeby ich nie sprowadzali, ewentualnie Cancelo na jakichś dobrych warunkach. Czekamy na ten "kolejny" transfer, bo niby pisali że Olmo to niejedyny zawodnik, który przyjdzie. Ciekawe kogo ugotują.

0

Jaki numer dla Olmo?

4

Razem z Nico kupią łoniakiego wiliamsa, żeby mogli razem grać w pucharach, tak jak sobie obiecali


4

Przestańcie płakać, szefunio ma na niego pomysł


0

@tristan87 też mój wymarzony następca disneya

0

@tristan87 no i to jest transfer okienka

30

Moja babcia ma guza na mózgu, który ją uciska. Od dwóch lat leży przykuta do łóżka, nie ma z nią żadnego kontaktu od tego czasu, po prostu leży, czasem coś mówi, ale bez żadnego ładu i składu, trzeba się nią opiekować 24h na dobę, karmić, zmieniać pampersy, myć itd. Głównie zajmuje się nią dziadek, czyli małżonek, po pracy również dzieci.
Dzisiaj ojciec zawiózł dziadka do urologa z wynikami badań. Okazało się, że dziadek ma raka prostaty złośliwego z przerzutami.

Brak słów

0

@4drian0 od kiedy można brać ślub z wielorybem?

3

Widzę, że paletkarze przejęli la ramblę, za ile można wrócić?

0

@Lucyfffer W pracy

3

Zazdroszczę Olmo. Też bym chciał teraz być na wakacjach w Chorwacji.



0

@TheNekro94 ja jeszcze 1,5 tygodnia roboty i potem 12 dni wolnego :)

4

@messi564 Spokojnie, nie stać nas na Cancelo, a City go już nie wypożyczy, chcą go sprzedać definitywnie

0

@tristan87 Ja nie wiem, ale mam nadzieję że tak. Wolę jego niż Garcię.

1

Prawdziwi kapitanowie Barcy patrząc na grę i zaangażowanie na boisku, mental, wpływ na drużynę (kolejność losowa): ter Stegen, Gundogan, Inigo, Raphinha, Kounde. W kolejce również Gavi po powrocie.

Nie żaden Araujo, de Jong czy Disney.

0

Flick: niestety chłopaki nie presowaliście przez 90 minut, za karę jutro 3 sensje treningowe i każdy po 20 km biegania rano i wieczór

0

@lntrowertyk jak vitor roque - czyli słabo

0

@karolup niestety nie jestem normalny, więc nie odpowiem

3

@Pablit chłopie jaką maszynę z Fatiego? zejdź na ziemię, ta szklanka się łamie co trening

0

@Herato Oriol mógłby do Sampera dołączyć w Lublinie

4

@PatrykBarca Odpowiedzialny za jego sprowadzenie powinien teraz kasę z własnej pensji oddawać klubowi

0

Wiecie kiedy może tego Nico i Frimponga potwierdzą?

1

@lntrowertyk tak, bo nie mamy kasy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?