0

@maciach Taka, że jeden chce tu przyjść, a drugi niebardzo

1

#DecoOut

Trzeba się pozbyć amigosa, bo z niego taki dyrektor sportowy jak z Roque topowa '9'.

1

3 x nie dla Olmo od Gajdka, prawie cała La rambla przeciw niemu, to ja za to chcę by utarł Wam nosa i wypalił, kibicuję mu

0

@zodiak_10 niezły, a plecy jak po 8h użytkowania?

0

Myślicie, że jest sens wydawać 2 koła na fotel gamingowy do siedzenia przy biurku na kompie? Początkowo szukałem czegoś w granicach 600-800 zł, ale wszędzie mają fotele w tej cenie opinie dziadostwa, że kółka słabe, niszczą podłogę, że materiał kiepski, podłokietniki lipne itd. No i znalazłem coś lepszego sprawdzonej marki i mam teraz dylemat xd

0

@zadafcb @mordini123 A tak pytam bo widziałem jego wywiad plus trenował w moim mieście kiedyś xd

0

@mordini123 A Masiuk?

14

Statuetka najlepszego rządowego


2

Jest jeden plus decyzji Kloppa, nie zasili szeregów Realu. Czyli teraz 100% wiemy, że po Ancelottim będzie Xabi Alonso.

0

No to Klop(p)s .......

13

Komentarz usunięty

0

@MichuZ44 Alvarez? chyba masz na myśli niedoceniany.

0

@BORO_12 Roque out, Victor wypożyczenie/2 drużyna, Rekin może zagrać na bokach, albo na 9, w sumie wszędzie gra tak samo średnio. Disney stary + bez formy jest drewno totalne, za rok odchodzi. "9" z TOPu to jest mus, jak nie na teraz to za rok.

0

@MesQueUnClub96 Naucz się czytać dodi. Rezygnujmy z Nico i Olmo, kasa na Alvareza jest.

@Stinger_ @BORO_12 o następcy Disneya trzeba myśleć już teraz, Roque do tarcia chrzanu się nadaje

3

Jest tylko jeden zawodnik, którego chciałbym bardziej od Nico. Może nie być ani Nico, ani Olmo, ale tylko jeśli przyjdzie ON.


Ten ON to Julian Alvarez.

0

@Karzel jak dobrze środek ciężkości dostosujesz to da radę coś takiego unieść w ten sposób

1

Mój stary w robocie wg jego opowieści:

https://x.com/krolbijedame/status/1818638979677180177

10

Ale ta saga z Nico jest irytująca, niech już się to zakończy, nawet jeśli zostaje w Athletic.

0

Odrzucą. Niemcy to Niemcy. Będą do końca cisnąć o 60 mln stałej.


0

@Xaviball nie, mam to w dupie

3

Polkę pokonał chłop w judo, w boksie Meksykanka dostała bęcki od chłopa. Nie oglądam tego gówno-wydarzenia zwanego olimpiadą i nie będę oglądał. Chyba, że wróci normalność.

0

Mikel Merino, Olmo i można zamykać okienko. Trzeba grać tym, co jest.

2

Zdaje się, że najlepszym transferem na dziś dzień może być zwolnienie Deco.

0

@adamek20151 I jeszcze chcą sprzedać najlepszego zawodnika sezonu poprzedniego - Gundogana, który przyszedł za darmo xd

0

@kanver_ Xavi był fanboyem lewego plus chciał być mu wdzięczny za to, że ugrał ligę sezon wcześniej. Dlatego go wystawiał cały czas, nawet jak był w fatalnej formie. Kto dobrze śledził cały sezon ten wie.

0

@MesQueUnClub96 @kanver_ @ShawnC przecież Rekin na '9' mając takie liczby minut jak disney robi więcej bramek na luzie

1

@kanver_ Ale od Rekina i Raphy to wara. Hamuj się kolego.

5

Pierwsza kolejka ligowa, Barca vs Valencia, a w pierwszym składzie na ŚO duo Eric Garcia-Lenglet, w pomocy Oriol Romeu, a z przodu Roque.


BĘDĘ TAM

4

@fart @ViscaelBarca2007 Zamiast optymizmu potrzeba obiektywizmu, a obiektywnie nie stać nas na nic.

0

Mówiłem, zobaczycie Nico jak świnia niebo


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?