TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maciach Taka, że jeden chce tu przyjść, a drugi niebardzo
1
#DecoOut
Trzeba się pozbyć amigosa, bo z niego taki dyrektor sportowy jak z Roque topowa '9'.
1
3 x nie dla Olmo od Gajdka, prawie cała La rambla przeciw niemu, to ja za to chcę by utarł Wam nosa i wypalił, kibicuję mu
0
@zodiak_10 niezły, a plecy jak po 8h użytkowania?
0
Myślicie, że jest sens wydawać 2 koła na fotel gamingowy do siedzenia przy biurku na kompie? Początkowo szukałem czegoś w granicach 600-800 zł, ale wszędzie mają fotele w tej cenie opinie dziadostwa, że kółka słabe, niszczą podłogę, że materiał kiepski, podłokietniki lipne itd. No i znalazłem coś lepszego sprawdzonej marki i mam teraz dylemat xd
0
@zadafcb @mordini123 A tak pytam bo widziałem jego wywiad plus trenował w moim mieście kiedyś xd
0
@mordini123 A Masiuk?
14
Statuetka najlepszego rządowego
2
Jest jeden plus decyzji Kloppa, nie zasili szeregów Realu. Czyli teraz 100% wiemy, że po Ancelottim będzie Xabi Alonso.
0
No to Klop(p)s .......
13
Komentarz usunięty
0
@MichuZ44 Alvarez? chyba masz na myśli niedoceniany.
0
@BORO_12 Roque out, Victor wypożyczenie/2 drużyna, Rekin może zagrać na bokach, albo na 9, w sumie wszędzie gra tak samo średnio. Disney stary + bez formy jest drewno totalne, za rok odchodzi. "9" z TOPu to jest mus, jak nie na teraz to za rok.
0
@MesQueUnClub96 Naucz się czytać dodi. Rezygnujmy z Nico i Olmo, kasa na Alvareza jest.
@Stinger_ @BORO_12 o następcy Disneya trzeba myśleć już teraz, Roque do tarcia chrzanu się nadaje
3
Jest tylko jeden zawodnik, którego chciałbym bardziej od Nico. Może nie być ani Nico, ani Olmo, ale tylko jeśli przyjdzie ON.
Ten ON to Julian Alvarez.
0
@Karzel jak dobrze środek ciężkości dostosujesz to da radę coś takiego unieść w ten sposób
1
Mój stary w robocie wg jego opowieści:
https://x.com/krolbijedame/status/1818638979677180177
10
Ale ta saga z Nico jest irytująca, niech już się to zakończy, nawet jeśli zostaje w Athletic.
0
Odrzucą. Niemcy to Niemcy. Będą do końca cisnąć o 60 mln stałej.
0
@Xaviball nie, mam to w dupie
3
Polkę pokonał chłop w judo, w boksie Meksykanka dostała bęcki od chłopa. Nie oglądam tego gówno-wydarzenia zwanego olimpiadą i nie będę oglądał. Chyba, że wróci normalność.
0
Mikel Merino, Olmo i można zamykać okienko. Trzeba grać tym, co jest.
2
Zdaje się, że najlepszym transferem na dziś dzień może być zwolnienie Deco.
0
@adamek20151 I jeszcze chcą sprzedać najlepszego zawodnika sezonu poprzedniego - Gundogana, który przyszedł za darmo xd
0
@kanver_ Xavi był fanboyem lewego plus chciał być mu wdzięczny za to, że ugrał ligę sezon wcześniej. Dlatego go wystawiał cały czas, nawet jak był w fatalnej formie. Kto dobrze śledził cały sezon ten wie.
0
@MesQueUnClub96 @kanver_ @ShawnC przecież Rekin na '9' mając takie liczby minut jak disney robi więcej bramek na luzie
1
@kanver_ Ale od Rekina i Raphy to wara. Hamuj się kolego.
5
Pierwsza kolejka ligowa, Barca vs Valencia, a w pierwszym składzie na ŚO duo Eric Garcia-Lenglet, w pomocy Oriol Romeu, a z przodu Roque.
BĘDĘ TAM
4
@fart @ViscaelBarca2007 Zamiast optymizmu potrzeba obiektywizmu, a obiektywnie nie stać nas na nic.
0
Mówiłem, zobaczycie Nico jak świnia niebo