1

@Lanosss było info, że będą do kupienia z tym logiem

0

No tak, piorun pierdyknął gdzieś tam w okolicy i zgodnie z przepisami musiał przerwać, dobranoc.

0

Już się nagrali?

0

@tbas Jeden i drugi wciąga takiego Felixa nosem, Pedri czy Araujo to też szklanki, to po co nam?

0

@tbas sam jesteś patologia

0

Dajcie tego Chiese, Nico nie będzie to chociaż on


0

Jak się nie zacznie o 1 to idę spać

7

@MesQueUnClub96 za mądry to on nigdy nie był

1

Jestem ciekaw szczególnie Valle, Bernala i Casado.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Będzie ten mecz, bo nie wiem czy czekać

1

@kanver_ Ale to Flick widzi tych chłopaków na treningach a nie Ty, czy ktoś inny, jak uzna że mu wystarczą to tak będzie

1

Media: Flick jest zadowolony z Oriola i Lengleta
2 dni później: jednego nie ma, drugi na wylocie


x
D

ale te pismaki farmazony walą

5

@DonCarletto przyjmowałeś, ale chyba na łeb Madrycioku


hehe

8

Pewnie pójdzie na wypożyczenie, a i tak będziemy opłacać 80% jego pensji xdd


2

Deco działa po cichu, w spokoju próbuje oddać za darmo kolejnych zawodników.

0

@Alex1995 No to w mieście, które jest ode mnie 10/15 min jazdy samochodem też są jacyś obcokrajowcy, ale raczej nigdy imigranci nie będą chcieli mieszkać na wsi, szczególnie ci ciemni. Ukraińcy to jeszcze, po wojnie zjawiło ich się trochę w okolicy.

2

@Alex1995 Dlatego mieszkam na wsi i mam spokój. Zero obcokrajowców.

0

Czy taki skład na ten sezon ma rację bytu?

ter Stegen
Kounde-Cubarsi-Christensen/Araujo-Balde
Gundogan-Casado
Yamal-Olmo-Pedri/Gavi
Disney

Wariant bez typowego LS, zawsze może wskoczyć tam Raphinha/Rekin, ale to nie ich pozycja.

6

Deco jak trzeba kogoś sprowadzić do klubu:


2

Ale ładna


3

Za swoją głupotę zapłacił najwyższą cenę, zniknął no i nie było już powrotu do Barcy


8

@Messibestplayerintheworld panuje optymizm

1

@Azi No tak, prezentuje poziom jednego z MVP mistrza europy

0

@Blanco16 Garmin do biegania a nie żadne aple

11

@Jakchcesz Przyjście Olmo to osłabienie? Co ty bierzesz chłopie

1

Nie będzie Nico, nie zdziwię się jak Olmo też nie będzie, Lipsk będzie nieugięty do końca. Czyli podsumowując nie będzie nikogo, jedynie powroty z wypożyczeń. Jeżeli Flick ma coś zdziałać z tą kadrą, to praktycznie wszyscy zawodnicy muszą być przez większą część sezonu zdrowi. Już na początku jest z tym problem, ale zobaczymy w trakcie sezonu czy nowy sztab medyczny robi robotę.

0

Po co ten Oriol w ogóle leciał do USA? Tak to byśmy chociaż na bilecie oszczędzili :(

0

@tadzik447 no że u Ciebie słonko

2

No to szrot Romeu out, teraz jeszcze tylko dziadki Lenglet i Lewandowski i będzie gitara

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?