TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lanosss było info, że będą do kupienia z tym logiem
0
No tak, piorun pierdyknął gdzieś tam w okolicy i zgodnie z przepisami musiał przerwać, dobranoc.
0
Już się nagrali?
0
@tbas Jeden i drugi wciąga takiego Felixa nosem, Pedri czy Araujo to też szklanki, to po co nam?
0
@tbas sam jesteś patologia
0
Dajcie tego Chiese, Nico nie będzie to chociaż on
0
Jak się nie zacznie o 1 to idę spać
7
@MesQueUnClub96 za mądry to on nigdy nie był
1
Jestem ciekaw szczególnie Valle, Bernala i Casado.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Będzie ten mecz, bo nie wiem czy czekać
1
@kanver_ Ale to Flick widzi tych chłopaków na treningach a nie Ty, czy ktoś inny, jak uzna że mu wystarczą to tak będzie
1
Media: Flick jest zadowolony z Oriola i Lengleta
2 dni później: jednego nie ma, drugi na wylocie
x
D
ale te pismaki farmazony walą
5
@DonCarletto przyjmowałeś, ale chyba na łeb Madrycioku
hehe
8
Pewnie pójdzie na wypożyczenie, a i tak będziemy opłacać 80% jego pensji xdd
2
Deco działa po cichu, w spokoju próbuje oddać za darmo kolejnych zawodników.
0
@Alex1995 No to w mieście, które jest ode mnie 10/15 min jazdy samochodem też są jacyś obcokrajowcy, ale raczej nigdy imigranci nie będą chcieli mieszkać na wsi, szczególnie ci ciemni. Ukraińcy to jeszcze, po wojnie zjawiło ich się trochę w okolicy.
2
@Alex1995 Dlatego mieszkam na wsi i mam spokój. Zero obcokrajowców.
0
Czy taki skład na ten sezon ma rację bytu?
ter Stegen
Kounde-Cubarsi-Christensen/Araujo-Balde
Gundogan-Casado
Yamal-Olmo-Pedri/Gavi
Disney
Wariant bez typowego LS, zawsze może wskoczyć tam Raphinha/Rekin, ale to nie ich pozycja.
6
Deco jak trzeba kogoś sprowadzić do klubu:
2
Ale ładna
3
Za swoją głupotę zapłacił najwyższą cenę, zniknął no i nie było już powrotu do Barcy
8
@Messibestplayerintheworld panuje optymizm
1
@Azi No tak, prezentuje poziom jednego z MVP mistrza europy
0
@Blanco16 Garmin do biegania a nie żadne aple
11
@Jakchcesz Przyjście Olmo to osłabienie? Co ty bierzesz chłopie
1
Nie będzie Nico, nie zdziwię się jak Olmo też nie będzie, Lipsk będzie nieugięty do końca. Czyli podsumowując nie będzie nikogo, jedynie powroty z wypożyczeń. Jeżeli Flick ma coś zdziałać z tą kadrą, to praktycznie wszyscy zawodnicy muszą być przez większą część sezonu zdrowi. Już na początku jest z tym problem, ale zobaczymy w trakcie sezonu czy nowy sztab medyczny robi robotę.
0
Po co ten Oriol w ogóle leciał do USA? Tak to byśmy chociaż na bilecie oszczędzili :(
0
@tadzik447 no że u Ciebie słonko
2
No to szrot Romeu out, teraz jeszcze tylko dziadki Lenglet i Lewandowski i będzie gitara