TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 bez różnicy czy to mocnejsze czy piwo nawet
0
Praktycznie brak pamięci, wtedy gdy piję alko, nawet niekoniecznie większe ilości, uważacie że jest się czym przejmować? Jeśli tak, to do kogo się zwrócić, neurolog?
0
@Who_you_mam Cenowo panie kolego jakieś 610 zł.
2
@Marian_Pazdzioch Numer 19 mi nie siedzi, no i Raphinha to mój ulubiony zawodnik z obecnej kadry, Yamal może kiedyś, ale już z dychą na plecach :)
22
Panowie no muszę się pochwalić tym cudem, po 15 dniach dotarła:
https://zapodaj.net/plik-zgBStvKUQ8
https://zapodaj.net/plik-vkfnMwJ4Rm
0
@Szklaner No rozumiem, ale no to 2 lata mi skoczą dopiero w maju 2025, a nie w okresie teraz wrzesień - grudzień. Więc dziwne, chyba błąd.
0
@Szklaner Tak, jakoś w maju 2025 mi pykną 2 lata.
0
@pt9 no tak mi się zdaje, czyli chyba wychodzi że popełnili błąd, dobrze że na plus dla mnie xD
2
@mateusz33 No tak wiem, no to o tym napisałem, ale żeby mieć 26 dni wolnego to muszę mieć wyższe + 2 lata przepracowane czyż nie?
0
Mam studia, ale nie mam jeszcze przepracowanych dwóch lat, po okresie próbnym 3 miesięcy od czerwca do sierpnia dostałem od września umowę na czas określony 2 lata. Skoro nie mam dwóch lat przepracowanych to powinienem mieć dalej 20 dni urlopu na rok, przeliczyłem sobie dni jakie mi przysługują i wyszło mi, że mam mieć 5 dni do końca roku, a dostałem 9. Baba z HR dokonała błędu, czy ja coś nie ogarniam? (urlop za te 3 miesiące próbnego wykorzystałem cały).
4
@MesQueUnClub96 nie zgadniesz, że był artykuł, że ten sam sędzia sędziuje mecz z RSSS, co sędziował porażkę z Osą
4
@Arden slenderman
7
Xavi po tym, jak maszyna Flicka w końcu się zacięła i przegrali:
0
Mam w ostatnim czasie problemy - no właśnie sam nie do końca wiem z czym. Pokaszluje od prawie miesiąca, odkąd byłem lekko chory i lekarz nie stwierdził niczego oprócz czerwonego gardła, do tego dochodzi problem z jedzeniem, że nieraz mam wrażenie że nie "idzie" ono przez przełyk, jakby miał być zatkany, a np. rano jak myję zęby to zaraz po wsadzeniu szczoteczki do ust - mam odruch wymiotny. Moje pytanie - do jakiego specjalisty się umówić - laryngolog? Ktoś coś doradzi/poleci, gdzie się udać, jakie badania wykonać?
8
Ale sobie czekam od trzech dni na moją koszuleczkę FC Barcelony prosto z Hiszpanii z Raphinhą z tyłu.
0
@Krzysztof1987 Jakiś sprawdzony przepis?
0
Panowie, moja kobieta wraca jutro 4 godzinki po mnie i chce przygotować dla niej jakąś fajną kolację z winkiem, ktoś mi coś podsunie jakiś pomysł? Nie będę udawał, że jestem jakimś talentem kulinarnym, więc w miarę coś prostego i niewymagającego wielu różnych składników :D
3
Flick zaskoczy i wystawi Szczęsnego na napadzie obok Lewego, podobno dziś na wrzutki gramy i nam się przyda wzrost.
4
@Szklaner Kościoły są pożyteczne dla prawdziwych Katolików.
0
@NeroTFP1 obawiam się, że to nie wystarczy
2
@Stinger_ Jeden z najlepszych zawodników Polski, dużo celnych podań do naszych
2
@kuz robił z naszej obrony marmelade
7
@NeroTFP1 On ma prawo do swojego zdania, Ty masz prawo do swojego. Jak z dupą, każdy ma swoją.
0
@Kgorecki2500 potężny rekin ma mental Ronaldo
7
@Czajka90 znowu strzela
9
Tak zwany język faktów, czyż nie?
3
@Culers a matka zawołała wstawaj zesrałeś się
2
@ali3gator wyciąga i odpala szluga?
0
@FcPortoFan1999 Zacząłem pod koniec studiów, które już skończyłem. Jakieś 1,5 roku będzie.
0
Jestem pierwszy raz w życiu na L4. Dwa dni. Czuję się dziwnie, nie tyle chorobą co tym, że nie byłem dziś w pracy i jutro też nie idę.