TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartekvisca Dobra to może pomyliłem z inną metodą xD Jakaś metoda, która może spowodować wymazanie pewnej części pamięci chorego.
0
@bartekvisca Też o tym czytałem w książce o depresji, ale chyba nie jest to bardzo bezpieczna metoda.
0
@NeroTFP1
To nie o mnie jak coś. A zmiana z tego co wiem to już była, nawet nie wiem, czy nie więcej jak raz.
0
@bartekvisca Pewnie tak.
0
Myślicie, że osoby które od wielu lat (>5) mają stwierdzoną depresję, leczą się, przyjmują leki itp. są w stanie w końcu z niej wyjść, czy jeśli trwa to tak długo i nie ma trwałej poprawy to już nie bardzo?
1
@Kgorecki2500 Jak trwoga to do Boga
41
Hans Dieter Fick, prowadź!
7
@Andi18 Może doszedł
(na nogach)
18
Ciekawe jak tam rozmowa kolegi, który pojechał do koleżanki z którą jest w pewnej relacji (hehe)
2
@Comentateiro Dziadek leków nie wziąłeś
9
@Sulimo Bo ci ludzie mają mentalność płotki, a nie rekina.
6
@DTMisTheBest Rozumowanie Viniciusa
5
Macie mentalność REKINA?
0
Jaki Garmin w 2025 tak do 2k, Instinct 2X Solar, Fenix 7 czy jakis inny?
2
Widać po mnie?
1
Alvarez do nas panowie
3
Jeden godzinny spacer, a ile daje. Wyjdźcie z domu i się przejdźcie, same profity. Dobre dla głowy, dla kręgosłupa, dla nóg. Przestańcie ino w ten kąkuter/telefon patrzeć.
1
@Comentateiro Średnia wieku wysoka to byłeś we właściwym miejscu dziadek
4
Ale po co o tym mówić? To niedobre jest
1
@tbas Co do tych dzieci to nie wiem gdzie są ich rodzice. Warto jednak by się interesowały swoimi pociechami.
0
Ta muzyczka podłożona xd
1
Olaboga ogląda mecz w stylu ligi angielskiej
xD
2
Jak pokazują Bidena po tych strzelonych bramkach, który sam nie wie jakim chu**m oni to strzelili po takiej gówno akcji to nie mogę ze śmiechu xDDDD
0
Mekambe 1-1 ....
1
Wrzutquez, Czuameni i Fran Garcia
Ale to jest potężne trio xDDD
1
GOOOOOOOOOL VILLAREAL
0
Kurtuła 2 m drewno ratuje
1
@goldmetaxa Negreira tak ustala
0
Dobre podanie Valverde
0
Żółta Łódź podwodna zatapia dziś rządowe łajzy.