0

Flick do czerwca

1

To co Marcos Alonso MVP dziś?

2

Rudiger gra w piłkę czy w zapasy?

0

BIDEN w szoku, bo sędzia nie po ich stronie dziś

1

Letexier topka sędziów obecnie

8

Pigmentododatni, lewa noga, mały rozbieg - nie widziałem tego od początku

2

Raya jaki obsrany już xD Chłop Kariusa robi dziś

2

@Joe_Barbaro Zanetti strzeli

0

@Popitek12 Ter Statment, na polu golfowym

2

Gotowi na show?


0

@lithotripter No ale taka jest prawda, kobieca logika nie ma nic wspólnego z faktami.

3

Dopiero jak się przekonasz na własnej skórze, to zrozumiesz co ta pani mówi


1

Na lato mam tylko jedną prośbę do zarządu: sprzedaż Araujo. Wczorajszy mecz mnie tylko utwierdził w tym przekonaniu, które mam od meczu z PSG.

4

@daniel32778 Zawodnicy mieli tak samo, chyba meczu nie oglądałeś jak sądzisz inaczej.

0

Myślicie, że kupa w gaciach zawodników Arsenalu dziś będzie wprost proporcjonalna do kupy w gaciach zawodników Barcy wczoraj?

1

Araujo ładna asysta

1

de Jong pokraka może już w połowie zejść

1

Zapomnieli, jak się gra w piłkę. Pedri i Inigo na boisko bo będzie tragedia.

0

Kibice Barcy w Dortmundzie śpiewają "Szczęsny fumador", czyli Szczęsny palacz.

0

Ten izak to dobry, pytanie czy Lech go puści

1

Cykl życia Daniego Olmo, kontuzja --> leczenie --> zielone światło --> kilka meczów w tym jeden-dwa dobre --> kontuzja, powtórz

0

@BulaKG Musisz wstawać rano, na tym polega odpowiedzialość.

0

Nie wiem co niejaki "Banan" bierze przed pisaniem zapowiedzi meczów Realu na stronie śmietankowych, ale zaczynam zazdrościć.

0

@maroon czyli Twoja była nie żyje?

0

Składacie swoim byłym życzenia na urodziny?

0

@MroQ Tak(h) xD

1

@agaFCB Możesz trenować nawet 7 razy w tygodniu, jeśli treningi nie są zbyt intensywne to bez problemu taki system jaki podajesz będzie ok.

1

Oby REKIN Tiburon jutro w pierwszym i hat-trick

0

Chodźcie śmiało, jest nas mało

1

@partymaker czarną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?