1

Araujo? Może Flick nie chce wygrać derbów

5

Na miejscu Szczęsnego chyba bym nie przedłużał kontraktu i po sezonie odszedł. Teraz może odejść w "chwale" jako pierwszy golkiper, który zdobył z klubem trzy trofea. W następnym sezonie może nie być starterem plus Barca może zaliczyć gorszy sezon jeśli chodzi o tytuły. Dlatego nie zdziwi mnie decyzja o nieprzedłużeniu kontraktu.

1

@Kgorecki2500 Zarówno magisterka jak i inżynierka napisana bez spiny, uważam że nie zajęły mi dużo czasu, fajne doświadczenie z tym pisaniem

2

@Lokoo Zaraz po konferencji Verattiego

0

A Mógł Mbappe przyjść do nas i by se kasował frajerów z Yamalkiem i Raphinhą ...

1

@Mow_mi_Douglas A Flick nie zmienił na 4-2-3-1? Zmienił, z 4-3-3

6

Jaka piękna sklejka xD


14

Dzięki Bogu


13

No i będzie tryplet w tym sezonie: Superpuchar Hiszpanii, Puchar Króla i La Liga, myślę że każdy przed sezonem brałby to w ciemno z pocałowaniem ręki.

4

@Pedri16Future nie wrzucaj tu tego łba

1

@July_6_BcN Też tak mam, co nie zmienia faktu że zaraz na początku lipca będzie: "kurłaaaa ile jeszcze do początku sezonu, dawać Flickitakę"

10

Araujo, Cubarsi i Martin w meczu z Interem w obronie:


0

A teraz pytanie za 100 punktów, czego się naćpiał Travis Scott przed meczem?

21

Fotazo


23

Hernandez Hernandez okazał największą wolę walki do końca spośród Rządowych, ale nawet to nie pomogło urwać remisu

4

@Sccaner Boczny obrońca, najlepiej który ogarnie LO i PO jak Cancelo.

1

@BORO_12 On 60 mln wart nie jest, gdyby taka oferta się pojawiła to nie ma co się zastanawiać

5

Ściana, skała, kapitan, prawdziwy walczak

Gundogan wypowiedzią o nim spowodował nieodwracalne zmiany w mózgu


0

@Stinger_ Najgorsze jest to, że wiele z nich serio tak myśli

5

Przerąbane uczucie c'nie?


11

Jadę na kebaba tak o

0

Uważacie że zarobki 20k na rękę w tych czasach to w miarę dobrze?

13

@Pedri16Future albo po prostu więcej o tym piszą

1

@Azi Dla Ciebie już za późno na badanie, zapomniałem z kim piszę.

1

@Azi ja też nie, ale faktami się sugeruję

1

@Azi No nie szukajmy kozłów ofiarnych i co roku przez Araujo traćmy szanse na LM, nieźle

16

Nieważne jak dobrze de Jong gra, dla mnie on i Araujo zawsze będzie twarzą porażek w LM w ostatnich latach i obu bym chętnie zobaczył już poza klubem. Casado i Bernal uciągną.

2

W sumie to bym się nie zdziwił, jakby dziś Rekin strzelił jakiś dublet a może nawet hat-trick i byśmy wygrali bez większych problemów

2

obrzydliwe, dobrze że z tego sezonu kupiłem

2

Uwaga: Odpalam Real (wtedy zawsze strzela jakis Mbappe)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?