0

Muani czemu tak z Argentyną nie celowałeś

0

Ten Lukaka w Hiszpanii duży ciemny to Samu?

1

@APTAPT wejdzie na boisko jak go wypuszczą z celi na spacerniak

0

Gaviriusz wchodzi

12

Po ile ten Szerki?

1

@PatWhat po dzisiejszym meczu dembele sie zegna ze zp

4

@szela1899 dał madryciakowi grac zeby nie plakali

1

@Starrk Nie wiem, choć się domyślam

6

Ubogacony kulturowo Paryż, co poniektórzy chcieliby, żeby tak w Polsce było


3

Nie będę zgrywał znawcy, rok temu nie słyszałem nawet o Joanie Garcii, ale wierzę że będzie kocik i zamuruje bramkę na lata

15

Nagrali @VegetaPolska jak idzie do dziewczyny


1

@Starrk Chyba nie zrozumiałeś, ale to mnie nie dziwi.

0

Wyszedłem na spacer i spotkałem dorosłego faceta jadącego na rowerze, a na dłoniach tego oto faceta rękawiczki. Tak właśnie wyobrażam sobie wyborcę Trzaska

0

Czołem kamraci !

3

@Pedri16Future te zachodnie do Niemiec, prawa strona zostaje Polską

19

Mocny stejtment julki z twittera, wielka szkoda dla narodu polskiego


8

Karol skomentował


2

Sezon się skończył, wybory za nami, niektórzy tutaj nie będą mieli co ze sobą zrobić przez najbliższe tygodnie

0

Warszawiacy jest tak?


6

Zaczynamy program inżynier+

10

Pierwsze o czym pomyślałem wczoraj po zwycięstwie PSG, to w jakim stanie będzie Paryż po meczu, rano sprawdzam:


2

Z całym szacunkiem, ale Szczęsny i Lewy nad Inigo to jakiś żart.

3

Mbappe ciągnący zawodników Realu:


4

@Bykunn Wiele osób nosi ze względów estetycznych, jako część ubioru, uzupełnienie outfitu, inni mają zajawkę na zegarki, różne są motywy, jedni lubią nosić inni nie wiadomo

2

@SenseiFCB No i o to chodzi, dla jednego zegarek to tylko coś co pokazuje godzinę, dla innego wiele więcej, na to liczyłem podczas rozpoczęcia dyskusji, na różne opinie
@PatrychoO

2

@DonCarletto Ja jako młody chłopak też nie lubiłem, ale od studiów/pierwszej pracy zacząłem nosić to teraz poza domem zawsze mam na nadgarstku czy to zegarek czy smartwatch

1

@PatrychoO Pewnie nie tylko ceną, ale i jakością, materiałem itp Ogólnie wszystkim xD

4

@marcin62 No za zegarek co tylko godzinę pokazuje to też teraz bym nie dał, ale prędzej na smartwatcha, który ma wiele przydatnych rzeczy

3

Pytanie do facetów, jaki macie najdroższy zegarek? Albo jaki procent miesięcznej pensji na niego wydaliście? Gdzieś kiedyś przeczytałem, że pierwszy poważny zegarek powinien kosztować minimum 10 klocków, zgadzacie się z tym?

0

@Kessie Lewy z piłką jest przeciwieństwem F1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?