TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Muani czemu tak z Argentyną nie celowałeś
0
Ten Lukaka w Hiszpanii duży ciemny to Samu?
1
@APTAPT wejdzie na boisko jak go wypuszczą z celi na spacerniak
0
Gaviriusz wchodzi
12
Po ile ten Szerki?
1
@PatWhat po dzisiejszym meczu dembele sie zegna ze zp
4
@szela1899 dał madryciakowi grac zeby nie plakali
1
@Starrk Nie wiem, choć się domyślam
6
Ubogacony kulturowo Paryż, co poniektórzy chcieliby, żeby tak w Polsce było
3
Nie będę zgrywał znawcy, rok temu nie słyszałem nawet o Joanie Garcii, ale wierzę że będzie kocik i zamuruje bramkę na lata
15
Nagrali @VegetaPolska jak idzie do dziewczyny
1
@Starrk Chyba nie zrozumiałeś, ale to mnie nie dziwi.
0
Wyszedłem na spacer i spotkałem dorosłego faceta jadącego na rowerze, a na dłoniach tego oto faceta rękawiczki. Tak właśnie wyobrażam sobie wyborcę Trzaska
0
Czołem kamraci !
3
@Pedri16Future te zachodnie do Niemiec, prawa strona zostaje Polską
19
Mocny stejtment julki z twittera, wielka szkoda dla narodu polskiego
8
Karol skomentował
2
Sezon się skończył, wybory za nami, niektórzy tutaj nie będą mieli co ze sobą zrobić przez najbliższe tygodnie
0
Warszawiacy jest tak?
6
Zaczynamy program inżynier+
10
Pierwsze o czym pomyślałem wczoraj po zwycięstwie PSG, to w jakim stanie będzie Paryż po meczu, rano sprawdzam:
2
Z całym szacunkiem, ale Szczęsny i Lewy nad Inigo to jakiś żart.
3
Mbappe ciągnący zawodników Realu:
4
@Bykunn Wiele osób nosi ze względów estetycznych, jako część ubioru, uzupełnienie outfitu, inni mają zajawkę na zegarki, różne są motywy, jedni lubią nosić inni nie wiadomo
2
@SenseiFCB No i o to chodzi, dla jednego zegarek to tylko coś co pokazuje godzinę, dla innego wiele więcej, na to liczyłem podczas rozpoczęcia dyskusji, na różne opinie
@PatrychoO
2
@DonCarletto Ja jako młody chłopak też nie lubiłem, ale od studiów/pierwszej pracy zacząłem nosić to teraz poza domem zawsze mam na nadgarstku czy to zegarek czy smartwatch
1
@PatrychoO Pewnie nie tylko ceną, ale i jakością, materiałem itp Ogólnie wszystkim xD
4
@marcin62 No za zegarek co tylko godzinę pokazuje to też teraz bym nie dał, ale prędzej na smartwatcha, który ma wiele przydatnych rzeczy
3
Pytanie do facetów, jaki macie najdroższy zegarek? Albo jaki procent miesięcznej pensji na niego wydaliście? Gdzieś kiedyś przeczytałem, że pierwszy poważny zegarek powinien kosztować minimum 10 klocków, zgadzacie się z tym?
0
@Kessie Lewy z piłką jest przeciwieństwem F1