TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ludzie mówią w Internecie, że nie da się teraz znaleźć/zmienić pracy. Wysyłają po 100 cv i nic. Ja w lutym wysłałem ze 3-4 cv i dostałem robotę. Nie skleja mi się, albo miałem mega farta albo ich narracja jest nieprawdziwa. Ciekawe
5
Wbijamy w gorące
Opinie?
https://x.com/Fearless_RP/status/1941058278433361948
12
Barcelona w zeszłym sezonie wyglądała na boisku zdecydowanie najlepiej, gdy kapitanem był Raphinha. Wg mnie to on powinien zostać pierwszym kapitanem tego zespołu. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.
0
@ini_barca No ja nie kliknąłem w żaden z tych artykułów, tylko udostępniłem posta z twittera ze screenami xD
17
Onet dalej robi swoje
21
Kinder Yamal co spieprza przed Ananasem
5
@Chada Ja go nie gnoję za to, że zostaje. Gnoję go za to jaką szopkę odwalał czy to rok temu czy teraz. Bezmózg
3
No i ananas zostaje w Athletic. Za mądry to on nie był i tak. Niech się kisi do końca
0
@DragonxNF jak dopuścisz skrobanie bez limitu to masz jej głos
4
@Nazio_87 Adrian Zandberg chciał, żeby żyło się lepiej
4
A oni chcą Casado sprzedawać xd
1
Partia razem jest najlepsza
2
@PatrychoO narodowość siekiery?
3
Mnie się tak domówka nie podoba, mam z ubiegłego sezonu i uważam że jest piękna
5
@19Macio93 to trzeba na spokojnie usiąść, były szwagier laporty bierze kalkulator w dłoń i liczy już
1
@PanMietek 16 pro robi kozak zdjęcia, braciak ma, na jesień też kupuje
3
Nico idziemy po ciebie
5
Zimne piwko zero wjeżdża na dobry koniec weekendu
0
@jacobFCB Śmierć w Wenecji
0
@mr Barca No a jak ? nie widać, nawet mam magistra (jestem Lewandowski)
0
Fajny wczoraj dostałem?
0
Nagranie z perspektywy Tadeusza Dudy z Limanowej:
https://x.com/cipnywlamywacz/status/1939094260634034429
0
@bartekvisca Nie oglądałem, ale za to wiem że jeden Gromowiec jest lepszy niż 100 milicjantów
0
Nie mogą poprosić GROM-u o pomoc Ci milicjanci? Pewnie by go w 2h złapali
4
Bułka idzie do Arabii. A wydawał mi się mądrzejszy. Dupka chyba zaślepiła go. Szkoda kariery
4
Kalkulacje się nie udały
0
@PatrychoO co ten Puchacz na zdjęciu robi
0
Znowu, niedobrze się dzieje za rządów PO
9
Adam Mickiewicz naszych czasów
https://x.com/masnysys/status/1938552888239735171
2
ciekawe czy Robert będzie czy tylko stado Hiszpanów z Beluso na czele