6

Ale się dziś nachlałem, życie alkoholika jest piękne

0

@Rastafarnianin to chyba nie jest dobry znak xD

2

Elita narodu polskiego


2

Sobota, tradycyjnie dzień nóg, trzeba iść mocno przetrenować kopyta

9

@Aragorn33 70 mln za Fermina, 30 za Casado, czy tylko ja nie rozumiem? xD

11

Za równo 2 tygodnie pierwsza kolejka La Liga, mecz z Majorką. Szybko to szwagry przeleciało. Dawać mnie ten sezon.

1

Najlepiej:


1

@Hadziuk Hadziuk a jak sądzisz

3

Sobota jest to zakupy w biedronce zrobiłem, właśnie cofam z parkingu



13

Niech kupuje Grimaldo i lecimy z tym

1

Nie za bardzo rozumiem, najlepsze mecze sezonu poprzedniego i ogólnie najlepiej graliśmy w piłkę w poprzednim sezonie gdy to CASADO grał w wyjściowym składzie, obok Pedriego. Teraz chcą go sprzedać. Nie klei mi się to

9

Program Azjatka +


2

Ciężko o jakieś słowa


0

@JohnKennedy to chyba masz problem z dodawaniem bo Ci wychodzi 5

0

@tbas to chyba bardziej żart, bo oczywiste że nie 100% kobiet ma problemy z psychą :D

1

@JohnKennedy chłopie a co ma jedno do drugiego, mogę se pisać co chce i wrzucać co chce, to tylko internet, nie znasz mnie i nic o mnie nie wiesz to co możesz na mój temat powiedzieć ...

3

@DonAndrzejos Ja polecam profil Baddy27cm

8

1

@Mezocyklon87 Czyli menele są bogaci

2

Taka rozkminka mnie naszła, powalone to jest w życiu że jakaś osoba jest dla Ciebie najważniejsza w życiu, a za kilka miesięcy powiedzmy jest już całkowicie obca, tak jakbyście się w ogóle nie znali

1

Ale on ma luz, gdyby taki z piłką przy nodze posiadał...


3

0

@gumaz spędzę go poza domem, bez Internetu i codzienności

0

Za dwa tygodnie o tej porze już zacznę dwutygodniowy urlop, niedaleko

8

Znam kogoś, kto by sie skusił z tej strony


3

@Mokaczino śmieszne xD ile masz lat

3

Julka się dowiedziała, że cukier puder się robi ze zwykłego cukru miksując go, mogę umierać


4

@vangoor W robocie taki zapierdziel, że nie ma taczki kiedy załadować i trzeba z pustą jeździć, a Ty o meczu gadasz

0

@SeWo77 Polską Duą jest roxie węgiel, dupke też pokazuje w necie chętnie xd

0

@blakkudium na jakiej pozycji on gra?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?