TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ale się dziś nachlałem, życie alkoholika jest piękne
0
@Rastafarnianin to chyba nie jest dobry znak xD
2
Elita narodu polskiego
2
Sobota, tradycyjnie dzień nóg, trzeba iść mocno przetrenować kopyta
9
@Aragorn33 70 mln za Fermina, 30 za Casado, czy tylko ja nie rozumiem? xD
11
Za równo 2 tygodnie pierwsza kolejka La Liga, mecz z Majorką. Szybko to szwagry przeleciało. Dawać mnie ten sezon.
1
Najlepiej:
1
@Hadziuk Hadziuk a jak sądzisz
3
Sobota jest to zakupy w biedronce zrobiłem, właśnie cofam z parkingu
13
Niech kupuje Grimaldo i lecimy z tym
1
Nie za bardzo rozumiem, najlepsze mecze sezonu poprzedniego i ogólnie najlepiej graliśmy w piłkę w poprzednim sezonie gdy to CASADO grał w wyjściowym składzie, obok Pedriego. Teraz chcą go sprzedać. Nie klei mi się to
9
Program Azjatka +
2
Ciężko o jakieś słowa
0
@JohnKennedy to chyba masz problem z dodawaniem bo Ci wychodzi 5
0
@tbas to chyba bardziej żart, bo oczywiste że nie 100% kobiet ma problemy z psychą :D
1
@JohnKennedy chłopie a co ma jedno do drugiego, mogę se pisać co chce i wrzucać co chce, to tylko internet, nie znasz mnie i nic o mnie nie wiesz to co możesz na mój temat powiedzieć ...
3
@DonAndrzejos Ja polecam profil Baddy27cm
8
Rozkminka matematyczna
https://x.com/BlackSzkieletor/status/1951038307539767451
1
@Mezocyklon87 Czyli menele są bogaci
2
Taka rozkminka mnie naszła, powalone to jest w życiu że jakaś osoba jest dla Ciebie najważniejsza w życiu, a za kilka miesięcy powiedzmy jest już całkowicie obca, tak jakbyście się w ogóle nie znali
1
Ale on ma luz, gdyby taki z piłką przy nodze posiadał...
3
@tomek8756 to:
0
@gumaz spędzę go poza domem, bez Internetu i codzienności
0
Za dwa tygodnie o tej porze już zacznę dwutygodniowy urlop, niedaleko
8
Znam kogoś, kto by sie skusił z tej strony
3
@Mokaczino śmieszne xD ile masz lat
3
Julka się dowiedziała, że cukier puder się robi ze zwykłego cukru miksując go, mogę umierać
4
@vangoor W robocie taki zapierdziel, że nie ma taczki kiedy załadować i trzeba z pustą jeździć, a Ty o meczu gadasz
0
@SeWo77 Polską Duą jest roxie węgiel, dupke też pokazuje w necie chętnie xd
0
@blakkudium na jakiej pozycji on gra?