0

Najlepszy powerbank do IP 16 pro?

4

50 mln za niego to dobra oferta.

1

@Zoker No tak, 8 związków w przeciągu 8 lat to normalna sprawa nie?

0

@MessiForeverTheBest Jakiej dyskusji o życiu?

2

@NeroTFP1 @Karol145 @Hshdhrhdh
Wywaliłem ją już ze swojego życia, po prostu teraz miałem okres gdzie widzieliśmy się pierwszy raz od rozstania, plus dowiedziałem się o zaręczynach plus ich razem widziałem. Nie mam żadnego kontaktu i tak to nic nie wiem co i jak u niej, bez zmian.

@Zoker Ruszyła do przodu tak jak za każdym razem - wchodząc od razu w nowy związek, a finał będzie ten sam. Ja jestem nadal sam, ale progres na wielu płaszczyznach zaliczyłem i będzie jeszcze lepiej.

11

Spotkałem w ubiegłych dniach swoją byłą. Widziałem też jej aktualnego chłopa. Okazało się, że są zaręczeni - oświadczył się jej po 5-6 miesiącach związku.

Szkoda mi go, bo jeszcze nie wie co go czeka. Nie wie jak bardzo się zawiedzie i jak dużo bólu mu zada, będzie cierpiał. Pewnie jest tak jak ja byłem - naiwny i niedoświadczony - ona pewnie naciskała na pierścionek i dzieciaka tak jak to było u nas - no i uległ presji i to zrobił. Tragedia, szkoła chłopa. Bo finał tego związku będzie taki sam, jak jej poprzednich siedmiu.

0

Jajogłowiec drybling jak Rasiak

0

@macio_944 3 punkty to 3 punkty

0

@Jakchcesz albo 0:5

0

Araujo podsumował swój występ tym uderzeniem

1

@PatrychoO przyzwyczajaj się, bo już za rok go nie będzie

2

@DragonxNF bez kontrowersji, gramy dopóki sędzia nie gwizdnie

0

@Hshdhrhdh za prawdę

0

@Hshdhrhdh no a jak xd

5

Nie możesz dodawać komentarzy. Zostaniesz odbanowany za 5 lat


xDDD

5

Znów nie wygraliście nic…

Pragnę was przeprosić za wszystko dookoła.

Na mnie zrzućcie całe zło.

Bo od tych bzdur już boli głowa.

Więc ja na siebie wezmę to.

To wszystko wina sędziego.

To wszystko wina sędziego.

To wszystko wina sędziego.

To wszystko wina sędziego.

Bo to jest wina sędziego.

To jest wina sędziego.

Bo to jest wina sędziego.

To wina sędziego.


3

Kibiców Realu najbardziej bulwersuje jak sędzia gwiżdże prawidłowo xD

2

@MateS Prime Umtiti to najlepszy ŚO na świecie w tamtym momencie

1

@LeszekFCB Araujo? Wolałbym pierwszy mecz sezonu wygrać

0

@FcPortoFan1999 no między innymi też o to chodzi, ale temat jest szerszy

0

@MessiForeverTheBest noo konto na yt też mam i oglądam czasami coś, ale tego nie traktuję jak SM typu fb czy insta, tak swoich znajomych nie widzisz

0

@Azi Jakoś przeżyję na banicji, czytać dalej można. :D

5

@FcPortoFan1999 Bo uważam, że social media są szkodliwe dla ludzi. Szczególnie insta. Polecam zagłębić się w temat, są badania jak SM wpływają na ludzi, ich myślenie, postrzeganie świata itd. Szczególnie poprzez ukazywanie błędnej rzeczywistości.

6

Dziś La Rambla została u mnie jedynym social medium. Był facebook, był twitter, był instagram, dawno temu była nasza klasa. Wszystko poszło do kosza. Aktualnie tylko messenger i whats'up do kontaktu z rodziną i znajomymi. No i La Rambla - rodzina barcelońska.

0

@Faro Skoro taki niski poziom jest tych drużyn w porównaniu do PL to czemu Real i Barca co sezon nie robią po 100 pkt a Atletico 90?

1

@Azazel_Pazuzu Tak widziałem tam tuska na trybunach trzymał ten transparent

0

@JohnKennedy nie, mówię o siostrze jak o siostrze, jesteśmy rodziną, ale zgadzać się nie musimy w każdej sprawie

0

@MessiForeverTheBest no niezła nie?

2

Pytam siostry, czy widziała co wywiesili wczoraj syjoniści na meczu, mówi że nie, no to jej wytłumaczyłem, a ona pierwsze co to: "a nasi co wywiesili?"

Typowy wyborca Tuska i KO

1

@Comentateiro Wieloryby powinny pływać we wodzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?