0

@Vurt zimnolub spotted

4

W piątek 15 sierpnia zaczynam dwutygodniowy urlop, a w dodatku rusza ósma liga mistrzów, najlepsza liga na świecie, czyli B-klasa i od razu moja wioska gra derby z sąsiadami. Czy życie może być piękniejsze?

0

@Fido66 Mam z tej firmy dwa głośniki, jeden taki mniejszy podręczny, a drugi taki sporych rozmiarów za jakieś 8 stów. Jest moc. Więc raczej realna.

2

@Laminedependencia
Komar to jest zwierzę, kurka jego mać,

Jak cię nie ugryzie, to nie może spać.

Hej, czy widzisz komara, jak mu dupa świeci?

Przypiernicz mu gazetą

Ooo

Wyżej nie poleci.


0

@Faro Nie tłumacz mu.

0

@adamek20151 Jakby miał tyle minut co Lewy to robi lepsze G/A od magistra. Jeszcze zobaczysz.

0

Lewy do Al-Nassr jeszcze w tym okienku. Stary, kontuzjowany - bezużyteczny. Rekin wchodzi na głęboką wodę i robi 40 G/A. Bez odbioru.
@AlexDark00 na pewno się ze mną zgodzi

0

18

ja p------e jak ja kocham zycie wlasnie pije sobie dzika w domu, 30 stopni na zewnątrz, najedzony pitcom z dagrasso. Nic mi wiecej nie potrzeba ogladam sobie rzeczy o silowni na youtube, kotek siedzi mi na kolanach. Przypominam 30 stopni na zewnątrz wiec zero potrzeb zero testosteronu nie musze z nikim walczyc bo nie mam o co. Mam hajsy mam jedzenie i bezpieczenstwo i 30 stopni. Pozdrawiam

3

@gumaz 20-25 stopni, zamykam

0

@MesQueUnClub_87 Legendą klubu jest, ale na pewno przy jednym stole z Xavim i Iniestą nie siedział. Inna skala.

2

@MesQueUnClub_87 Ale potrafił też spierdzielić mecz, szczególnie z Athletic.

21

Znając życie to ten kocik jutro nam gola strzeli jakiegoś przypadkowego, od sęka mu się odbije xD


0

@tbas Dzieciak ma 18 lat, sam sobie odpowiedziałeś. Nie można od niego wymagać tyle, co od Araujo. To że wszedł na chory poziom to jedno, ale nie można zapominać o jego wieku.

1

Kiedy wypłata przyszła i jeszcze premia kwartalna, dziś tak:


0

Z Ingo drużyna traciła niemało bramek. Jeśli bez niego będzie lepiej, to będę mega zdziwiony, ale wątpię że tak będzie. Flick chyba musiałby zaczarować zdrowie Christensena i mózg Araujo.

1

Araujo długo był tym kapitanem, ale w sumie na dłużej nie zasługiwał i tak xd

4

Le cabaret ....

0

@MirusAmisz ale ten miał kask akurat

0

@kamilop Okolie Brzeska.

0

@kamilop A co Ty wywiad robisz? Z małopolski

0

@gumaz Olszyny jakieś pół h drogi ode mnie. Bardzo dużo dzieci po okolicy jeździ na hulajnogach, nieraz po mokrym asfalcie. Miał kask?

18

Jaki trener, taki kapitan. To w odniesieniu do Xaviego i ter Stegena.

0

@Lisek Ale by człowiek obejrzał Inigo GOATA Martineza w niedzielę na ŚO

I'm not crying you're crying

3

@July_6_BcN Szczęść Boże, ratuj się kto może...

2

Podziękuj kapitanowi Araujo

3

W punkt.


1

Wyszedłem na spacer, wracam a tu takie coś, nie mam słów, bez Inigo... najlepszego ŚO, szkoda gadać, wypisujemy się z walki o LM a w lidze będzie dużo ciężej niż w zeszłym sezonie.

1

@macio_944 No spoko, rozumiem Twój punkt widzenia.

0

@JohnKennedy Nie mówię o systemie psychologii stricte. Bardziej ogólnie, jak przede wszystkim zapobiegać, potem leczyć. To raz. Dwa, chcesz mi powiedzieć, że dziecko nie będzie miało możliwości w szkole skorzystania z porady? To co, z nauczycielami też nie będzie mogło się kontaktować, jak się rodzic nie zgodzi? Przecież to nie ma sensu. W szkole są nauczyciele, pedagodzy i dziecko zawsze może z problemem pójść do kogoś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?