0

@MirusAmisz ale ten miał kask akurat

0

@kamilop Okolie Brzeska.

0

@kamilop A co Ty wywiad robisz? Z małopolski

0

@gumaz Olszyny jakieś pół h drogi ode mnie. Bardzo dużo dzieci po okolicy jeździ na hulajnogach, nieraz po mokrym asfalcie. Miał kask?

18

Jaki trener, taki kapitan. To w odniesieniu do Xaviego i ter Stegena.

0

@Lisek Ale by człowiek obejrzał Inigo GOATA Martineza w niedzielę na ŚO

I'm not crying you're crying

3

@July_6_BcN Szczęść Boże, ratuj się kto może...

2

Podziękuj kapitanowi Araujo

3

W punkt.


1

Wyszedłem na spacer, wracam a tu takie coś, nie mam słów, bez Inigo... najlepszego ŚO, szkoda gadać, wypisujemy się z walki o LM a w lidze będzie dużo ciężej niż w zeszłym sezonie.

1

@macio_944 No spoko, rozumiem Twój punkt widzenia.

0

@JohnKennedy Nie mówię o systemie psychologii stricte. Bardziej ogólnie, jak przede wszystkim zapobiegać, potem leczyć. To raz. Dwa, chcesz mi powiedzieć, że dziecko nie będzie miało możliwości w szkole skorzystania z porady? To co, z nauczycielami też nie będzie mogło się kontaktować, jak się rodzic nie zgodzi? Przecież to nie ma sensu. W szkole są nauczyciele, pedagodzy i dziecko zawsze może z problemem pójść do kogoś.

0

@macio_944 A jaką masz pewność, że jak Twoje dziecko pójdzie bez Twojej zgody i wiedzy do jakiegoś psychologa i trafi na jakiegoś idiotę, to nie tyle nie uzyska pomocy co jeszcze mu zaszkodzi? Nie będziesz miał żadnej wiedzy, żadnej kontroli, co Twoje dziecko usłyszało. Nic nie sugeruję, głośno myślę ... A potem kto dziecku uwierzy.

0

@JohnKennedy Nie ograniczmy, wymyślmy sposób skuteczny, taki który będzie funkcjonował, bo aktualnie to nie działa i działać nie będzie.
Jak mnie zapytasz jak: odpowiadam nie wiem, nie ja jestem specjalistą w tej dziedzinie. Niech mądrzy ludzie wymyślają.

4

@macio_944 Nie wiem co tu wymieniać, chyba nie miałeś za bardzo do czynienia z "psychologami" czy "terapeutami" w tym kraju. Garstka ludzi robi to z powołania i jest w stanie faktycznie pomóc, a nie dla kasy. Tym bardziej, gdy do takiego speca pójdzie naiwne, biedne dziecko. Miałem długo do czynienia z osobą, która od 5 lat leczy się na depresję, chodzi na terapię i bierze leki. Która zmieniała terapeutę już kilkukrotnie. Wystarczy mi to, co usłyszałem. Swoje wiem. Dzieci w to nie mieszajmy, skoro dorośli nie widzą, co jest co.

2

@JohnKennedy Bardzo dobra decyzja.

2

Audyt wewnętrzny przeprowadzi był szwagier Laporty.


0

@Faro tylko fryzurowo Pedri

2

@szela1899 siedzą w pace

6

Byliście kiedyś na Antarktydzie?

/video/1

0

@tbas Tylko że to nie jest kwestia państwowa, tylko ich rodzinna, prywatna, to że jako polityk jest osobą publiczną nie ma tu nic do rzeczy, ja tak uważam.

0

Komentarz usunięty

0

@tbas nawet jeśli prawda, to nie w Internecie się takie sprawy załatwia, dobrze o tym wiemy

0

@Encore prawdziwa poezja dla uszu

1

Wielkie odliczanie do urlopu, jeszcze tylko 8 dni pracy.

3

Pisowcem nie jestem, ale szkoda mi Pana Schreibera, to co ona publicznie wypisuje to jest żałosne


0

@tomek8756 W firmie produkcyjnej na stanowisku inżyniera produkcji, zastępuję też kierownika.

2

@Laminedependencia To chyba nie do końca tak samo :DD

@NeroTFP1 No czuję się podobnie. Ale myślę, że będzie z każdym miesiącem lepiej, jestem w nowym miejscu pracy "dopiero" piąty miesiąc.

1

@Mario96w No myślenie może nie boli co jest męczące, a jak odpowiadasz za pracę ponad 100 ludzi to tym bardziej, przynajmniej w moim przypadku. Odpowiedzialność męczy.

1

Nie wiem jak to jest, ale praca umysłowa męczy mnie bardziej niż praca fizyczna. Też tak macie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?