TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zastanawiam się nad wymianą swojego smartwatcha na nowy, aktualny ma już ponad 3 lata plus jest zarysowany. Ktoś coś poleci, tak w przedziale cenowym 1k-2k, no może max do 3k.
2
@NeroTFP1 @July_6_BcN @Antimadridista_WR oszukali mnie xd
5
Już 5 lat? Powiedziałbym, że 2 max 3 lata xD
0
@gumaz Patrząc na to ile tu ludzie zarabiają to sami menadżerowie dużych spółek
0
@Prorokk Tak, "pochwalić się"
teraz przeczytaj jeszcze raz co napisałem imbecylu :)
0
@MessiForeverTheBest większy znak czasów, to jak ktoś bierze wszystko na poważnie co przeczyta w Internecie
3
@MessiForeverTheBest nie mam znajomych, mam tylko la bamble
1
@Rafalloxfcb Ale absolutnie nie mówię, że to coś złego. Ja sam mam już 3 firmy na liczniku. Pokazuję tylko różnicę między pokoleniami.
0
@Azi no nie czaje
0
@Hadziuk No niekoniecznie, jak zaczynasz jako 20 latek w danej firmie na najniższym stanowisku, a kończysz jako 60, 65-latek na stanowisku kierowniczym to nadal jest brak rozwoju? Plus wiadomo, że jak już masz te 40-50 lat to nie do końca się chce uczyć nowych rzeczy w tym wieku.
3
Czaisz to, że baba odważyła się pójść SAMA do restauracji zjeść i musiała się tym pochwalić w Internecie? Dlatego są takie czasy jakie są
3
W tym tygodniu u mnie w firmie pożegnania 5 osób, które przechodzą na emeryturę, 3 z nich robiło w tej firmie po ok. 40 lat. Stare pokolenie to jest jednak inne niż my, dzisiaj rzadkość, żeby tyle przepracować w jednym miejscu.
2
To ja po wódeczce:
0
Ciekawe kto będzie miał większe G+A w 25/26, Rashford w Barcy czy Ananas w Athletic
3
@Kgorecki2500 chyba masz kubki smakowe przepalone i przepite jak dla Ciebie coca-cola smakuje tak samo jak pepsi
4
Ronaldinho nasz w tym sezonie będzie jeszcze lepszy, zobaczycie, jak nie liczbowo to ogólnie piłkarsko
0
@krycha2201 Chociaż też Victor ma odejść, to wtedy '18' wolne
0
@krycha2201 Może w Thierry'ego Henry'ego będzie chciał pójść to wtedy 14
3
@Kessie Taki trochę Yamal w zwolnieniu
0
'14' czy '19' dla Angola? A może coś innego?
0
Nie mam dobrego przeczucia co do tego transferu, obym się pomylił
0
@Popitek12 Objętość treningowa się liczy.
0
@loswariatofano Do roboty wstaję codziennie o 6, to w weekend sobie mogę pospać, zejdź ze mnie :P
0
@Jonyx Mamy szanse na wszystkie, wiele będzie zależeć po prostu od szczęścia (jak z kontuzjami, terminarze no i jak przeciwnicy będą się prezentować).
21
Pospałem do 10:30, jajeczniczka z jajek od własnych kur od dziadka zjedzona, ziemniaczki z ogródka do obiadku ukopane, zaraz coś pojeść i na trening, dziś nogi wjeżdżają, tak to się żyje na tej wsi spokojnie w weekend.
10
A może powtórzymy angielski?
0
Przecież było mówione, że na Camp Nou ma być Haaland zaprezentowany, Laporta po prostu czeka na Norwega, zaraz jak go kupimy to wracamy na stadion, już momencik...
0
@Who_you_mam U mnie w firmie dwóch gości wywalili na ryj za to, że byli pod wpływem i to nie jakichś największych roboli tylko takich ważniejszych z produkcji nastawiaczy maszyn.
0
@marcin62 Może tak, ale jak ja jestem jedną flagą, to moja była jest ośmioma flagami
1
Ciekaw jestem jaki wpływ na moją byłą miała jej terapeutka i na decyzję, by ze mną zerwać, ale jak widać, "psycholożki" takie rady potrafią dawać