0

Zastanawiam się nad wymianą swojego smartwatcha na nowy, aktualny ma już ponad 3 lata plus jest zarysowany. Ktoś coś poleci, tak w przedziale cenowym 1k-2k, no może max do 3k.

2

5

Już 5 lat? Powiedziałbym, że 2 max 3 lata xD


0

@gumaz Patrząc na to ile tu ludzie zarabiają to sami menadżerowie dużych spółek

0

@Prorokk Tak, "pochwalić się"

teraz przeczytaj jeszcze raz co napisałem imbecylu :)

0

@MessiForeverTheBest większy znak czasów, to jak ktoś bierze wszystko na poważnie co przeczyta w Internecie

3

@MessiForeverTheBest nie mam znajomych, mam tylko la bamble

1

@Rafalloxfcb Ale absolutnie nie mówię, że to coś złego. Ja sam mam już 3 firmy na liczniku. Pokazuję tylko różnicę między pokoleniami.

0

@Azi no nie czaje

0

@Hadziuk No niekoniecznie, jak zaczynasz jako 20 latek w danej firmie na najniższym stanowisku, a kończysz jako 60, 65-latek na stanowisku kierowniczym to nadal jest brak rozwoju? Plus wiadomo, że jak już masz te 40-50 lat to nie do końca się chce uczyć nowych rzeczy w tym wieku.

3

Czaisz to, że baba odważyła się pójść SAMA do restauracji zjeść i musiała się tym pochwalić w Internecie? Dlatego są takie czasy jakie są


3

W tym tygodniu u mnie w firmie pożegnania 5 osób, które przechodzą na emeryturę, 3 z nich robiło w tej firmie po ok. 40 lat. Stare pokolenie to jest jednak inne niż my, dzisiaj rzadkość, żeby tyle przepracować w jednym miejscu.

2

To ja po wódeczce:


0

Ciekawe kto będzie miał większe G+A w 25/26, Rashford w Barcy czy Ananas w Athletic

3

@Kgorecki2500 chyba masz kubki smakowe przepalone i przepite jak dla Ciebie coca-cola smakuje tak samo jak pepsi

4

Ronaldinho nasz w tym sezonie będzie jeszcze lepszy, zobaczycie, jak nie liczbowo to ogólnie piłkarsko


0

@krycha2201 Chociaż też Victor ma odejść, to wtedy '18' wolne

0

@krycha2201 Może w Thierry'ego Henry'ego będzie chciał pójść to wtedy 14

3

@Kessie Taki trochę Yamal w zwolnieniu

0

'14' czy '19' dla Angola? A może coś innego?

0

Nie mam dobrego przeczucia co do tego transferu, obym się pomylił

0

@Popitek12 Objętość treningowa się liczy.

0

@loswariatofano Do roboty wstaję codziennie o 6, to w weekend sobie mogę pospać, zejdź ze mnie :P

0

@Jonyx Mamy szanse na wszystkie, wiele będzie zależeć po prostu od szczęścia (jak z kontuzjami, terminarze no i jak przeciwnicy będą się prezentować).

21

Pospałem do 10:30, jajeczniczka z jajek od własnych kur od dziadka zjedzona, ziemniaczki z ogródka do obiadku ukopane, zaraz coś pojeść i na trening, dziś nogi wjeżdżają, tak to się żyje na tej wsi spokojnie w weekend.

10

A może powtórzymy angielski?


0

Przecież było mówione, że na Camp Nou ma być Haaland zaprezentowany, Laporta po prostu czeka na Norwega, zaraz jak go kupimy to wracamy na stadion, już momencik...

0

@Who_you_mam U mnie w firmie dwóch gości wywalili na ryj za to, że byli pod wpływem i to nie jakichś największych roboli tylko takich ważniejszych z produkcji nastawiaczy maszyn.

0

@marcin62 Może tak, ale jak ja jestem jedną flagą, to moja była jest ośmioma flagami

1

Ciekaw jestem jaki wpływ na moją byłą miała jej terapeutka i na decyzję, by ze mną zerwać, ale jak widać, "psycholożki" takie rady potrafią dawać


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?