TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Yamalek bierze '10' po Fatim, to co Nico z 19?
3
Dobra, przestańmy udawać że mamy hajs, Perisić przybywaj !
0
Dobra róbcie zrzutkę jedną dniówkę dokładam
3
I tak newsem dnia jest to, że Natsu jest wolna. @VegetaPolska to Twoja szansa
1
@Rifek Obawiam się tego, że będzie chciała. Ale ma już nowego, nie biorę w ogóle pod uwagę takiej opcji.
40
Równo pół roku temu, 15 grudnia zerwała ze mną dziewczyna.
Przez kolejny miesiąc, dwa, czy nawet trzy myślałem, że mój świat się zawalił, że jest tragedia, że sobie z tym nie poradzę. Bardzo mocno się do niej przyzwyczaiłem, wręcz uzależniłem od niej, kochałem ją. Nie byłem w stanie sobie tego wyjaśnić w głowie. Zostałem z tyloma pytaniami bez odpowiedzi.
Dziś, od tego czasu - zmieniłem pracę na dużo lepszą, lepiej płatną, w której się realizuję. Wróciłem do treningów, wróciłem do formy po schudnięciu prawie 13 kg, znowu umiem żyć sam ze sobą, czerpać radość z małych rzeczy, praca, potem trening, siłownia, rower, spacer itd. Znowu czuję, że żyję i jestem zdecydowanie twardszym i bardziej doświadczonym skurczybykiem niż byłem zanim ją poznałem. Wiem, że cały czas, każdego dnia buduję najlepszą wersję samego siebie.
Nigdy się nie poddawajcie, bo po każdej burzy wychodzi słońce.
0
54 km na gravelku zrobione, teraz trzeba odpoczywać, bo jutro do roboty
5
@Frimpong jego największe osiągnięcie w karierze, gol z wolnego z Realem xD
0
@FCB_dimiC No właśnie - trenera, nie nieudacznika golfisty
0
@BorzyKrzys Jeszcze przeczytałem Alberto i myślałem o nim XD
1
@Stoiczkow Ja tydzień temu spożywałem alkohol zamiast zrobić nogi, więc dziś trzeba działać z podwójną motywacją.
5
Podwójna kawunia wjeżdża i wlatuje siłka, a konkretnie ciężki dzień nóg
9
@ranger3120 drugi Roque
(nie oglądałem nigdy go w akcji)
5
@ViscaelBarca2007 Vinicius: A co to jest, a do czego to służy, a jak to działa?!
3
@Kessie a to brudaski
0
@July_6_BcN Przecież to żarto Julio.
@Ghostface ja studiowałem na AGH w Krakowie, laski miały dodatkowe punkty przy rekrutacji
0
Też mi się nie chce myć, piekło mężczyzn
0
To już jest ten czas, że człowiek by oglądnął maszynę Flicka. Dawać te transfery i czekamy
5
Mnie przekonała, a Was?
https://x.com/vv_mati/status/1933561665196302849
0
Czyli Nico Williams chce, Barca chce, ale Tebas, La Liga i nasze finanse nie
3
@macio_944 Shoty z nimi to powinno być dziedzictwo kulturowe, do przerabiania na polskim za 30 lat
8
@macio_944 tęsknie za nimi
7
Polecę w stylu Matiego Bora:
Gotowa zaakceptować najniższe wynagrodzenie to może być matka piątki dzieci, która za minimalną musi wykarmić pięć gęb, a nie gwiazdeczka bez presji, którą stać na wszystko bo zarabia 12 mln brutto
2
Chciałem napisać co to za no-name'a Real za tyle kasy kupił, ale wtedy przypomniałem sobie postać Roque xD Co za flop, tyle kasy poszło się .....
0
@ornung Lewy dziadek ławka, a po sezonie odchodzi
1
Taki skład wybiega w pierwszej kolejce La Liga:
Joan Garcia - Kounde-Cubarsi-Inigo-Balde - Casado-Pedri - Yamal-Raphinha-Nico Williams-Ferran
jedzieMY
3
@gumaz Z puchy, najpodlej jak się da
7
@PaprykFCB A potem sprawdzasz budżet Barcy: kurevsko nedobre novinky
0
Yamalek powiedział, że sprowadzacie mojego chłopaka, albo odchodzę
0
Ja mu wierzę, a Wy?