TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli masz wątpliwość, co do gry w tym klubie - nie przychodź.
15
Analizę przeprowadzał Laporta i były szwagier Laporty po flaszce
2
@BezglutenowyPedri pasowałby do nas jak trzecie koło do hulajnogi elektrycznej
2
Dawno temu usunąłem instagrama, kilka dni temu zdezaktywowałem facebooka, zostawiłem samego messengera, człowiek od razu zdrowszy
0
@Faro ME miał wybitne, ale wg mnie przehajpowany
10
Kto by pomyślał, że MISTRZ ŚWIATA Enzo będzie biegał po kabanos arena w Polsce w finale ligi konferencji
0
Czasem w ferworze walki pomylisz przyjaciela z wrogiem, nieraz mi sie w CS zdarzyło
5
@Toretto Zaprosił jednego i drugiego, dał się wypowiedzieć obu, a to że każdy wyborca konfy ma swój mózg to jasne, zagłosują na kogo będą chcieli, albo nie zagłosują. Nie wiem o co płaczesz
0
Kto by wygrał walkę na gołe pięści w klatce rzymskiej? Nawrocki czy Rafał?
0
W jakim polskim mieście jest najwięcej ukraińców w przeliczeniu na jednego mieszkańca miasta? Wrocław, Warszawa, Kraków?
12
Posiedzenie Rady Ministrów:
0
Coś mało o byłym szwagrze Laporty słychać. Kiedy jakieś transfery załatwia
1
@blakkudium Gapie mu sie na bebech
18
Tak się czuje, jak czytam kolejny wpis na la bambli o wyborach:
6
Po co mieć kopię, jak można mieć oryginał
0
Yamal 30 melonów, dycha na koszulce, oby się skończyło jak z Messim a nie Fatim
0
@OBSERWATOR2021 No kabanos Tarczynski 100x lepszy
11
Marcin wszystko w temacie ładnie wyjaśnił
1
Źródło informacji Donka Tuska:
0
@ranger3120 Eryk? najlepszy
15
Wszystkiego dobrego dla mam
0
@Encore Inżynier przeprowadzający badania do pracy magisterskiej
0
Zdecydowałem, że nie idę w niedzielę na wybory, bo i tak nie ma na kogo głosować, wybór między dżumą a cholerą, niech sobie inni decydują, jak są zdecydowani.
0
@partymaker Mistrz świata to przeciętniak?
0
@ViscaelBarca2007 dlatego sie do nas nie nadaje
1
Mam nadzieję, że hierarchia na ŚO w next sezonie będzie taka:
1-2 Inigo-Cubarsi
3 Christensen
4 Eric
5 Dzieci ze szkółki
6 Araujo
0
@Faro I będzie mekambe z vinim i Nico na jednej pozycji we 3 grał
0
@Kozinho. A Olmo gdzie?
Aha no tak, w szpitalu
3
Uwielbiam te krótkie "wybicia" Araujo prosto pod nogi przeciwnika xD
1
@Bolton Jak Ci to sprawia przyjemność to git