0

Jeśli masz wątpliwość, co do gry w tym klubie - nie przychodź.

15

Analizę przeprowadzał Laporta i były szwagier Laporty po flaszce


2

@BezglutenowyPedri pasowałby do nas jak trzecie koło do hulajnogi elektrycznej

2

Dawno temu usunąłem instagrama, kilka dni temu zdezaktywowałem facebooka, zostawiłem samego messengera, człowiek od razu zdrowszy

0

@Faro ME miał wybitne, ale wg mnie przehajpowany

10

Kto by pomyślał, że MISTRZ ŚWIATA Enzo będzie biegał po kabanos arena w Polsce w finale ligi konferencji

0

Czasem w ferworze walki pomylisz przyjaciela z wrogiem, nieraz mi sie w CS zdarzyło


5

@Toretto Zaprosił jednego i drugiego, dał się wypowiedzieć obu, a to że każdy wyborca konfy ma swój mózg to jasne, zagłosują na kogo będą chcieli, albo nie zagłosują. Nie wiem o co płaczesz

0

Kto by wygrał walkę na gołe pięści w klatce rzymskiej? Nawrocki czy Rafał?

0

W jakim polskim mieście jest najwięcej ukraińców w przeliczeniu na jednego mieszkańca miasta? Wrocław, Warszawa, Kraków?

12

Posiedzenie Rady Ministrów:


0

Coś mało o byłym szwagrze Laporty słychać. Kiedy jakieś transfery załatwia

1

@blakkudium Gapie mu sie na bebech

18

Tak się czuje, jak czytam kolejny wpis na la bambli o wyborach:


6

Po co mieć kopię, jak można mieć oryginał


0

Yamal 30 melonów, dycha na koszulce, oby się skończyło jak z Messim a nie Fatim

0

@OBSERWATOR2021 No kabanos Tarczynski 100x lepszy

11

Marcin wszystko w temacie ładnie wyjaśnił


1

Źródło informacji Donka Tuska:


0

@ranger3120 Eryk? najlepszy

15

Wszystkiego dobrego dla mam


0

@Encore Inżynier przeprowadzający badania do pracy magisterskiej

0

Zdecydowałem, że nie idę w niedzielę na wybory, bo i tak nie ma na kogo głosować, wybór między dżumą a cholerą, niech sobie inni decydują, jak są zdecydowani.

0

@partymaker Mistrz świata to przeciętniak?

0

@ViscaelBarca2007 dlatego sie do nas nie nadaje

1

Mam nadzieję, że hierarchia na ŚO w next sezonie będzie taka:
1-2 Inigo-Cubarsi
3 Christensen
4 Eric
5 Dzieci ze szkółki
6 Araujo

0

@Faro I będzie mekambe z vinim i Nico na jednej pozycji we 3 grał

0

@Kozinho. A Olmo gdzie?
Aha no tak, w szpitalu

3

Uwielbiam te krótkie "wybicia" Araujo prosto pod nogi przeciwnika xD

1

@Bolton Jak Ci to sprawia przyjemność to git

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?