TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@urbipl Tusk jest redaktorem w Fakcie?
0
Dobrze, że jeszcze tylko jutro do tego złodzieja i weekend.
2
@SenseiFCB Garcia klepnięty, na LO możliwe że Grimaldo, Na skrzydło Luis Diaz najpewniej, z odejść Fati, pewnie ter Stegen, możliwe że Martin, Valle już odszedł, Lenglet też, Christensen też na sprzedaż
5
Matthijs de Bór, potężny Holender kopyto, jestem za tą kandydaturą
6
Stara, słaba asekuracja
3
Oni chyba celowo to wywieszają, żeby finał był taki jak na filmie xD
0
@addept Poczytaj Julki na twitterze na ten temat to zrozumiesz.
20
Czekacie?
0
@GTBTP jest niżej
1
A czy Lewy strzelał na Euro Holandii? Nie
A Buksik tak. Buksa > Lewy
12
@Comentateiro Trzeba trochę inżynierów wpuścić bo za bezpiecznie jest
20
Nie no przecież w Polsce kobiety nie zgłaszają gwałtów po prostu, tak słyszałem
0
@escarabajo chciałbyś mieć takie życie jak on, nie gadaj że nie
6
Moja reakcja na rezygnację Lewusa:
0
Poszukuję jakichś fajnych ze dwóch polówek do pracy, ktoś coś, z jakiej firmy albo jaka strona, żeby były w miarę jakościowe?
3
Jak skomentować sytuację Lewandowski - Probierz?
Głupi i głupszy
11
@blakkudium Tiktokowski rzucił klątwę na opaskę
0
Obudźcie się chłopaki
0
Ból dupki fanów uciśnionego Lewego jest piękny, co nie zmienia faktu że łysy guardiola nie tyle powinien wylecieć co nigdy nie powinien tej kadry do trenowania dostać xD
2
Lewy powinien grać dla kadry Niemiec, a trenerem kadry powinien być Tusk
4
Moja reakcja na wpis Lewego:
0
Absolute cinema ta repka xDD
3
Dobry ruch, a teraz zabierzcie posadę Łysemu, Lewy na reprezentacyjną emeryturę, łysy bajerant do Jagielloni z powrotem, dawać prawdziwego trenera
3
@IronSanHybrid smutne, że tacy ludzie są czyimiś idolami i mają fanów
7
Za 2-3 lata do nas i brat na brata
0
@tomek8756 Za niecały rok będę miał opcję to dołączam do PPE
7
Mamrot ostro ale celnie o garminie, lepiej spać bez
0
@fcbarcafan19 nie, Sławek Peszko
7
Pan piłkarz
0
Muani czemu tak z Argentyną nie celowałeś