TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Komercha mnie opętała, zamówiłem Iphone'a 16 pro
2
@Popitek12 podobno stary lucka wszystko juz wypil
1
@July_6_BcN Ale siedzą w restauracji chyba, to zaraz powinna się zamykać w naszej małej pipidówie, max do 23 otwarte są
0
@July_6_BcN Jeszcze nie wiem kiedy wracają, dalej czekam...
2
@MessiForeverTheBest Wódz ma zawsze rację
5
Poszedłbym już spać, to muszę jechać po siostre i jej koleżanke, dlaczego polki tyle chleją zamiast siedzieć w domu i rodzić dzieci?
2
@Vurt Fran Garcia
2
@Maciasek z pewnością są to dobre wyniki, a nie ma się co porównywać z innymi
1
Ktoś umie wymienić żarówkę, bo jest Kassandra do wzięcia
https://x.com/OpenThot/status/1943079061456327107
1
Xabi alonso do grudnia?
6
@GeneralXavi Kogo to interesuje
"Wpuścić ciemnych i zalegalizować aborcję, już !!!"
0
Ale wy brzydcy wszyscy jesteście p0lskie faceciki
1
WUJA JUREK w siedzibie PZPN, jedziem tam!
0
Przyszła wypłata, ale premii nie ma, co za złodziej jeden, ma czas do jutra, jak nie to go wyjaśnię
0
@kkbarca oszczędzali ostatnie lata to teraz mogą szaleć
0
@July_6_BcN tego nie wiem, na pewno nie na Tuska, bo po innych postach to widać xD
0
Treść posta mojego sąsiada na fb, ok. 50-ki, żona, trójka dzieci:
"tylko sojusz Słowacja, Rosja, Węgry, Litwa, Łotwa, Estonia, Polska ma znaczenie, Czechy, Serbia, Turcja, tak moim zdaniem powinien wyglądać sojusz, on na prawdę miałby wielkie znaczenie dla rozwoju osi państw środkowych"
jeszcze z błędami ortograficznymi, interpunkcyjnymi i logicznymi, bez przecinków, poprawiłem
Opinia o somsiedzie?
0
@lajcior był, głęboko
5
@esem91 to prawda, byłem tym domem
2
@blakkudium dwa odpady piłkarskie, nie obrażając ich osobiście
2
@Popitek12 gas LGBT
2
@Kessie No jak widać
3
Komentarz pozostawiam Wam
0
@Kwiatek67 nikogo, wolę już grać jakimś młodzikiem ze szkółki, a tak to i tak Rapha na LS a na dyszce Olmo
0
No niestety, jedynie kogo się jeszcze może uda sprowadzić to drewno Rasforda, szkoda
Dawać już ten powrót do treningów i lecimy
2
@fart
2
@Mixtape Flick go zje
1
@Czechuton Taki kup: https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony/telefon-hmd-barca-3210-bordowy?gad_source=5&gad_campaignid=22175050985&gclid=EAIaIQobChMIgPfIrPCljgMVR739Bx1zTDGjEAEYASADEgIqtvD_BwE
1
@Hadziuk Ty hadziuk coś wiesz o robocie, tyle lat kóz pilnować
0
@Rastafarnianin Nie no, wiadomo że to wina facetów. Kobiety są dobre, ale to faceciki toksyczni i to przez nich.