TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@szela1899 siedzą w pace
6
Byliście kiedyś na Antarktydzie?
0
@tbas Tylko że to nie jest kwestia państwowa, tylko ich rodzinna, prywatna, to że jako polityk jest osobą publiczną nie ma tu nic do rzeczy, ja tak uważam.
0
Komentarz usunięty
0
@tbas nawet jeśli prawda, to nie w Internecie się takie sprawy załatwia, dobrze o tym wiemy
0
@Encore prawdziwa poezja dla uszu
1
Wielkie odliczanie do urlopu, jeszcze tylko 8 dni pracy.
3
Pisowcem nie jestem, ale szkoda mi Pana Schreibera, to co ona publicznie wypisuje to jest żałosne
0
@tomek8756 W firmie produkcyjnej na stanowisku inżyniera produkcji, zastępuję też kierownika.
2
@Laminedependencia To chyba nie do końca tak samo :DD
@NeroTFP1 No czuję się podobnie. Ale myślę, że będzie z każdym miesiącem lepiej, jestem w nowym miejscu pracy "dopiero" piąty miesiąc.
1
@Mario96w No myślenie może nie boli co jest męczące, a jak odpowiadasz za pracę ponad 100 ludzi to tym bardziej, przynajmniej w moim przypadku. Odpowiedzialność męczy.
1
Nie wiem jak to jest, ale praca umysłowa męczy mnie bardziej niż praca fizyczna. Też tak macie?
0
@marcin62 No nie do końca. :)
1
Ciekawy pomysł made by zuzia, jak sądzicie?
0
@19Macio93 Vegety
1
@Conradxc Nie umiem londyńskiego, ze szkoły mnie wywalili w gimnazjum za jednego jointa
2
@Lanosss nic nie zrobił xd
0
@lithotripter A szkoda, ponieważ panuje tam bardzo psijazna atmosfera i psiesuper psiedszkolanki są
2
A czy Wasze pociechy chodzą do psiedszkola?
https://x.com/monicavittii/status/1951770741818662985
1
@Kapitan hawk tragedii nie ma, oby się udało na MŚ zakwalifikować i coś ugrać
0
A ile za tą wygraną ligi narodów siatkarze dutków dostaną? Więcej niż jedna miesięczna pensja Lewego, czy mniej?
0
@Kapitan hawk A jak w pozostałych dyscyplinach?
1
Kiedy do @Luciano99 do garażu przychodzi ojciec z małym dzieckiem:
https://x.com/PanKotek001/status/1951726985765613849
0
@Ojciec5tkidzieci No jeśli ci sami liczyli głosy w wyborach, to nic dziwnego że im się nie zgadzają wyniki
0
@draxidox Jeśli Petru się za to wziął, to na pewno się uda
2
Ciul z tą La Ligą, za dwa tygodnie u mnie rusza najlepsza liga świata, ósma liga mistrzów czyli B-klasa. Futbol najlepszy dla oka
0
@lithotripter No akurat wujkiem już jestem, ale dopiero dziecka 10-miesięcznego xD
0
@lithotripter Jestem jeszcze mocno przed 30, nie wiedziałem że to już starość :)
0
@marcin62 @tbas Panowie, czytanie ze zrozumieniem. Nie napisałem, że mi to przeszkadza ani komuś zabraniam. Zastanawia mnie tylko kiedy osoby, które się nie tatuują/nie polepszają sztucznie swojego ciała będą mniejszością, będą budzić zdziwienie itp. Proszę czytać a nie insynuować.
0
@tadzik447 Oczywiście, że tak nikomu nic nie bronię, ja na przykład ze swoim ciałem też robię co chce