2

@szela1899 siedzą w pace

6

Byliście kiedyś na Antarktydzie?

/video/1

0

@tbas Tylko że to nie jest kwestia państwowa, tylko ich rodzinna, prywatna, to że jako polityk jest osobą publiczną nie ma tu nic do rzeczy, ja tak uważam.

0

Komentarz usunięty

0

@tbas nawet jeśli prawda, to nie w Internecie się takie sprawy załatwia, dobrze o tym wiemy

0

@Encore prawdziwa poezja dla uszu

1

Wielkie odliczanie do urlopu, jeszcze tylko 8 dni pracy.

3

Pisowcem nie jestem, ale szkoda mi Pana Schreibera, to co ona publicznie wypisuje to jest żałosne


0

@tomek8756 W firmie produkcyjnej na stanowisku inżyniera produkcji, zastępuję też kierownika.

2

@Laminedependencia To chyba nie do końca tak samo :DD

@NeroTFP1 No czuję się podobnie. Ale myślę, że będzie z każdym miesiącem lepiej, jestem w nowym miejscu pracy "dopiero" piąty miesiąc.

1

@Mario96w No myślenie może nie boli co jest męczące, a jak odpowiadasz za pracę ponad 100 ludzi to tym bardziej, przynajmniej w moim przypadku. Odpowiedzialność męczy.

1

Nie wiem jak to jest, ale praca umysłowa męczy mnie bardziej niż praca fizyczna. Też tak macie?

0

@marcin62 No nie do końca. :)

1

Ciekawy pomysł made by zuzia, jak sądzicie?


0

@19Macio93 Vegety

1

@Conradxc Nie umiem londyńskiego, ze szkoły mnie wywalili w gimnazjum za jednego jointa

2

@Lanosss nic nie zrobił xd

0

@lithotripter A szkoda, ponieważ panuje tam bardzo psijazna atmosfera i psiesuper psiedszkolanki są

2

A czy Wasze pociechy chodzą do psiedszkola?

https://x.com/monicavittii/status/1951770741818662985

1

@Kapitan hawk tragedii nie ma, oby się udało na MŚ zakwalifikować i coś ugrać

0

A ile za tą wygraną ligi narodów siatkarze dutków dostaną? Więcej niż jedna miesięczna pensja Lewego, czy mniej?

0

@Kapitan hawk A jak w pozostałych dyscyplinach?

1

Kiedy do @Luciano99 do garażu przychodzi ojciec z małym dzieckiem:

https://x.com/PanKotek001/status/1951726985765613849

0

@Ojciec5tkidzieci No jeśli ci sami liczyli głosy w wyborach, to nic dziwnego że im się nie zgadzają wyniki

0

@draxidox Jeśli Petru się za to wziął, to na pewno się uda

2

Ciul z tą La Ligą, za dwa tygodnie u mnie rusza najlepsza liga świata, ósma liga mistrzów czyli B-klasa. Futbol najlepszy dla oka


0

@lithotripter No akurat wujkiem już jestem, ale dopiero dziecka 10-miesięcznego xD

0

@lithotripter Jestem jeszcze mocno przed 30, nie wiedziałem że to już starość :)

0

@marcin62 @tbas Panowie, czytanie ze zrozumieniem. Nie napisałem, że mi to przeszkadza ani komuś zabraniam. Zastanawia mnie tylko kiedy osoby, które się nie tatuują/nie polepszają sztucznie swojego ciała będą mniejszością, będą budzić zdziwienie itp. Proszę czytać a nie insynuować.

0

@tadzik447 Oczywiście, że tak nikomu nic nie bronię, ja na przykład ze swoim ciałem też robię co chce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?