TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Rządowi wysyłają od pierwszej kolejki swoje najcięższe działa, trzeba od początku mocno zacząć
10
@FabianekMrozek identyczny? to pokaż
3
@RoberDzik GOAT dziennikarski a naprzeciw jakiś Tomek Ćwiąkała
0
Ta Legia podaje na poziomie Bklasy
0
@pikass14 tak, grube ryby mają fory, małe rybki banują
3
Admin tej strony sortujący użytkowników i wybierający komu dać bana a komu nie:
0
Dzień dobry, jeśli ktoś ma taką wiedzę proszę o informację, w jaki sposób prać koszulkę Barcelony oficjalki ze sklepu w wersji STADIONOWEJ, wraz z numerem i nazwiskiem piłkarza (nie znalazłem takich informacji, a nie chcę jej zniszczyć po dwóch praniach).
1
@Jakchcesz Rozpocząłem o 15:00 i jeszcze niepite, trzeba na zakupy jechać
3
Urlop 2 tygodnie rozpoczęty
SIUUUUUUUUUUUUU
2
Tak patrzy na mnie duży, mieszany, mieszany w piątek po pracy
0
No jeszcze tylko dwa dni i urlop wyczekiwany
2
Nie ma co dalej tego oglądać, jesteśmy gotowi na Majorkę za tydzień. Trzeba iść spać bo jutro rano do roboty. Dobranoc
1
@D10SLEO mąka 2 kg
jajka 10 szt
boczek 300 g
0
@ElKamil Fermin ma uderzenie z dystansu. To tyle. Olmo ma uderzenie, ma świetny drybling, potrafi w pojedynkę wejść między 3-4 zawodników, zrobić zwód i strzelić bramkę. Olmo potrafi w pojedynkę decydować o losach meczu, w zeszłym sezonie byliśmy tego świadkami kilkukrotnie. Fermin tego nie ma. Fermin jest dobry, ale na przeciwników słabych i przeciętnych. Na dobrych już gorzej.
1
@osa91 xDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@ElKamil Olmo jest lepszy.
1
@regatta52 bo lubi ten numer, pozdrawiam
1
Widzicie kto to sędziuje? xD ah ta hiszpańska morda
3
@michal26 Zacznijmy od tego, że taki typ nigdy w sejmie znaleźć się nie powinien, tak samo w szkole.
0
@D10SLEO Ananas już przepadł.
2
@Hosh A ja nie.
7
Jeśli czujecie się źle, pomyślcie że byli ludzie (i to nie mało) którzy zagłosowali na Józefaciuka
1
Tak macie Polacy rodacy?
0
@Mezocyklon87 Kounde na PO
1
@kundee wina sędziego, zapytaj madryli
1
@Lanosss zagra to za duzo powiedziane
5
@Greenalley Ale pomógł nam wygrać 3 trofea, a z Athletic kupe wygrał
0
@tomek8756 lubię, pozdrawiam z rodzinką
0
@MsBarca Piesza pielgrzymka do Częstochowy.
1
@fejkenq pitca i kebab i burger wjedzie na pewno nieraz