14

Rządowi wysyłają od pierwszej kolejki swoje najcięższe działa, trzeba od początku mocno zacząć

10

@FabianekMrozek identyczny? to pokaż

3

@RoberDzik GOAT dziennikarski a naprzeciw jakiś Tomek Ćwiąkała

0

Ta Legia podaje na poziomie Bklasy

0

@pikass14 tak, grube ryby mają fory, małe rybki banują

3

Admin tej strony sortujący użytkowników i wybierający komu dać bana a komu nie:


0

Dzień dobry, jeśli ktoś ma taką wiedzę proszę o informację, w jaki sposób prać koszulkę Barcelony oficjalki ze sklepu w wersji STADIONOWEJ, wraz z numerem i nazwiskiem piłkarza (nie znalazłem takich informacji, a nie chcę jej zniszczyć po dwóch praniach).

1

@Jakchcesz Rozpocząłem o 15:00 i jeszcze niepite, trzeba na zakupy jechać

3

Urlop 2 tygodnie rozpoczęty

SIUUUUUUUUUUUUU

2

Tak patrzy na mnie duży, mieszany, mieszany w piątek po pracy


0

No jeszcze tylko dwa dni i urlop wyczekiwany

2

Nie ma co dalej tego oglądać, jesteśmy gotowi na Majorkę za tydzień. Trzeba iść spać bo jutro rano do roboty. Dobranoc

1

@D10SLEO mąka 2 kg
jajka 10 szt
boczek 300 g

0

@ElKamil Fermin ma uderzenie z dystansu. To tyle. Olmo ma uderzenie, ma świetny drybling, potrafi w pojedynkę wejść między 3-4 zawodników, zrobić zwód i strzelić bramkę. Olmo potrafi w pojedynkę decydować o losach meczu, w zeszłym sezonie byliśmy tego świadkami kilkukrotnie. Fermin tego nie ma. Fermin jest dobry, ale na przeciwników słabych i przeciętnych. Na dobrych już gorzej.

1

@osa91 xDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@ElKamil Olmo jest lepszy.

1

@regatta52 bo lubi ten numer, pozdrawiam

1

Widzicie kto to sędziuje? xD ah ta hiszpańska morda

3

@michal26 Zacznijmy od tego, że taki typ nigdy w sejmie znaleźć się nie powinien, tak samo w szkole.

0

@D10SLEO Ananas już przepadł.

2

@Hosh A ja nie.

7

Jeśli czujecie się źle, pomyślcie że byli ludzie (i to nie mało) którzy zagłosowali na Józefaciuka

1

Tak macie Polacy rodacy?


0

@Mezocyklon87 Kounde na PO

1

@kundee wina sędziego, zapytaj madryli

1

@Lanosss zagra to za duzo powiedziane

5

@Greenalley Ale pomógł nam wygrać 3 trofea, a z Athletic kupe wygrał

0

@tomek8756 lubię, pozdrawiam z rodzinką

0

@MsBarca Piesza pielgrzymka do Częstochowy.

1

@fejkenq pitca i kebab i burger wjedzie na pewno nieraz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?