1

@macio_944 Ich liebe Deutsch

2

@macio_944 Oddychaj, Tusk jest blisko Ciebie.

4

@Azazel_Pazuzu nikt o Twojego nie pytał

1

@Filipem Potrzeba dźwig zamówić

0

@Karol145 U mnie w pracy kolega z zespołu też gada o polityce. No i co mam zrobić, wyjść z roboty?

0

@4drian0 ktoś mu powie że piłkę się łapie/odbija

7

@Laminedependencia O widzę pan wszechwiedzący lepiej wie ode mnie jakie mam poglądy, co myślę i jak żyje xD

0

@Laminedependencia Mam swoje zdanie na każdy temat.

5

@Laminedependencia A to dopiero początek zalet

9

@Danny Gaucho Rubin Kazań w tej liście xD

0

@gumaz Dziś nogi, wracamy po przerwie do nóg spowodowanej naciągnięciem ścięgna podkolanowego

1

Pochmurno, deszcz pada, niedziela, idealna pogoda na siłkę

0

@tomek8756 schon to szon

3

@tomek8756 barszcz z uszkami w Wigilię

11

Dyskomfort to ja odczuwałem, jak czytałem ostatnie wywiady z młodym

3

@Sulimo albo burger kinga

2

@Ku84fcb 16 640 tygodni

11

@Konradowskyy Przeczytałem Lewego. Tylko @AlexDark00 .

4

@michal26 Poprzestaną.

1

@Tarnowitz w Wieczystej

6

@Roobo zgól ten koper synu

0

Jaki procent wypłaty miesięcznej oszczędzacie, a jaki wydajecie tak na dzień dzisiejszy?

11

@Kessie ale te w Tajlandii miały siury

2

@Kszysiek7 4 godziny troche mało

2

@Kessie dawaj na Kraków na maczety

43

Chmury są jak społeczeństwo, jak widzisz że są białe to czujesz się bezpiecznie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@adamek20151 osrać świeżaka to nie tyle przyjemność co obowiązek

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

2

@gumaz no to kurtkę od Wengera by pożyczył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?