0

Uszaty umie zagrać w pole karne a nie do tyłu?

0

ale go zablokowałem

1

@QuQ grał to Zidane, on to może jedynie pokopać

5

Dzisiaj strzelam hat-trika

7

@bodziu11arret mi nie szkoda ananasa

7

No i wjechały dziś Tatry, zdobyte Granaty (Skrajny, Pośredni i Zadni), fragment Orlej Perci. Fajnie, bo mało ludzi ale mgła taka, że nic nie było widać xD

4

@VegetaPolska kontakt do mamy też mam, a jak z laskami?

22

@VegetaPolska nie jest tak źle, mogłeś dostać kosza od laski

0

Notatnik mi się nie może załadować

2

Dawno nie byłem, ale koledzy namówili, jutro Tatry Wysokie po stronie słowackiej, zobaczymy jak forma

0

Ładnie dziś wyglądam?

1

@Roobo To otwórz oczy jak oglądasz

0

@Chucky A co źle zrobił Casado? XDDDD

0

@damian16161212 no nie bardzo

0

Ten Rashford używa czasem mózgu, czy żaden Angol tego nie robi?

0

Cazorla? On jeszcze gra i jest zdrowy?

1

Kurła Orłowski xd......

1

W końcu kocik Casado, a nie diG DONG

6

Kiedy jutro masz wolne a potem jest weekend:


0

Trochę późno ten mecz, ale wziąłem urlop na jutro i humor gituwa

0

@Popitek12 fanboyów tiktoka nie da sie uciszyć, są gorsi od zarazy

2

@Rupert_Haubica 11 lat to od siedział w pierdlu

1

@Rupert_Haubica na meczu by w piłke nie trafił

11

Czasami jak mam tak, że wydaje mi się że za nią tęsknię, to puszczam sobie to i przechodzi:


24

Największe osiągnięcie Realu w 2025 już znamy, brak wygrania ZP przez Yamala.

0

@Kengo prędzej możnaby się spodziewać że Kessie wygra ZP niż Dembele

0

Twoje TOP3 wód mineralnych, moje:

1. Muszyna skarb życia
2. Saguaro Muszyńskie
3. Muszynianka

4. Dalej Kryniczanka
5. Kinga Pienińska

A na końcu żywce zdrój, nałęczowianka i inne wody z kibla bez smaku

0

W jakim wieku pierwszy raz żądliliście?

0

groźny rekin jest groźny

1

Rekin zamyka japy hejterom, haters gonna hate

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?