TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Bolton Praca, siłownia, jedzenie i tak cały czas
1
@Encore Tak to czytam:
0
@MirusAmisz no ile ma Lewy hattrików jestem ciekaw
0
@Danny Gaucho Porównaj te hattriki do Lewego
15
Nie no Yamal co ty robisz, teraz to już przeginka
https://x.com/Has_LYscoredafk/status/1976618077438476586
1
@kamiVeB 3 razy w tygodniu.
7
Bardzo dziś mi się nie chce iść na siłownię. Dlatego podnoszę dupe z fotela, daje se motywacyjnego liścia, puszczam Parisa Platynova i idę odjebać najlepszy trening w tym tygodniu a może i miesiącu. #JUK
1
@directedbyfcb dobra nie produkuj się już tak, chcą nam go zajechać jak Yamalka
1
@partymaker A co Ci nie pasuje? Gość jest kotem
0
@directedbyfcb Teraz zagra po 95 minut
3
@Sysia11 Enzo-Pedri-Szoboszlai
Wstaje, zesrałem się
6
AS: Oznaki zmęczenia u Pedriego; Barcelona prosi o monitorowanie jego wysiłku
ŁYSY z Hiszpanii: 2x mecze od deski do deski po 90 minut, by go zajechać jak konia pod morskim okiem
0
@MYTO w sumie to nic
0
@Jonyx Jest faworytem wg bukmacherów, wg mnie walka 50/50
5
Usłyszeć od starej, że dziś nie ma schabowego na obiad? Nie polecam xDD
0
Ja to nie mam nic przeciwko, by najbliższe El Clasico było pod dyktando Realu. Wystarczy mi, że na koniec będziemy mieli jednego gola więcej od przeciwnika.
0
@clyde No to wszystko zależy jaką metodą robił, no i ogólnie miesiąc czasu to jeszcze krótko by tak obiektywnie ocenić, ale dzięki !
0
Jest tu ktoś po laserowej korekcji wzroku? Od dłuższego czasu się zastanawiam czy sobie nie zrobić, jak pomyślę, że mógłbym się pozbyć oksów i soczewek raz na zawsze.
0
@th@les Swoją reprezentację mogą wystawić za wschodnią granicą.
4
@jowita ale to skoczek narciarski
0
@joloskyy ja się znam tylko na pałkach teleskopowych jak chcesz
0
Łysy de la fuente się mści za Yamalka, mówiłem ...
0
@MesQueUnClub_87 A w jaki sposób doszło do rozwiązania umowy - tego nie wiem. Ale już go z nami nie ma. Nie jest już pracownikiem tej firmy.
0
@Kessie oszczędza się na boje z betoniarkiem o portugalie
0
@ZwyklyKibicBarcy04 bo tak też może być
pozdrawiam
1
@fejkenq 3:1 dla izraela
2
@maroon Może, było to wcześnie zapowiadane, wszyscy zostali poinformowani. Są na to przepisy. Będąc na stanowisku pracy musisz być trzeźwy.
13
@Faro No mi się nigdy nie zdarzyło łyknąć, tym bardziej jak dojeżdżam samochodem.
1
@Gary Nie wiem ile miał dokładnie, ale chyba więcej niż 0,2.
@Danny Gaucho Też dmuchałem, 0,0.
5
@Luciano99 Żarty żartami, niestety historia prawdziwa.