3

@Bolton Praca, siłownia, jedzenie i tak cały czas

1

@Encore Tak to czytam:


0

@MirusAmisz no ile ma Lewy hattrików jestem ciekaw

0

@Danny Gaucho Porównaj te hattriki do Lewego

15

Nie no Yamal co ty robisz, teraz to już przeginka

https://x.com/Has_LYscoredafk/status/1976618077438476586

1

@kamiVeB 3 razy w tygodniu.

7

Bardzo dziś mi się nie chce iść na siłownię. Dlatego podnoszę dupe z fotela, daje se motywacyjnego liścia, puszczam Parisa Platynova i idę odjebać najlepszy trening w tym tygodniu a może i miesiącu. #JUK

1

@directedbyfcb dobra nie produkuj się już tak, chcą nam go zajechać jak Yamalka

1

@partymaker A co Ci nie pasuje? Gość jest kotem

0

@directedbyfcb Teraz zagra po 95 minut

3

@Sysia11 Enzo-Pedri-Szoboszlai

Wstaje, zesrałem się

6

AS: Oznaki zmęczenia u Pedriego; Barcelona prosi o monitorowanie jego wysiłku

ŁYSY z Hiszpanii: 2x mecze od deski do deski po 90 minut, by go zajechać jak konia pod morskim okiem

0

@MYTO w sumie to nic

0

@Jonyx Jest faworytem wg bukmacherów, wg mnie walka 50/50

5

Usłyszeć od starej, że dziś nie ma schabowego na obiad? Nie polecam xDD

0

Ja to nie mam nic przeciwko, by najbliższe El Clasico było pod dyktando Realu. Wystarczy mi, że na koniec będziemy mieli jednego gola więcej od przeciwnika.

0

@clyde No to wszystko zależy jaką metodą robił, no i ogólnie miesiąc czasu to jeszcze krótko by tak obiektywnie ocenić, ale dzięki !

0

Jest tu ktoś po laserowej korekcji wzroku? Od dłuższego czasu się zastanawiam czy sobie nie zrobić, jak pomyślę, że mógłbym się pozbyć oksów i soczewek raz na zawsze.

0

@th@les Swoją reprezentację mogą wystawić za wschodnią granicą.

4

@jowita ale to skoczek narciarski


0

@joloskyy ja się znam tylko na pałkach teleskopowych jak chcesz

0

Łysy de la fuente się mści za Yamalka, mówiłem ...

0

@MesQueUnClub_87 A w jaki sposób doszło do rozwiązania umowy - tego nie wiem. Ale już go z nami nie ma. Nie jest już pracownikiem tej firmy.

0

@Kessie oszczędza się na boje z betoniarkiem o portugalie

0

@ZwyklyKibicBarcy04 bo tak też może być

pozdrawiam

1

@fejkenq 3:1 dla izraela

2

@maroon Może, było to wcześnie zapowiadane, wszyscy zostali poinformowani. Są na to przepisy. Będąc na stanowisku pracy musisz być trzeźwy.

13

@Faro No mi się nigdy nie zdarzyło łyknąć, tym bardziej jak dojeżdżam samochodem.

1

@Gary Nie wiem ile miał dokładnie, ale chyba więcej niż 0,2.

@Danny Gaucho Też dmuchałem, 0,0.

5

@Luciano99 Żarty żartami, niestety historia prawdziwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?