1

@July_6_BcN znasz to z własnego doświadczenia? :P

3

Komentarz usunięty

0

@th@les ja jestem posiadaczem od kilku lat ale zależy o co chcesz zapytać

2

@spiderman1899 lepiej zapytać: gruba pijesz?

0

*Rozkminka*


1

@Andi18 coś w tym rodzaju

8

Brakuje mi kamratów


1

@juarez pólke na ławce?

1

@Deviler Nie no Fabią to wstyd by mi było się pokazać

4

@Kessie kessie się zna na rzeczy, pozdrawiam jako posiadacz Hondy Civic

2

@Deviler jaką skodę i jakie bmw

4

@Eklerek że wgl ktoś pokazuje kobiecą piłke to dziwne

4

@gumaz walił do tego lukru?

9

Właśnie se wdupcam rogala świętomarcińskiego, jest w pyte

2

@Stinger_ Ciekawe jaki by był wynik w nogę Wisła Płock - PSG

1

w tym 3/4 ludzi z tej stronki

0

@ifoa za dużo nieroby mają

1

@CurryTheGoat30 już nie

1

de la Fuente po przeczytaniu La bambli w Pedriego:


3

@blakkudium bez rekina? nie oglądam

5

Dziadzia Lewy i jego forma 20 latka coś nie pyka, chyba to już początek jego końca w Barcy

1

@mindbender84 wódka jak wódka smakuje tak samo czyli wspaniale

1

@Safrani mam plan
jaki
kur. sprytny

0

@Stinger_ Ale pieniędzy też nie masz, za co żyć?

3

Dziś wyjątkowo spędziłem w pracy ponad 9h zamiast 8 i ledwo żyję, uważajcie na przepracowanie...

4

0

@Laminedependencia Może patrzyłeś na młodzieżówkę tam też jest Zalewski xd

0

@kulek22 Owcy WK?

6

Obecność Szymańskiego w pierwszym składzie tej repki jest jak obecność @Luciano99 w klubie anonimowych alkoholików

1

@Frimpong Coś bym napisał, ale dostanę za to bana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?