TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN znasz to z własnego doświadczenia? :P
3
Komentarz usunięty
0
@th@les ja jestem posiadaczem od kilku lat ale zależy o co chcesz zapytać
2
@spiderman1899 lepiej zapytać: gruba pijesz?
0
*Rozkminka*
1
@Andi18 coś w tym rodzaju
8
Brakuje mi kamratów
1
@juarez pólke na ławce?
1
@Deviler Nie no Fabią to wstyd by mi było się pokazać
4
@Kessie kessie się zna na rzeczy, pozdrawiam jako posiadacz Hondy Civic
2
@Deviler jaką skodę i jakie bmw
4
@Eklerek że wgl ktoś pokazuje kobiecą piłke to dziwne
4
@gumaz walił do tego lukru?
9
Właśnie se wdupcam rogala świętomarcińskiego, jest w pyte
2
@Stinger_ Ciekawe jaki by był wynik w nogę Wisła Płock - PSG
1
w tym 3/4 ludzi z tej stronki
0
@ifoa za dużo nieroby mają
1
@CurryTheGoat30 już nie
1
de la Fuente po przeczytaniu La bambli w Pedriego:
3
@blakkudium bez rekina? nie oglądam
5
Dziadzia Lewy i jego forma 20 latka coś nie pyka, chyba to już początek jego końca w Barcy
1
@mindbender84 wódka jak wódka smakuje tak samo czyli wspaniale
1
@Safrani mam plan
jaki
kur. sprytny
0
@Stinger_ Ale pieniędzy też nie masz, za co żyć?
3
Dziś wyjątkowo spędziłem w pracy ponad 9h zamiast 8 i ledwo żyję, uważajcie na przepracowanie...
4
@paweldunajecfcb
0
@Laminedependencia Może patrzyłeś na młodzieżówkę tam też jest Zalewski xd
0
@kulek22 Owcy WK?
6
Obecność Szymańskiego w pierwszym składzie tej repki jest jak obecność @Luciano99 w klubie anonimowych alkoholików
1
@Frimpong Coś bym napisał, ale dostanę za to bana