2

@fejkenq 3-0 dla Austrowęgier

0

@RafiVeB Chyba Espanyolu

0

@Gall Nie wiem ile miała, nie znam jej życia i niezbyt mnie to interesuje.

0

@Gall No przeczytałem, niesamowita historia. Ciekawe ile kasy przewaliła na te tatuaże, które sobie zrobiła, pewnie niemałą sumę by zaoszczędziła nie?

0

Zostały niecałe 3 miesiące do końca roku, ile macie jeszcze płatnych dni urlopu do wykorzystania? U mnie 10. Z 5 się przyda na święta BN / nowy rok, a reszta albo jeszcze jakieś pojedyncze się wybierze albo przejdą na 2026.

0

@MesQueUnClub_87 no i będzie sraka

0

@joloskyy Wolę nie mieć podjazdu. Już jedną taką miałem, podziękuję.

0

@Encore No brzydka dziewczyna z pewnością nie jest, nie można powiedzieć, ale wg mnie za dużo tego.

3

@Encore Ale brudnopis, no i jeszcze kolczyk w nochalu. Ale to dobrze, że się same znakują.

2

@BezglutenowyPedri Po polsku będzie łatwiej

1

@mordini123 Warzywniak może lepiej niech nie gra bo sie znowu poślizgnie

1

@severius pogoda gówno jednym słowem

0

@Eklerek co to za mecz emerytów

0

@Kgorecki2500 może też iść, ale Anka lewandowska stachurska podobno ma dużo do gadania to nie wiem czy się zgodzi

0

Piękne informacje z rana, że to już ostatni sezon Lewego w Barcy. Czas jego już minął, niech idzie do Arabii.

0

@Who_you_mam Rekin se przynajmniej trafił w bramkę, więc coś ci nie wyszło xd

0

GROŹNY REKIN w pierwszym na Gruzję, będzie polowanie, będzie kąsał, będzie gryzł

3

@Bolton Praca, siłownia, jedzenie i tak cały czas

1

@Encore Tak to czytam:


0

@MirusAmisz no ile ma Lewy hattrików jestem ciekaw

0

@Danny Gaucho Porównaj te hattriki do Lewego

15

Nie no Yamal co ty robisz, teraz to już przeginka

https://x.com/Has_LYscoredafk/status/1976618077438476586

1

@kamiVeB 3 razy w tygodniu.

7

Bardzo dziś mi się nie chce iść na siłownię. Dlatego podnoszę dupe z fotela, daje se motywacyjnego liścia, puszczam Parisa Platynova i idę odjebać najlepszy trening w tym tygodniu a może i miesiącu. #JUK

1

@directedbyfcb dobra nie produkuj się już tak, chcą nam go zajechać jak Yamalka

1

@partymaker A co Ci nie pasuje? Gość jest kotem

0

@directedbyfcb Teraz zagra po 95 minut

3

@Sysia11 Enzo-Pedri-Szoboszlai

Wstaje, zesrałem się

6

AS: Oznaki zmęczenia u Pedriego; Barcelona prosi o monitorowanie jego wysiłku

ŁYSY z Hiszpanii: 2x mecze od deski do deski po 90 minut, by go zajechać jak konia pod morskim okiem

0

@MYTO w sumie to nic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?