TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Stinger_ meczyki.pl i ich redaktorzy xd
6
Piękne to było xd
https://pliki.meczyki.pl/images/stage/phpOr89Ge.jpg
1
@Kgorecki2500 Mnie ostatnio w Krakowie wiózł Rustamjon
0
@sebasarna Witamy w związku
5
@Arden @heniusss @ranger3120 akurat moja była wraz ze swoim nowym fagasem była na tym przegranym meczu, to nie mógł być przypadek xd
0
@Arden Gitara jest ale wolałbym w końcu LM, nawet kosztem LL
0
@AlphaNumeric dopisałem
1
Na PSG tak;
Palacz - Kounde-Eric-Cubarsi-Uszaty - de Jong-Pedri - Yamalek-Olmo-Raphinha - Rekin
Jak zagra lewy, angol i inne Arauja to dostajemy 0-4
Rapha kontuzja to za niego jakiś młody
2
Zaraz po konferencji Verattiego przyjdzie, pewnie nawet jego psa byśmy nie byli w stanie zarejestrować
1
@Kasy Wiesz czego Vegecie brakuje na imprezie?
Zaproszenia
2
@kulek22 ulucka99.pl
0
Top3 najsłabszych zawodników do tej pory w tym sezonie, którzy coś tam grali w pierwszym:
1. Lewandowski
2. Rasford
3. Roony
3
@Kengo muszą zasmakować
13
@ViscaelBarca2007 jak go stracimy docenimy co dla nas robi
7
@Kasy pytanie kto nie ma
2
@Who_you_mam to wiadomo nie od dziś
4
@Kinginiesta taki poziom fizyczny, że od 2-3 lat każdy ŚO go przestawia jak pionka
19
Odpocznie przed PSG
1
Ferran to rekin, a Lewy to waleń błękitny
1
@R10MatiG 200 na sezon
0
@Nightraider niezłe wykończenie
0
Rekin po co mu podajesz
1
TEN z gwizdkiem jest upośledzony?
0
"dobry mecz" Rashforda
to było podsumowanie
0
@Ptasior dobry mecz xd
0
@osa91 no po prostu gość nie pasuje do Barcy i koniec
0
Rashford dziś tragiczny
1
Rekin by to strzelił
0
Taki offtop, jak sie myje te dredy? czy brudne są
1
sory za złamanie linii ;/