4

@Stinger_ meczyki.pl i ich redaktorzy xd

6

1

@Kgorecki2500 Mnie ostatnio w Krakowie wiózł Rustamjon

0

@sebasarna Witamy w związku

5

@Arden @heniusss @ranger3120 akurat moja była wraz ze swoim nowym fagasem była na tym przegranym meczu, to nie mógł być przypadek xd

0

@Arden Gitara jest ale wolałbym w końcu LM, nawet kosztem LL

0

@AlphaNumeric dopisałem

1

Na PSG tak;

Palacz - Kounde-Eric-Cubarsi-Uszaty - de Jong-Pedri - Yamalek-Olmo-Raphinha - Rekin

Jak zagra lewy, angol i inne Arauja to dostajemy 0-4

Rapha kontuzja to za niego jakiś młody

2

Zaraz po konferencji Verattiego przyjdzie, pewnie nawet jego psa byśmy nie byli w stanie zarejestrować

1

@Kasy Wiesz czego Vegecie brakuje na imprezie?


Zaproszenia

2

@kulek22 ulucka99.pl

0

Top3 najsłabszych zawodników do tej pory w tym sezonie, którzy coś tam grali w pierwszym:

1. Lewandowski
2. Rasford
3. Roony

3

@Kengo muszą zasmakować

13

@ViscaelBarca2007 jak go stracimy docenimy co dla nas robi

7

@Kasy pytanie kto nie ma

2

@Who_you_mam to wiadomo nie od dziś

4

@Kinginiesta taki poziom fizyczny, że od 2-3 lat każdy ŚO go przestawia jak pionka

19

Odpocznie przed PSG

1

Ferran to rekin, a Lewy to waleń błękitny

1

@R10MatiG 200 na sezon

0

@Nightraider niezłe wykończenie

0

Rekin po co mu podajesz

1

TEN z gwizdkiem jest upośledzony?

0

"dobry mecz" Rashforda

to było podsumowanie

0

@Ptasior dobry mecz xd

0

@osa91 no po prostu gość nie pasuje do Barcy i koniec

0

Rashford dziś tragiczny

1

Rekin by to strzelił

0

Taki offtop, jak sie myje te dredy? czy brudne są

1

sory za złamanie linii ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?