TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucas/catalan https://www.fcbarca.com/129909-archivo-var-ocenia-sedziego-kataklizm-ocena-quot0-quot.html
1
@lucas/catalan ocena 0/10
2
ojebałem paczke prażynek solonych i mi lepiej
0
@neymar77 niemożliwe
2
@adamek20151 gruby Suarez z dietą w mak donaldzie był lepszy od lewego który trenował 8 razy dziennie i jadł tylko płatki jaglane bezglutenowe, factos
5
Z dobrych wiadomości jutro poniedziałek i do roboty na 7
4
@norbi77 za bramką paczka szlugsów leżała
1
A ten Roony to po co dziś do bramkarza podawał przeciwników? ktoś mu powie, by strzelał?
0
@directedbyfcb wiem więcej od ciebie na ten temat
0
@directedbyfcb Nasi mieli po 2 miesiące wakacji, to chyba nasze nogi powinny być lżejsze xd
0
@macio_944 Ołłowski niech się nauczy mówić "r"
6
@Salchent lewy by piętką na prawą przekładał xd
1
@Pnog37 a oglądałeś poprzedni sezon?
3
de Jong, Araujo będą zawsze się kojarzyli z kompromitacjami tej drużyny i to się nie zmieni, czekam na czasy aż jeden i drugi będzie poza klubem, Casado > de Jong zawsze i wszędzie, tak samo Eric, Christensen > Araujo
1
@FcPortoFan1999 są ziemniaki, kotlet drobiowy w płatkach kukurydzianych i surówka
1
@FcPortoFan1999 wyrobiłem się, już po siłce, teraz obiad
0
Pora na siłkę, dziś dzień nóg wjeżdża, potem obiad a po obiedzie meczyk.
0
@BorzyKrzys @marcin62 A czy znamy odpowiedź na najważniejsze pytanie, jaki to był kebab? Bułka/tortilla, jakie mięso no i łagodny czy ostry?
13
@marcin62 Ładna, ale głupia jak but. Szkoda, że tak wiele takich przypadków występuje w tym kraju.
0
@tomek8756 Najlepsze jest to, że te dzieci biorą od niego autografy nie dlatego, że był jakimś tam piłkarzem, tylko dlatego, że jebnął babe na pasach xd
0
@partymaker zbić niemca
1
@Eklerek w ogórkowej niemieckiej lidze, ale fakt od Rashforda nadal lepszy
0
@LeoMessiiBarcaPepa no to było w przenośni odnosząc się do okazji czyli roczku dziecka xd
0
Enzo Fernandez
Mac Allister
Szoboszlai
Którego z tej 3 byście wzięli do Barcy?
0
@Rastafarnianin no prezent dałem wiadomo
@LeoMessiiBarcaPepa no wypiłem jeden kieliszek wina i jedno whisky sour, niezła patola nie?
0
@Ghandi ile babka renty da? nie wiem
4
Pora na impreze, roczek bratanicy, gruby melanż, ważne że dobrze będzie pojedzone za darmo
9
@BorzyKrzys Przecież to tak jak z WDŻ, jest na pierwszej/ostatniej lekcji, więc dzieciaki wolą mieć szybciej wolne lub przyjść później niż łazić na to coś
27
Mówta co chceta, ale brakuje mi kota Inigo. Już nawet nie chodzi tylko o grę defensywną (co oczywiście widać gołym okiem bo był najlepszym ŚO, najpewniejszym punktem w obronie) ale też brakuje tej lewej nogi i zagrań do przodu. Potrafił dać piłę między linię obrony, a no i gra głową - też topka, zarówno w obronie jak i potrafił przy stałym fragmencie coś ustrzelić.
Inigo, Gundogan - starzy, ale jarzy, brakuje mi ich w tym zespole. Mieli już swoje lata, ale mieli też doświadczenie i jaja, klub stracił na ich odejściu.
1
@Kgorecki2500 dla mnie za mało składników, nie najem się tym