1

@lucas/catalan ocena 0/10

2

ojebałem paczke prażynek solonych i mi lepiej

0

@neymar77 niemożliwe

2

@adamek20151 gruby Suarez z dietą w mak donaldzie był lepszy od lewego który trenował 8 razy dziennie i jadł tylko płatki jaglane bezglutenowe, factos

5

Z dobrych wiadomości jutro poniedziałek i do roboty na 7

4

@norbi77 za bramką paczka szlugsów leżała

1

A ten Roony to po co dziś do bramkarza podawał przeciwników? ktoś mu powie, by strzelał?

0

@directedbyfcb wiem więcej od ciebie na ten temat

0

@directedbyfcb Nasi mieli po 2 miesiące wakacji, to chyba nasze nogi powinny być lżejsze xd

0

@macio_944 Ołłowski niech się nauczy mówić "r"

6

@Salchent lewy by piętką na prawą przekładał xd

1

@Pnog37 a oglądałeś poprzedni sezon?

3

de Jong, Araujo będą zawsze się kojarzyli z kompromitacjami tej drużyny i to się nie zmieni, czekam na czasy aż jeden i drugi będzie poza klubem, Casado > de Jong zawsze i wszędzie, tak samo Eric, Christensen > Araujo

1

@FcPortoFan1999 są ziemniaki, kotlet drobiowy w płatkach kukurydzianych i surówka

1

@FcPortoFan1999 wyrobiłem się, już po siłce, teraz obiad

0

Pora na siłkę, dziś dzień nóg wjeżdża, potem obiad a po obiedzie meczyk.

0

@BorzyKrzys @marcin62 A czy znamy odpowiedź na najważniejsze pytanie, jaki to był kebab? Bułka/tortilla, jakie mięso no i łagodny czy ostry?

13

@marcin62 Ładna, ale głupia jak but. Szkoda, że tak wiele takich przypadków występuje w tym kraju.

0

@tomek8756 Najlepsze jest to, że te dzieci biorą od niego autografy nie dlatego, że był jakimś tam piłkarzem, tylko dlatego, że jebnął babe na pasach xd

0

@partymaker zbić niemca

1

@Eklerek w ogórkowej niemieckiej lidze, ale fakt od Rashforda nadal lepszy

0

@LeoMessiiBarcaPepa no to było w przenośni odnosząc się do okazji czyli roczku dziecka xd

0

Enzo Fernandez
Mac Allister
Szoboszlai

Którego z tej 3 byście wzięli do Barcy?

0

@Rastafarnianin no prezent dałem wiadomo
@LeoMessiiBarcaPepa no wypiłem jeden kieliszek wina i jedno whisky sour, niezła patola nie?

0

@Ghandi ile babka renty da? nie wiem

4

Pora na impreze, roczek bratanicy, gruby melanż, ważne że dobrze będzie pojedzone za darmo

9

@BorzyKrzys Przecież to tak jak z WDŻ, jest na pierwszej/ostatniej lekcji, więc dzieciaki wolą mieć szybciej wolne lub przyjść później niż łazić na to coś

27

Mówta co chceta, ale brakuje mi kota Inigo. Już nawet nie chodzi tylko o grę defensywną (co oczywiście widać gołym okiem bo był najlepszym ŚO, najpewniejszym punktem w obronie) ale też brakuje tej lewej nogi i zagrań do przodu. Potrafił dać piłę między linię obrony, a no i gra głową - też topka, zarówno w obronie jak i potrafił przy stałym fragmencie coś ustrzelić.

Inigo, Gundogan - starzy, ale jarzy, brakuje mi ich w tym zespole. Mieli już swoje lata, ale mieli też doświadczenie i jaja, klub stracił na ich odejściu.

1

@Kgorecki2500 dla mnie za mało składników, nie najem się tym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?