1

Rekin zamyka japy hejterom, haters gonna hate

0

Lewy o 5 s za późno i 20 iq za mało na zagranie od Olmo

3

dla niemca by strzelił

2

Wręczę ci mandacik za przekroczenie piękności

7

"– Synku, przeczytałem tysiąc pięćset książek, jak postępować z ludźmi. Kiedy ty dłubałeś w nosie i zjadałeś swoje gile, ja skakałem jak żabka po głowach takich jak ty frajerów na sam szczyt. Jestem skazany na sukces. A ty, śmieciu?"

27

@Sysia11 11 lat to mu zostało do wyjścia z kicia

2

@Luciano99 Kessiego na główną

1

@draxidox czyli normalnie nie za każdą godzinę płacą

1

@mordini123 nie pierwszy raz ktoś na KSW do tego wychodzi i pewnie nie ostatni

1

Czasami jak nie chce mi się iść na siłownie puszczam sobie to dzieło i od razu mi się chce


6

Takie strzały Joan Garcia łapie w koszyczek jednorącz

9

@Cobra303 mocny stejtment po 5 kolejkach

0

@Katalończyk 99 nie mów hop

0

@Zip siatkuwka to też kupa

0

@Criss18Barca a tak z 2-3 stówki bym dał

0

@Criss18Barca Mówią, że plecy siadają jak się siedzi za dużo. On się nasiedział na ławce w Brighton.

0

@Barclonismo Do sklepu to mi sie nie chce, wolę zamówić coś przez neta

2

@Goralkov Tymczasem Debele, Coutinho i reszta :O

1

@spiderman1899 Niestety ciebie nie wsadzili

0

Mam za 2 tygodnie urodziny brata i jednocześnie roczek jego córki, potrzebuję coś kupić dla takiego dziecka 1 rok, ktoś coś?

0

@REALny_kibic No dlatego chyba w Fenixa 7 pro pójdę

0

@Rifek Mam 16 pro

2

@Beztroskii Do noszenia na ręce.

Pozdrawiam


A tak serio to głównie siłka, jakiś rower, spacer, ogólnie multisportowy, do wszystkiego

0

Apple watch czy Garmin?

0

@Szmulek martin robi zwód kibic ma wzwód

0

@directedbyfcb nie mówie że w przerwie, ale w 60-70 max

1

Casado, Olmo i Ferran na boisko

0

@partymaker Casado go zjada

0

Fermin ciało obce, ze 2 razy piłki dotknął
Nie ten poziom co Olmo, Dani musi wejść od 46 minuty

0

oby GROŹNY REKIN dziś w pierwszym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?