0

@Firestone Takie grubsze babole to pewnie dopiero od ćwierćfinału LM

0

Prażynki bekonowe czy cebulowe do meczu?

0

@blakkudium no to rip

1

Dziś na spotkaniu w robocie pokazywali nam wypadek z jednej z naszych fabryk ze Stanów Zjednoczonych. Chłop jechał wózkiem widłowym wioząc balot z blachą (ok. 1 tona, 1000 arkuszy jeden na drugim). Zarzuciło go tyłem, balot spadł z wideł, arkusze poleciały jeden po drugim. Wysiadł z wózka, najpierw bez żadnych rękawiczek próbował wziąć do ręki jeden arkusz to przeciął sobie dłoń, potem zaczął łazić po tych arkuszach to się wypierdzielił, na koniec jeszcze raz złapał za blachę i przeciął się drugi raz.

Nagrodę Darwina bym mu dał

2

19 godzina i ciemno

0

@adamek20151 Mukoko koko euro spoko

0

Jeśli dziś Araujo i de Jong wybiegną w pierwszym składzie, to Flick nie chce wygrać tego meczu.

0

@adamek20151 "denerwowaniu większej ilości la bambli"

gdzie wady?

0

Ferran jest dużo lepszy niż Lewandoski

@adamek20151

0

Nie śledzę Bayernu, szkoda tego Taha, że do nas nie trafił czy nie gra nic specjalnego?

1

Czyli Lewy musi z ławki wchodzić na podmęczonego rywala skoro tyle strzela, świetny joker

1

@Vurt dużą kolację jesz

0

@adamek20151 pozdrawiam, zobaczymy ile w przyszłym sezonie strzeli lewy

0

@clyde dziekuję, staram się

zluzuj majty, za bardzo wszystko bierzecie do siebie

0

@clyde udało mu się

0

Tak jednostronny mecz, że nawet sędzia nie zdążył się skompromitować

4

@LeszekFCB Kessie

pozdrawiają @Kessie

0

@Consigliere 1 asysta > 0 asyst

0

O jest lewus czyli gramy w '10'

0

Valencia jest gorsza od Realu Madryt

0

Dawaj Olmo Bernala

1

Dobra przy takim wyniku można dac dziadka lewego moze coś na pustą od sęka mu się odbije, bo poza tym w pressingu ani nic to nie da jak zwykle

0

@adamek20151 Ferran kot

0

Pedri kontuzja coś poczuł

0

@Szmulek potencjał jak Zieliński młody talent

1

@macio_944 no że takie coś musi trafic

0

nie no rekin teraz to już musisz trafić takie coś xd

0

@kuz bo biegają w pressingu

3

@Firestone rękami też

1

Ferran poza jedną zmarnowaną setką gra wybitny mecz, ma asystę, jest ciągle pod grą, jest aktywny, wychodzi na pozycje, a polskie fanboye lewego coś się pultają xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?