TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Firestone Takie grubsze babole to pewnie dopiero od ćwierćfinału LM
0
Prażynki bekonowe czy cebulowe do meczu?
0
@blakkudium no to rip
1
Dziś na spotkaniu w robocie pokazywali nam wypadek z jednej z naszych fabryk ze Stanów Zjednoczonych. Chłop jechał wózkiem widłowym wioząc balot z blachą (ok. 1 tona, 1000 arkuszy jeden na drugim). Zarzuciło go tyłem, balot spadł z wideł, arkusze poleciały jeden po drugim. Wysiadł z wózka, najpierw bez żadnych rękawiczek próbował wziąć do ręki jeden arkusz to przeciął sobie dłoń, potem zaczął łazić po tych arkuszach to się wypierdzielił, na koniec jeszcze raz złapał za blachę i przeciął się drugi raz.
Nagrodę Darwina bym mu dał
2
19 godzina i ciemno
0
@adamek20151 Mukoko koko euro spoko
0
Jeśli dziś Araujo i de Jong wybiegną w pierwszym składzie, to Flick nie chce wygrać tego meczu.
0
@adamek20151 "denerwowaniu większej ilości la bambli"
gdzie wady?
0
Ferran jest dużo lepszy niż Lewandoski
@adamek20151
0
Nie śledzę Bayernu, szkoda tego Taha, że do nas nie trafił czy nie gra nic specjalnego?
1
Czyli Lewy musi z ławki wchodzić na podmęczonego rywala skoro tyle strzela, świetny joker
1
@Vurt dużą kolację jesz
0
@adamek20151 pozdrawiam, zobaczymy ile w przyszłym sezonie strzeli lewy
0
@clyde dziekuję, staram się
zluzuj majty, za bardzo wszystko bierzecie do siebie
0
@clyde udało mu się
0
Tak jednostronny mecz, że nawet sędzia nie zdążył się skompromitować
4
@LeszekFCB Kessie
pozdrawiają @Kessie
0
@Consigliere 1 asysta > 0 asyst
0
O jest lewus czyli gramy w '10'
0
Valencia jest gorsza od Realu Madryt
0
Dawaj Olmo Bernala
1
Dobra przy takim wyniku można dac dziadka lewego moze coś na pustą od sęka mu się odbije, bo poza tym w pressingu ani nic to nie da jak zwykle
0
@adamek20151 Ferran kot
0
Pedri kontuzja coś poczuł
0
@Szmulek potencjał jak Zieliński młody talent
1
@macio_944 no że takie coś musi trafic
0
nie no rekin teraz to już musisz trafić takie coś xd
0
@kuz bo biegają w pressingu
3
@Firestone rękami też
1
Ferran poza jedną zmarnowaną setką gra wybitny mecz, ma asystę, jest ciągle pod grą, jest aktywny, wychodzi na pozycje, a polskie fanboye lewego coś się pultają xD