TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Luciano99 albo niech przejdzie i gra dla reprezentacji Afryki z Kessim
1
@gumaz Dobry ziomek, widać że pewnie bardziej umysł ścisły niż human xd
2
@kuz nie zrozumiałeś xd chodziło mi że do dziś tak się w gierce robi
2
@D10SLEO no i do dziś nic się nie zmieniło xd
1
@blakkudium Sołza?!
0
byłem dziś na siłce, była dziewczyna, która robiła uginanie na biceps sztangą 30 kg, powiem szczerze że robiło wrażenie jak laska takim ciężarem machała, ale no sylwetkę trochę już miała bardziej jak chłopak, niż dziewczyna, mnie się takie kobity nie podobają
0
Groźny rekin idzie po dublet
24
Jako ekspert powiem, że takie dla Realu M. się gwiżdże, dla reszty nie.
4
@Culer9002 Do Wszystkich Świetych
10
@partymaker widziałeś kiedyś wolnego murzyna?
1
@Pomimo27 Przecież tu połowa by Flicka na taczce wywiozła, bo śmiał postawić na Rekina zamiast na Lewego xd tak to jest jak się kibicuje zawodnikowi, a nie klubowi
1
@Bolton od zejścia z pontonu
2
14-letni @Kessie
0
@MirusAmisz No to tym bardziej nie rozumiem oburzenia tu niektórych, że Polak zaczyna na ławce xD
2
@ZwyklyKibicBarcy04 A przypomnieć Ci ogólnie jak grał Eric w poprzednim sezonie? Jak talizman, tyle ważnych bramek i bardzo pewny gdzie nie zagrał, tak jak z resztą w tym od początku
0
@MirusAmisz No tak, propsuję decyzje trenera a jak zwykle fanboye polaka się rzucają, nic nowego.
2
@ViscaelBarca2007 Dokładnie, te 3 trofea sezon temu to przez przypadek ....
0
@MesQueUnClub_87 no logiczne, że skoro go dziś wystawia na ważny mecz to widzi, że Rekin jest lepszy od Lewego, masz co do tego jakieś wątpliwości?
2
Ah ten niedobry Flick, Robercika polaka rodaka dał na ławkę, znawcy z La Rambli lepiej się znają od niemca plus widzą obu na treningach dzień w dzień xdd
5
@ZwyklyKibicBarcy04 Araujo już z PSG pokazał, wystarczy, świetna decyzja Flicka
0
@Barcanajlepszyteam Coś Ci się pomyliło kolego chyba, gdy ktoś strzela dla Barcy to jest najważniejsze
@daniel32778 jest lepszy, trener to widzi na treningach i dlatego taka decyzja, by młodszy i lepszy grał z PSG
0
Oj dupka boleć będzie fanboyów Lewego, że lepszy Rekin od pierwszej minuty xd
0
@bartekvisca nie wiem czy bym kupił białko z biedronki xd
0
Auba kocie tęsknię
Auba > Lewy
0
@Katalończyk 99 a my mamy 6 z czego też 3-4 kluczowe wiec xd
5
@Pomimo27 Perez
0
@Dankho94isback Nie wiem czy sterydziarz, ale fajnie pluje faktami i badaniami naukowymi
1
Obejrzałem ten film, a potem sobie przypomniałem że moja była się zapisała do chóru sanktuaryjnego przy Kościele, chłop zawsze coś na temat wrzuci xd
A no i komentarz poniżej w punkt:
"Może i silnik po remoncie ale przebiegu to nie zmienia"
4
@Kasy Pytanie czy jakikolwiek kiedykolwiek miała
0
@Karzel to musi być bait xd