TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jonyx Jest faworytem wg bukmacherów, wg mnie walka 50/50
5
Usłyszeć od starej, że dziś nie ma schabowego na obiad? Nie polecam xDD
0
Ja to nie mam nic przeciwko, by najbliższe El Clasico było pod dyktando Realu. Wystarczy mi, że na koniec będziemy mieli jednego gola więcej od przeciwnika.
0
@clyde No to wszystko zależy jaką metodą robił, no i ogólnie miesiąc czasu to jeszcze krótko by tak obiektywnie ocenić, ale dzięki !
0
Jest tu ktoś po laserowej korekcji wzroku? Od dłuższego czasu się zastanawiam czy sobie nie zrobić, jak pomyślę, że mógłbym się pozbyć oksów i soczewek raz na zawsze.
0
@th@les Swoją reprezentację mogą wystawić za wschodnią granicą.
4
@jowita ale to skoczek narciarski
0
@joloskyy ja się znam tylko na pałkach teleskopowych jak chcesz
0
Łysy de la fuente się mści za Yamalka, mówiłem ...
0
@MesQueUnClub_87 A w jaki sposób doszło do rozwiązania umowy - tego nie wiem. Ale już go z nami nie ma. Nie jest już pracownikiem tej firmy.
0
@Kessie oszczędza się na boje z betoniarkiem o portugalie
0
@ZwyklyKibicBarcy04 bo tak też może być
pozdrawiam
1
@fejkenq 3:1 dla izraela
2
@maroon Może, było to wcześnie zapowiadane, wszyscy zostali poinformowani. Są na to przepisy. Będąc na stanowisku pracy musisz być trzeźwy.
13
@Faro No mi się nigdy nie zdarzyło łyknąć, tym bardziej jak dojeżdżam samochodem.
1
@Gary Nie wiem ile miał dokładnie, ale chyba więcej niż 0,2.
@Danny Gaucho Też dmuchałem, 0,0.
5
@Luciano99 Żarty żartami, niestety historia prawdziwa.
25
U mnie w robocie są regularne kontrole trzeźwości. Dziś padło na nasz wydział - wtedy każdy jeden pracownik wydziału włącznie z kierownictwem dmucha. No i jeden w miarę młody chłopaczek z produkcji wydmuchał - zdaje się niewiele, chyba coś koło 0,2 promila. Ale to nie ma znaczenia, procedury są u nas rygorystyczne, na 99% straci pracę. Szkoda go, mega spokojny, pracowity i ogarnięty gościu. Ale chyba jakiś problem z alkoholem ma. No i życie właśnie sobie spaprał, z roboty go wywalą, będzie problem z syfem w papierach dostać nową. Alkohol to niszczyciel wszystkiego. Rodziny, pracy, zdrowia i szczęścia.
9
@Arden Jednym słowem odpowiem:
PATOLOGIA
3
@tbas To chyba Ślimak a nie Limak bo tak wolno robią hehe
2
@Hosh to już wole tyrać kolejne 10 lat niż być kobietą
0
@Gary no u mnie to samo, przez ten sam bank jest 9-ego zamiast 10-ego
0
@Matheu12 @Kessie @Luciano99 opinia?
4
No jeszcze tylko 2 dni do weekendu i 39 lat do emerytury.
1
@Jakchcesz Ja na plus, wydałem 30 zł a wygrałem 100
2
Dobrze, że jutro wypłata
0
@MirusAmisz Zawsze tak
2
Kane > Levandowsky
3
@pawello10 Zacznij trenować siłowo bez, a potem zacznij suplementować to zobaczysz, że nie placebo.
0
@Dejvo nie znam tej, ja od zawsze jadę na mono od KFD i jest ok
kiedyś miałem olimpu w tabletkach też ale bez różnicy, z Olimpu biorę białko bo dużo lepsze niż reszta