0

@Jonyx Jest faworytem wg bukmacherów, wg mnie walka 50/50

5

Usłyszeć od starej, że dziś nie ma schabowego na obiad? Nie polecam xDD

0

Ja to nie mam nic przeciwko, by najbliższe El Clasico było pod dyktando Realu. Wystarczy mi, że na koniec będziemy mieli jednego gola więcej od przeciwnika.

0

@clyde No to wszystko zależy jaką metodą robił, no i ogólnie miesiąc czasu to jeszcze krótko by tak obiektywnie ocenić, ale dzięki !

0

Jest tu ktoś po laserowej korekcji wzroku? Od dłuższego czasu się zastanawiam czy sobie nie zrobić, jak pomyślę, że mógłbym się pozbyć oksów i soczewek raz na zawsze.

0

@th@les Swoją reprezentację mogą wystawić za wschodnią granicą.

4

@jowita ale to skoczek narciarski


0

@joloskyy ja się znam tylko na pałkach teleskopowych jak chcesz

0

Łysy de la fuente się mści za Yamalka, mówiłem ...

0

@MesQueUnClub_87 A w jaki sposób doszło do rozwiązania umowy - tego nie wiem. Ale już go z nami nie ma. Nie jest już pracownikiem tej firmy.

0

@Kessie oszczędza się na boje z betoniarkiem o portugalie

0

@ZwyklyKibicBarcy04 bo tak też może być

pozdrawiam

1

@fejkenq 3:1 dla izraela

2

@maroon Może, było to wcześnie zapowiadane, wszyscy zostali poinformowani. Są na to przepisy. Będąc na stanowisku pracy musisz być trzeźwy.

13

@Faro No mi się nigdy nie zdarzyło łyknąć, tym bardziej jak dojeżdżam samochodem.

1

@Gary Nie wiem ile miał dokładnie, ale chyba więcej niż 0,2.

@Danny Gaucho Też dmuchałem, 0,0.

5

@Luciano99 Żarty żartami, niestety historia prawdziwa.

25

U mnie w robocie są regularne kontrole trzeźwości. Dziś padło na nasz wydział - wtedy każdy jeden pracownik wydziału włącznie z kierownictwem dmucha. No i jeden w miarę młody chłopaczek z produkcji wydmuchał - zdaje się niewiele, chyba coś koło 0,2 promila. Ale to nie ma znaczenia, procedury są u nas rygorystyczne, na 99% straci pracę. Szkoda go, mega spokojny, pracowity i ogarnięty gościu. Ale chyba jakiś problem z alkoholem ma. No i życie właśnie sobie spaprał, z roboty go wywalą, będzie problem z syfem w papierach dostać nową. Alkohol to niszczyciel wszystkiego. Rodziny, pracy, zdrowia i szczęścia.

9

@Arden Jednym słowem odpowiem:

PATOLOGIA

3

@tbas To chyba Ślimak a nie Limak bo tak wolno robią hehe

2

@Hosh to już wole tyrać kolejne 10 lat niż być kobietą

0

@Gary no u mnie to samo, przez ten sam bank jest 9-ego zamiast 10-ego

0

4

No jeszcze tylko 2 dni do weekendu i 39 lat do emerytury.

1

@Jakchcesz Ja na plus, wydałem 30 zł a wygrałem 100

2

Dobrze, że jutro wypłata

0

@MirusAmisz Zawsze tak

2

Kane > Levandowsky

3

@pawello10 Zacznij trenować siłowo bez, a potem zacznij suplementować to zobaczysz, że nie placebo.

0

@Dejvo nie znam tej, ja od zawsze jadę na mono od KFD i jest ok
kiedyś miałem olimpu w tabletkach też ale bez różnicy, z Olimpu biorę białko bo dużo lepsze niż reszta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?