3

@macio_944 Oby tak było.

@maroon no to nawet jeśli to dalej te liczby są ogromne

0

@Walker te grzanki są takie wielkie czy ten talerzyk taki malutki ?xd

6

ciekawa statystyka, dająca do myślenia


1

@Laminedependencia Polecę to co chłopaki u mnie w firmie na produkcji stosują bo im zamawiam: Loctite 406, tylko se paluchów nie sklej bo już trzeba będzie amputować xD

3

8

@Dieselzor xdddddddddddddddddddd

1

@MYTO codziennie widze chude szczury na siłowni

0

@Eklerek ale kupno tych iphoneow dla niego to drobnostka

1

@marcin62 ale brama piekna musze przyznac jako hejter zelka

3

Serek wiejski 22g białka na noc na dobicie to nie tylko przyjemność ale i obowiązek

3

@Czajka90 dobrze grubcio

0

0

@ZwyklyKibicBarcy04 sporo lepszy niż lewy

1

kupujemy tego Schokkobonsa z BVB

7

@jacobFCB Trzymaj się

2

TREYWAY przewidział

0

brak REKINA jest widoczny gołym okiem

1

GOAT wchodzi xd

0

nie bedzie karnego

0

moja reakcja na "dośrodkowanie" fermina:


0

Rashford wracaj do ManU

3

rządowy na posterunku

2

@adamek20151 to i to trening

0

@Szmulek bolą mnie sezonowcy tacy jak ty co płaczą po jednym gorszym meczu albo okresie

2

brakuje Araujo i sygnalizacji spalonego

0

@Szmulek idź się popłacz na stronke realu

2

3x sam na sam zjebali xd

1

@adi7adi8 baza wirusów została zaktualizowana

8

Oby Real miał litość za tydzień jak w ostatnich 4 klasykach ...

0

@SelloutCrowd a gdzie napisałem że ten mecz komentuje orłowski?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?