1

@RozowaPantera odpoczywam po siłce, zjadłem i idę się myć

0

@thorin nie ma problemu, możesz tak uważać xD

0

Pięknie trening siadł, teraz można pojeść porządnie i do mycia i spania

2

@July_6_BcN @Stinger_ Ładnie wyzerował szklanę wtedy pan chmurka

0

@tomek8756 Ja robie 7-15, ale mam do pracy autem 10 minut. Spoko, wiadomo trzeba wstać rano o 6 więc troche wcześnie, ale za to wyjście o 15 i jest dużo czasu po pracy, szczególnie w lecie.

1

Nawet mi ludzi nie szkoda. Oni dziś wieczorem będą się przebierać za dziwaków, chlać i żreć niezdrowe rzeczy, upadlać się (często publicznie), niszczyć swoje zdrowie, a ja pójdę późnym wieczorem na siłkę i walnę solidny trening, a potem pójdę spać i wstanę wypoczęty, bez kaca, gotowy do działania dalej. Albo jestem bardzo nudny, albo tak szybko wydoroślałem - nie wiem, ale jest w pytę kurde faja.


4

@July_6_BcN paradoksalnie to głównie dieta

4

@Gaucho piona z kolegą z drużyny

2

@Encore taki to ja dostałem na 10 urodziny

0

@LeoMessiiBarcaPepa nogi w sobote u mnie

0

@blakkudium prawie tak słabe jak morda Viniciusa

0

Już czwartek a tu dopiero jeden trening w tym tygodniu zrobiony na siłce. Trzeba sie poprawić i teraz dwa dni z rzędu.

2

@spiderman1899 nie obchodze halołin

17

@Pedri16Future to podobno powiedział Kochen

4

16:40 i ciemno za oknem, a w lecie to bym o 20 na spacer wychodził, włącza się we mnie ciepłolub

0

@AxelF o patelnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

17

@July_6_BcN To drugie to ślub z @Kessie to wiemy

0

Macie jakieś marzenia bardziej/mniej realne? Mi się marzy postawić sobie fajną chatę z dużą siłownią tylko dla mnie

0

@AxelF to jest AI czy to real ?Xd

1

@Popitek12 500 zł

2

@Zelazny_Mike co oni w krynicy robią, na nartach jeżdżą?

2

@July_6_BcN no widzisz :D

2

@July_6_BcN okres?

0

@Nazio_87 to se kup pakiet C+ i Eleveny na internecie na ich stronie

2

@tomek8756 to są czujniki powiadamiające Beluso że jest z Robciem i musi zaczekać aż będzie sama

1

@Nazio_87 mnie też, a mimo to jak nie trzeba to nie wydaje

1

Komentarz usunięty

0

Madryciaki, kiedy widzą że Pedri wypadł:

https://www.tiktok.com/@vsrsus/video/7485445310764813590

1

@Fc112 wejdzie w jego buty w szpitalu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?