TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RozowaPantera odpoczywam po siłce, zjadłem i idę się myć
0
@thorin nie ma problemu, możesz tak uważać xD
0
Pięknie trening siadł, teraz można pojeść porządnie i do mycia i spania
2
@July_6_BcN @Stinger_ Ładnie wyzerował szklanę wtedy pan chmurka
0
@tomek8756 Ja robie 7-15, ale mam do pracy autem 10 minut. Spoko, wiadomo trzeba wstać rano o 6 więc troche wcześnie, ale za to wyjście o 15 i jest dużo czasu po pracy, szczególnie w lecie.
1
Nawet mi ludzi nie szkoda. Oni dziś wieczorem będą się przebierać za dziwaków, chlać i żreć niezdrowe rzeczy, upadlać się (często publicznie), niszczyć swoje zdrowie, a ja pójdę późnym wieczorem na siłkę i walnę solidny trening, a potem pójdę spać i wstanę wypoczęty, bez kaca, gotowy do działania dalej. Albo jestem bardzo nudny, albo tak szybko wydoroślałem - nie wiem, ale jest w pytę kurde faja.
4
@July_6_BcN paradoksalnie to głównie dieta
4
@Gaucho piona z kolegą z drużyny
2
@Encore taki to ja dostałem na 10 urodziny
0
@LeoMessiiBarcaPepa nogi w sobote u mnie
0
@blakkudium prawie tak słabe jak morda Viniciusa
0
Już czwartek a tu dopiero jeden trening w tym tygodniu zrobiony na siłce. Trzeba sie poprawić i teraz dwa dni z rzędu.
2
@spiderman1899 nie obchodze halołin
17
@Pedri16Future to podobno powiedział Kochen
4
16:40 i ciemno za oknem, a w lecie to bym o 20 na spacer wychodził, włącza się we mnie ciepłolub
0
@AxelF o patelnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
@July_6_BcN To drugie to ślub z @Kessie to wiemy
0
Macie jakieś marzenia bardziej/mniej realne? Mi się marzy postawić sobie fajną chatę z dużą siłownią tylko dla mnie
0
@AxelF to jest AI czy to real ?Xd
1
@Popitek12 500 zł
2
@Zelazny_Mike co oni w krynicy robią, na nartach jeżdżą?
2
@July_6_BcN no widzisz :D
2
@July_6_BcN okres?
0
@Nazio_87 to se kup pakiet C+ i Eleveny na internecie na ich stronie
2
@tomek8756 to są czujniki powiadamiające Beluso że jest z Robciem i musi zaczekać aż będzie sama
1
@Nazio_87 mnie też, a mimo to jak nie trzeba to nie wydaje
1
Komentarz usunięty
0
Madryciaki, kiedy widzą że Pedri wypadł:
https://www.tiktok.com/@vsrsus/video/7485445310764813590
1
@Fc112 wejdzie w jego buty w szpitalu