TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lamin czemu tak w klasyku nie kręciłeś Ogórrasem
0
@BORO_12 boli chłop co na ławce siedzi i w tym sezonie nie istnieje? mocne
1
bez Świętego na eleven to nie oglądam, ide na ruskiego streama
1
@MirusAmisz cii, już się łapią na wędke
1
@BORO_12 boli potężny Haaland, słusznie
0
@marcin62 @BORO_12 dajcie trochę potrollować fanboyów polaka
1
Haaland to napastnik, którym Lewy chciałby być, ale nigdy nie był i nie będzie
1
@FCB_dimiC Ja Kane'a, Nuno Mendesa, Guimaraesa i Mbappe
2
@fart musze se kichnac zeby to sprawdzić
3
@EvenepoelRemco00 a gdzie ty tu widzisz brak miłości? wg mnie tu jest wielka miłość na tym filmiku
1
@July_6_BcN @Kessie patrz co ona pisze o twojej matuli
3
Też byście tak ze starą zrobili?
2
REKIN dziś pożera Elche
1
@Mario96w Podciąganie robię
4
@Encore karma dopadła ananasa za traktowanie Barcy
1
@Fc112 nie wiem, aż tak nie słuchałem xd no i dawno to było już
1
@Mario96w nie trenuję trójboju, martwego nie robię w ogóle, ławę i siady tak - ale jakie maxy to nie wiem na dzień dzisiejszy bo nie robiłem na jednego repa dawno, tylko robię po 4-5 serii a powtórzeń blisko upadku mięśniowego ostatnie 1-2 serie
5
@Kessie
4
@Kessie do @July_6_BcN
2
@lucas/catalan idź do Rossmana i nie truj dupy ludziom
1
@Luciano99 tamTEMU
0
@4drian0 na zdrowie kolego
1
@lucas/catalan temu
0
Pijemy kawusię i na trening, kończymy tydzień ciężkim trening nóg. Może jakiś rekordzik w przysiadzie siądzie
0
Nie byłem orłem z historii, ale stwierdzenie, że "Piłsudski rżnął głupa na Litwie" zostanie ze mną do końca życia. Pamiętam jak te słowa wypowiadał mój historyk w liceum do dziś, jakby to było wczoraj, a minęło już dobre 8-9 lat.
2
Nie wiem co lepsze, główny post czy odpowiedź xD
0
@MysticCat Wszyscy ludzie na świecie każdego dnia na jakiś sposób się trują, czy to żywnością, powietrzem itd. Zdrowy rozsądek - to jest najważniejsze. Nie trzeba być od razu ascetą. Odpukać - na zdrowie nie muszę narzekać.
1
@draxidox Połowę ciągnie do niemca, drugą połowę do rosji
0
@kubix05 młody talent, teraz na pewno odpali, byle mu w głowie przeskoczyło
6
Tata Kessiego podczas jego narodzin: @Kessie