1

Lamin czemu tak w klasyku nie kręciłeś Ogórrasem

0

@BORO_12 boli chłop co na ławce siedzi i w tym sezonie nie istnieje? mocne

1

bez Świętego na eleven to nie oglądam, ide na ruskiego streama

1

@MirusAmisz cii, już się łapią na wędke

1

@BORO_12 boli potężny Haaland, słusznie

0

@marcin62 @BORO_12 dajcie trochę potrollować fanboyów polaka

1

Haaland to napastnik, którym Lewy chciałby być, ale nigdy nie był i nie będzie

1

@FCB_dimiC Ja Kane'a, Nuno Mendesa, Guimaraesa i Mbappe

2

@fart musze se kichnac zeby to sprawdzić

3

@EvenepoelRemco00 a gdzie ty tu widzisz brak miłości? wg mnie tu jest wielka miłość na tym filmiku

1

@July_6_BcN @Kessie patrz co ona pisze o twojej matuli

3

Też byście tak ze starą zrobili?


2

REKIN dziś pożera Elche

1

@Mario96w Podciąganie robię

4

@Encore karma dopadła ananasa za traktowanie Barcy

1

@Fc112 nie wiem, aż tak nie słuchałem xd no i dawno to było już

1

@Mario96w nie trenuję trójboju, martwego nie robię w ogóle, ławę i siady tak - ale jakie maxy to nie wiem na dzień dzisiejszy bo nie robiłem na jednego repa dawno, tylko robię po 4-5 serii a powtórzeń blisko upadku mięśniowego ostatnie 1-2 serie

5

@Kessie

4

@Kessie do @July_6_BcN


2

@lucas/catalan idź do Rossmana i nie truj dupy ludziom

1

@Luciano99 tamTEMU

0

@4drian0 na zdrowie kolego

1

0

Pijemy kawusię i na trening, kończymy tydzień ciężkim trening nóg. Może jakiś rekordzik w przysiadzie siądzie

0

Nie byłem orłem z historii, ale stwierdzenie, że "Piłsudski rżnął głupa na Litwie" zostanie ze mną do końca życia. Pamiętam jak te słowa wypowiadał mój historyk w liceum do dziś, jakby to było wczoraj, a minęło już dobre 8-9 lat.

2

Nie wiem co lepsze, główny post czy odpowiedź xD


0

@MysticCat Wszyscy ludzie na świecie każdego dnia na jakiś sposób się trują, czy to żywnością, powietrzem itd. Zdrowy rozsądek - to jest najważniejsze. Nie trzeba być od razu ascetą. Odpukać - na zdrowie nie muszę narzekać.

1

@draxidox Połowę ciągnie do niemca, drugą połowę do rosji

0

@kubix05 młody talent, teraz na pewno odpali, byle mu w głowie przeskoczyło

6

Tata Kessiego podczas jego narodzin: @Kessie


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?