TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@norbi77 można chlać, ale trzeba odbierać dzieci z przedszkola, na tym polega odpowiedzialność
1
@Muszynianka no i luks, to mi się podoba
0
@July_6_BcN Pewnie głównie fejki ale i tak smutne xd
0
@July_6_BcN Dorsza zdaje sie
4
Elegancko trening siadł dziś, teraz białeczko trzeba wypić i rybkę przyrządzić
2
@MichalZZZ de Jong nie lubi tego
3
@ProMILs nie no przecież jemu to nie przeszkadza, a polaczki są zawistne
0
@marcin62 Nie no możesz uważać co chcesz, każdy ma prawo do własnych wniosków. Pisząc coś w Internecie trzeba się z tym liczyć. Jednak prawdę o sobie znam tylko ja.
2
@Ryoumen chyba tak i efekty widać do dziś xd
0
@marcin62 Ty to marcin się znasz na ludziach, czytasz jak otwartą księgę
3
@Popitek12 miałeś kiedyś taką sytuację?
https://x.com/thatslnsane/status/1986390288911446121
1
@EvenepoelRemco00 uznam to za komplement, dziękuję
0
@July_6_BcN wjechała anna bachatowska
13
"Pamiętaj, że do zniszczenia relacji zawsze potrzeba dwóch osób. Dlatego musisz winić ją i jej matkę, że wychowała ją w taki sposób. Ty nie zrobiłeś nic złego bracie."
Piękny cytat
3
@gumaz Pronto mordo, śniadanie zjedzone, zaraz kawusia i koło 11 siłka wjeżdża
0
Piękny piątkowy poranek, polska złota jesień
1
@lajcior trenbolon
2
@Hosh i brak papieru do dupska żeby się wytrzeć po sraniu
0
Dla alkoholików:
W lidlu od dziś do soboty 8 piw w cenie 4
0
@Adi123456789 nikt nie mówi, że mieli się na niego rzucić i go prać, ale cokolwiek powiedzieć, uspokoić czy coś a nie odwrót na pięcie i rura od razu
1
@LeszekFCB ale sie obsrali 3v1 xd
0
@Filipem Dla tych które urodziły 3 lub więcej jak najbardziej, niech zostaje 60. Reszta tyle samo co faceci jak w każdym innym kraju cywilizowanym
3
Ale trzeba być cuckoldem, żeby coś takiego napisać jako facet
"Po drugie należy im się za pracę i poświęcenie przy dzieciach, a to mało kto docenia"
Gdzie te dzieci? xD
1
@Szymemdymek Lody waniliowe miałem, są super, nie ma za co
0
@Szymemdymek Z kfd to smak lodów czy waniliowy jak najbardziej spoko
0
@Szymemdymek A z jakiej marki?
1
@messi564 Iść do pracy i mieć za darmo
2
@Bocheno1 cuckold jest pośmiewiskiem
ależ zaskoczenie
1
Wdupcam se borówki amerykańskie z biedry i w ogóle one nie smakują jak własne z ogródka, zero słodkości, jakieś mdłe i sztuczne a napompowane jak balony, tragedia
0
@BulaKG Można się wzbogacić i nie pracować do końca życia, all in na Barcę z Celtą