TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to po Pedrim, RIP, dla kaczuszki chłop straci rozum
0
@Who_you_mam Z Julką się zgadzam, ale Ole też dorzucam.
1
@Kozinho. Najgorsze imie damskie
0
Imie dla psurki i psyna?
4
@D10SLEO a taki dobry chlopok byl, cole chował ....
0
Potrzebuje jakiegoś termowentylatora/farelki do dogrzewania pokoju nie więcej niż 20m2, ktoś coś poleca? Budżet bliżej nieokreślony
9
@marcin62 Ale co tu jest niewłaściwego, by tego nie dopuścić bo nie wiem?
0
@Popitek12 A north face?
4
@Kessie Ale ma fajny tatuaż na ręce
2
@PatrychoO Polska Partia Uczciwości
1
@Safrani kuzyn akurat full white
2
Wczoraj się dowiedziałem od kuzyna, że nie jestem rasistą. Jestem po prostu krytykiem etnicznym.
5
@Kessie u barbera
https://x.com/EricaReid91252/status/1989700847195103295
3
@tomek8756 myślałem że Marciniak
0
@kejdzi myślę, że @AlexDark00
5
@FCBhls7 jak wypijecie więcej to ogarniecie
2
@MYTO teraz walka w ringu 4x4 gołe pięści no limit z Nawrockim
0
@PatrychoO a co to za gówno?
3
@blakkudium Julka trzeba z Atletico
0
@blakkudium dziadek za dziadka
4
@Hosh co to za @Kessie po prawej?
0
@kamiVeB Ferran > Doku
1
@tomek8756 Mój wujek miał w kojcu dla psa dzika xd
0
@fcbarcafan19 lepij brać sie za dwudziestki
3
@blakkudium ciekawe jak status konia
0
@gumaz Kto by chciał babe w przedziale 30-40 samotną
2
@Kozinho. zero potrzeb, kotek siedzi na kolanach?
0
@gumaz Aż takie duże nie są, ale może kiedyś będą.
Nie, po prostu wolą siedzieć na salonach w wawce xd
1
@Uukasz_93 U mnie na wsi żadnego ukraińca, pozdrawiam
0
@July_6_BcN No wyjątkiem są spotkania z jakimiś bliższymi znajomymi i brak osób nieznajomych, wtedy zwykle jest spoko