0

No to po Pedrim, RIP, dla kaczuszki chłop straci rozum


0

@Who_you_mam Z Julką się zgadzam, ale Ole też dorzucam.

1

@Kozinho. Najgorsze imie damskie

0

Imie dla psurki i psyna?

4

@D10SLEO a taki dobry chlopok byl, cole chował ....

0

Potrzebuje jakiegoś termowentylatora/farelki do dogrzewania pokoju nie więcej niż 20m2, ktoś coś poleca? Budżet bliżej nieokreślony

9

@marcin62 Ale co tu jest niewłaściwego, by tego nie dopuścić bo nie wiem?

0

@Popitek12 A north face?

4

@Kessie Ale ma fajny tatuaż na ręce

2

@PatrychoO Polska Partia Uczciwości

1

@Safrani kuzyn akurat full white

2

Wczoraj się dowiedziałem od kuzyna, że nie jestem rasistą. Jestem po prostu krytykiem etnicznym.

3

@tomek8756 myślałem że Marciniak

0

@kejdzi myślę, że @AlexDark00

5

@FCBhls7 jak wypijecie więcej to ogarniecie

2

@MYTO teraz walka w ringu 4x4 gołe pięści no limit z Nawrockim

0

@PatrychoO a co to za gówno?

3

@blakkudium Julka trzeba z Atletico

0

@blakkudium dziadek za dziadka

4

@Hosh co to za @Kessie po prawej?

0

@kamiVeB Ferran > Doku

1

@tomek8756 Mój wujek miał w kojcu dla psa dzika xd

0

@fcbarcafan19 lepij brać sie za dwudziestki

3

@blakkudium ciekawe jak status konia

0

@gumaz Kto by chciał babe w przedziale 30-40 samotną

2

@Kozinho. zero potrzeb, kotek siedzi na kolanach?

0

@gumaz Aż takie duże nie są, ale może kiedyś będą.
Nie, po prostu wolą siedzieć na salonach w wawce xd

1

@Uukasz_93 U mnie na wsi żadnego ukraińca, pozdrawiam

0

@July_6_BcN No wyjątkiem są spotkania z jakimiś bliższymi znajomymi i brak osób nieznajomych, wtedy zwykle jest spoko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?