TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Kessie robiący martwy po litrze
0
@Hasszz Niestety ale też się zgodzę, wizualnie może i być, ale tatuaże u laski zwykle mają głębsze znaczenie, niekoniecznie na plus - przerabiałem temat na własnej skórze i na dobre to nie wyszło.
0
@juarez keks jest przereklamowany
1
@gumaz laska? jak laska ma duże bicki to red flag
11
Kiedy jest 10/10 ale ma krowi kolczyk w nosie to jest 0/10
15
Stara rodzi a ja głodny po robocie czekam na poród to pitca z da grasso wjeżdża
0
@tbas ja nie bedzie ok to wraz z kierownikiem bede za pare dni ogladal swiat zza krat
9
@Peciak tatuaże to jakiś patus, zgłoszone
0
Nie ma to jak początek miesiąca, cały dzień w robocie dziś nad inwentaryzacjami siedziałem, czacha dymi
5
Na Onecie piszą, że na taki mecz kibice Barcy czekali xD
Może niech zostaną przy historiach polek na wakacjach i mokebe
0
Spieprzyliście nam zaduszki
0
to nie ma sensu sprzedać wszystkich
0
robcio magik, co dotknie to spierdzieli
0
Araujo się minal z powołaniem, powinien zostać sędzią
0
@FanBarcy22 miał
0
Lewandoski gra?
4
wchodze pa tera
2
5v2 zjebac xddd
3
Wpuśćcie mnie, strzele cos
1
Ale dupka tu ludzi boli o Ferrana, bo jest w tym sezonie level wyżej od ich bożka lewego xddd
0
@Marcelinho99 Gundogan miał rację. Tyle
1
Olmo barber wjechał
1
Araujo to taki cienias
0
penalti a favor del real madrid
0
@Nightraider mam bardzo dobre doświadczenia z Księżmi, jeden z moich kumpli z klasy z liceum jest księdzem.
1
Rashford ma nos jak klamka od zachrystii
2
komentator na angielskim gada że w elche jakiś konfident jest
1
ferminn prawie jak Zielu
1
PENIA ma flaszbaki z treningów xDD
1
bez spalonego a ten gwiżdże w 1 s xddddddd