6

@Kessie robiący martwy po litrze


0

@Hasszz Niestety ale też się zgodzę, wizualnie może i być, ale tatuaże u laski zwykle mają głębsze znaczenie, niekoniecznie na plus - przerabiałem temat na własnej skórze i na dobre to nie wyszło.

0

@juarez keks jest przereklamowany

1

@gumaz laska? jak laska ma duże bicki to red flag

11

Kiedy jest 10/10 ale ma krowi kolczyk w nosie to jest 0/10

15

Stara rodzi a ja głodny po robocie czekam na poród to pitca z da grasso wjeżdża


0

@tbas ja nie bedzie ok to wraz z kierownikiem bede za pare dni ogladal swiat zza krat

9

@Peciak tatuaże to jakiś patus, zgłoszone

0

Nie ma to jak początek miesiąca, cały dzień w robocie dziś nad inwentaryzacjami siedziałem, czacha dymi

5

Na Onecie piszą, że na taki mecz kibice Barcy czekali xD

Może niech zostaną przy historiach polek na wakacjach i mokebe

0

Spieprzyliście nam zaduszki

0

to nie ma sensu sprzedać wszystkich

0

robcio magik, co dotknie to spierdzieli

0

Araujo się minal z powołaniem, powinien zostać sędzią

0

@FanBarcy22 miał

0

Lewandoski gra?

4

wchodze pa tera

2

5v2 zjebac xddd

3

Wpuśćcie mnie, strzele cos

1

Ale dupka tu ludzi boli o Ferrana, bo jest w tym sezonie level wyżej od ich bożka lewego xddd

0

@Marcelinho99 Gundogan miał rację. Tyle

1

Olmo barber wjechał

1

Araujo to taki cienias

0

penalti a favor del real madrid

0

@Nightraider mam bardzo dobre doświadczenia z Księżmi, jeden z moich kumpli z klasy z liceum jest księdzem.

1

Rashford ma nos jak klamka od zachrystii

2

komentator na angielskim gada że w elche jakiś konfident jest

1

ferminn prawie jak Zielu

1

PENIA ma flaszbaki z treningów xDD

1

bez spalonego a ten gwiżdże w 1 s xddddddd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?