TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Tata Kessiego podczas jego narodzin: @Kessie
0
@MysticCat Twoim tokiem rozumowania niczego nie można zjeść bo wszystko jest niezdrowe, w takich ilościach jakie to spożywasz to nic złego dla zdrowia, taka bułka jest dużo lepsza niż np. zwykła pszenna z mąki rafinowanej, każdy dietetyk ci to powie i nie każdy ma piekarnie wykwintną pod domem. Także wyjmij z tyłka, zacznij trochę używać główki i będzie dobrze.
0
@Fake69 nie jem 200g białka to raz, dwa bardzo lubię pieczywo, czy to na kolację czy śniadanie jako kanapki, czy np. do jajecznicy.
0
@MesQueUnClub_87 no napisałeś, że nie musisz jeść mrożonych, ja też nie, jak je jem są upieczone
1
@blakkudium jamie vardy is having a party
0
@MesQueUnClub_87 Ja mrożonych bułek też nie jem, tylko te upieczone i świeże :)
2
@MysticCat to że jest to produkt mrożony nie zmienia nic w kontekście wartości odżywczych, składu itp. Polecam się doinformować
0
@barcelonaLM bedzie, pozdro
1
@FcPortoFan1999 z innych sklepów nie mają prawa bytu, do Lidla nie jeżdżę bo dalej
0
Bułka śniadaniowa z ziarnami z Biedry to GOAT wśród bułek
0
@Mario96w nie no zobacz sobie jego posty wcześniejsze, troll jak nic xd
1
@Popitek12 No krótkie ręce, niski wzrost przy tej wadze i świetne predyspozycje do wyciskania to wtedy ok.
1
@paweldunajecfcb 130 kg przy rocznym stażu to średnio możliwe
1
@gumaz kurevsko nedobre novinky
0
@Kz1234 zmęczenie fizyczne
0
@Eklerek xD mocne
0
@Popitek12 ja mam 18 cm
1
@Eklerek oby nie tak jak w kadrze
1
Nowy żołnierz madrycki
1
@FcPortoFan1999 ja boszem
2
@Danny Gaucho teraz się zakręci wokół Mbappe
6
Potwierdzam, byłem tym łóżkiem
1
@bezalkoholowy xD
3
@Blantozaur z gracją, czarny kolor jak Ksiądz
6
Ja dziś na grobbingu tak, a Wy?
1
Sekret świetnego zdrowia 90-letniego brata mojej babci: codziennie zaraz po przebudzeniu kieliszek wódki na czczo
1
Niestety ale nawet w naszym klubie wiedzą, że on ma mental loser'a. Twarz de Jonga, Araujo i ter Stegena to twarz porażki klubu sportowego FC Barcelona. Prove me wrong.
0
@BezglutenowyPedri jak jego forma w tym sezonie
0
I to jest polak katolik? Śmiechu warte
0
@thorin nasz obrońca Gerard Martin