6

Tata Kessiego podczas jego narodzin: @Kessie


0

@MysticCat Twoim tokiem rozumowania niczego nie można zjeść bo wszystko jest niezdrowe, w takich ilościach jakie to spożywasz to nic złego dla zdrowia, taka bułka jest dużo lepsza niż np. zwykła pszenna z mąki rafinowanej, każdy dietetyk ci to powie i nie każdy ma piekarnie wykwintną pod domem. Także wyjmij z tyłka, zacznij trochę używać główki i będzie dobrze.

0

@Fake69 nie jem 200g białka to raz, dwa bardzo lubię pieczywo, czy to na kolację czy śniadanie jako kanapki, czy np. do jajecznicy.

0

@MesQueUnClub_87 no napisałeś, że nie musisz jeść mrożonych, ja też nie, jak je jem są upieczone

1

@blakkudium jamie vardy is having a party

0

@MesQueUnClub_87 Ja mrożonych bułek też nie jem, tylko te upieczone i świeże :)

2

@MysticCat to że jest to produkt mrożony nie zmienia nic w kontekście wartości odżywczych, składu itp. Polecam się doinformować

0

@barcelonaLM bedzie, pozdro

1

@FcPortoFan1999 z innych sklepów nie mają prawa bytu, do Lidla nie jeżdżę bo dalej

0

Bułka śniadaniowa z ziarnami z Biedry to GOAT wśród bułek

0

@Mario96w nie no zobacz sobie jego posty wcześniejsze, troll jak nic xd

1

@Popitek12 No krótkie ręce, niski wzrost przy tej wadze i świetne predyspozycje do wyciskania to wtedy ok.

1

@paweldunajecfcb 130 kg przy rocznym stażu to średnio możliwe

1

@gumaz kurevsko nedobre novinky

0

@Kz1234 zmęczenie fizyczne

0

@Eklerek xD mocne

0

@Popitek12 ja mam 18 cm

1

@Eklerek oby nie tak jak w kadrze

1

Nowy żołnierz madrycki

1

@FcPortoFan1999 ja boszem

2

@Danny Gaucho teraz się zakręci wokół Mbappe

6

Potwierdzam, byłem tym łóżkiem


1

3

@Blantozaur z gracją, czarny kolor jak Ksiądz

6

Ja dziś na grobbingu tak, a Wy?


1

Sekret świetnego zdrowia 90-letniego brata mojej babci: codziennie zaraz po przebudzeniu kieliszek wódki na czczo

1

Niestety ale nawet w naszym klubie wiedzą, że on ma mental loser'a. Twarz de Jonga, Araujo i ter Stegena to twarz porażki klubu sportowego FC Barcelona. Prove me wrong.


0

@BezglutenowyPedri jak jego forma w tym sezonie

0

I to jest polak katolik? Śmiechu warte


0

@thorin nasz obrońca Gerard Martin

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?